Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از نحوه ملاقات با مشتری گرفته تا روش تحقیق ، همه چیز در فضای همه گیر امروزی مجازی تر است. موسسه حقوقی تمرین (PLI) ، که به عنوان ارائه دهنده تاسیس آموزش حقوقی در صنعت شناخته می شود ، همچنین راهنمایی های معتبر و عملی را در قالب آنلاین فراهم می کند که یافتن اطلاعات را آسان می کند – حتی اگر “دفتر کار” شما در اتاق غذاخوری شما باشد.

الکسا رابرتسون ، مدیر ارشد خدمات اطلاعات حقوقی PLI ، به برخی س questionsالات در مورد پیشنهادات انتشاراتی PLI ، از جمله PLI PLUS ، سیستم تحقیقات حقوقی آنلاین PLI ، پاسخ می دهد.

بسیاری از وکلا PLI را برای CLE می شناسند. چگونه می توانید PLI Press و پلتفرم PLUS را برای افرادی که با این سمت از سازمان شما آشنا نیستند توصیف کنید؟

ما به عنوان یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی ، به حفظ وکلا و متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص داده ایم – این نه تنها شامل CLE و سایر برنامه های آموزشی ، بلکه نشریات نیز می باشد. بیشتر PLUS پایگاه داده تحقیقات حقوقی ما است ما همه نشریات خود را در دسترس قرار می دهیم ، بنابراین شما می توانید در هر یک از رساله ها ، مجلات یا کتاب های راهنمای دوره برنامه های مشهور پاسخ پیدا کنید. مشترکین PLI PLUS دسترسی نامحدودی به کلیه نشریات PLI و مطالب درسی دارند.

چه چیزی باعث می شود پیشنهاد شما در بازار شلوغ برجسته شود؟

در انتشارات قانونی اغلب گفته می شود که “محتوا سلطان است”. برای ما ، این به ویژه درست است. نویسندگان ما رهبران فکری مجربی هستند که مطالب مفصل و کاربردی ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، به ما گفته شده است که در حالی که عناوین دیگری در زمینه تنظیم دلالان کارگزار وجود دارد ، فقط رساله PLI مقررات دلال و دلال توسط Clifford Kirsch دارای یک فصل است که شما را در روند ثبت نام FINRA راهنمایی می کند. این نوع عناصر عملی بودن عناوین ما را تأیید می کند ، که می تواند راهنماهایی باشد که در تمرین روزمره به شما کمک می کنند. این بینش های برجسته را می توانید در عناوین ما ، از جمله پیدا کنید منینگ در برنامه ریزی املاک، فریدمن با اجاره، Fragomen در مبانی مهاجرت و کتاب راهنمای آزمایشی. رساله PLI یک منبع جامع است.

آنچه PLI PLUS را خصوصاً مفید می کند این است که کتابخانه کاملی از این منابع را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی پاسخ های مورد نظر خود را پیدا کنید. و اگرچه این یک پایگاه داده قوی است که 25 قسمت عملی را پوشش می دهد ، ما متعهد هستیم که استفاده از آن را تا حد ممکن آسان کند تا مشتریان ما بتوانند روی محتوا تمرکز کنند ، نه خود پلت فرم. به عنوان مثال ، ما فرم های قانونی و چک لیست های عناوین خود را فرا می خوانیم و به شما امکان می دهیم آنها را در Word بارگیری کنید تا استفاده از آنها آسان باشد. و با ویژگی “تنظیمات برگزیده من” ، کاربران می توانند تنظیمات پایگاه داده را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنند.

چه تغییراتی را در نتیجه همه گیری مشاهده کرده اید؟

هنگامی که دنیای حقوقی در مارس کاملا ناگهانی به کار از راه دور رفت ، ما بلافاصله اثرات آن را دیدیم. هیچ کس در دفاتر آنها نبود که کتابهای ما را دریافت کند. ما بلافاصله دسترسی PLI PLUS به مشترکین چاپ را به عنوان معیار توقف فراهم کردیم ، زیرا وکلای دادگستری و دانشکده های حقوق در سراسر کشور به کار از راه دور و یادگیری از راه دور روی می آوردند. در طول تابستان و پاییز ، شاهد بودیم که تعداد زیادی از مشترکین چاپی ما دسترسی الکترونیکی را از طریق PLI PLUS انتخاب کرده اند. ما می شنویم که مردم درباره “عادی جدید” و ترجیح روزافزون برای منابعی که کار از راه دور را تأمین می کنند صحبت می کنند – این همان چیزی است که ما همچنان به جهان پسا همه گیر نگاه می کنیم و به آن پاسخ خواهیم داد.

افراد غیر مشترک چگونه می توانند از PLUS بهره مند شوند؟

حتی اگر مشترک نشوید ، ما برخی از مطالب را آزادانه در دسترس قرار می دهیم. بیشتر تاريخچه جدیدترین نشریه ما است که هدف آن صدا دادن به طیف متنوعی از متخصصان شاغل در صنعت حقوقی است. این مقاله دارای مقالاتی مختصر است که توسط محققان حقوقی ، پزشکان و سایر متخصصان در زمینه موضوعات به موقع که مخصوص عمل هستند (مانند انرژی های تجدیدپذیر ، سیاست SEC ، قانون کپی رایت و وکالت pro bono) و همچنین مربوط به حرفه (مانند موارد دیگر) ارائه می شود. به عنوان مهارت های مذاکره ، رفاه در شرکت های حقوقی و سیاست های کاری از راه دور).

ما همچنین ارائه می دهیم مجله، که یک منبع اساسی برای تجزیه و تحلیل به موقع ، عمیق و معتبر موضوعات موثر بر قانون و حرفه وکالت است. مقالات این نشریه با استناد به پاورقی به قوانین پرونده قانونی و اساسنامه و همچنین پیوند به مقالات جالب برای مطالعه بیشتر ، بیشتر مورد تحقیق قرار می گیرند.

با نگاه به جلو ، PLUS برای سال آینده چه پیشرفت هایی را برنامه ریزی کرده است؟

پیشرفت های ما مستقیماً از طریق درخواست مشتری در طول سال انجام می شود – ما گفتگوی مداومی با مشتریان خود داریم که به نظر ما بسیار سودمند است. سال آینده ما در پاسخ به تمایل مشتریانمان برای دسترسی آسان از همه قالب ها ، روی ادغام بین برنامه ها و محصولات انتشارات خود تمرکز کرده ایم. ما همچنین قصد داریم رابط PLUS را مدرن کنیم تا با وب سایت اصلی PLI همخوانی بیشتری داشته باشد. ما مشتاقانه منتظریم که در طول سال با مشتریان خود کار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که در حال ساخت سایت پیشرفته ای هستیم که نیازهای آنها را برآورده کند.

logo-footer