Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از نحوه ملاقات با مشتری گرفته تا روش تحقیق ، همه چیز در فضای همه گیر امروزی مجازی تر است. موسسه حقوقی تمرین (PLI) ، که به عنوان ارائه دهنده تاسیس آموزش حقوقی در صنعت شناخته می شود ، همچنین راهنمایی های معتبر و عملی را در قالب آنلاین فراهم می کند که یافتن اطلاعات را آسان می کند – حتی اگر “دفتر کار” شما در اتاق ناهار خوری شما باشد.

الکسا رابرتسون ، مدیر ارشد خدمات اطلاعات حقوقی PLI ، به برخی س questionsالات در مورد پیشنهادات انتشاراتی PLI ، از جمله PLI PLUS ، سیستم تحقیقات حقوقی آنلاین PLI ، پاسخ می دهد.

بسیاری از وکلا PLI را برای CLE می شناسند. چگونه می توانید PLI Press و پلتفرم PLUS را برای افرادی که با این سمت از سازمان شما آشنا نیستند توصیف کنید؟

ما به عنوان یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی ، به حفظ وکلا و متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص داده ایم – این نه تنها شامل CLE و سایر برنامه های آموزشی ، بلکه نشریات نیز می باشد. بیشتر PLUS پایگاه داده تحقیقات حقوقی ما است ما همه نشریات خود را در دسترس قرار می دهیم ، بنابراین شما می توانید در هر یک از رساله ها ، مجلات یا کتاب های راهنمای دوره های برنامه مشهور و متن های خود پاسخ پیدا کنید. مشترکین PLI PLUS دسترسی نامحدودی به کلیه نشریات PLI و مطالب درسی دارند.

چه چیزی باعث می شود پیشنهاد شما در بازار شلوغ برجسته شود؟

در انتشارات قانونی اغلب گفته می شود که “محتوا سلطان است”. برای ما ، این به ویژه درست است. نویسندگان ما رهبران فکری مجربی هستند که مطالب مفصل و کاربردی ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، به ما گفته شده است که در حالی که عناوین دیگری در زمینه تنظیم دلالان کارگزار وجود دارد ، فقط رساله PLI مقررات دلال و دلال توسط Clifford Kirsch دارای یک فصل است که شما را در روند ثبت نام FINRA راهنمایی می کند. این نوع عناصر عملی بودن عناوین ما را تأکید می کند ، که می تواند راهنماهایی باشد که در تمرین روزمره به شما کمک می کنند. این بینش های برجسته را می توانید در عناوین ما ، از جمله پیدا کنید منینگ در برنامه ریزی املاک، فریدمن با اجاره، Fragomen در مبانی مهاجرت و کتاب راهنمای آزمایشی. رساله PLI یک منبع جامع است.

آنچه PLI PLUS را خصوصاً مفید می کند این است که کتابخانه کاملی از این منابع را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی پاسخ های مورد نظر خود را پیدا کنید. و اگرچه این یک پایگاه داده قوی است که 25 قسمت عملی را پوشش می دهد ، ما متعهد هستیم که استفاده از آن را تا حد ممکن آسان کند تا مشتریان ما بتوانند روی محتوا تمرکز کنند ، نه خود پلت فرم. به عنوان مثال ، ما فرم های قانونی و چک لیست های عناوین خود را فرا می خوانیم و به شما امکان می دهیم آنها را در Word بارگیری کنید تا استفاده از آنها آسان باشد. و با ویژگی “تنظیمات برگزیده من” ، کاربران می توانند تنظیمات پایگاه داده را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنند.

چه تغییراتی را در نتیجه همه گیری مشاهده کرده اید؟

هنگامی که دنیای حقوقی در مارس کاملا ناگهانی به کار از راه دور رفت ، ما بلافاصله اثرات آن را دیدیم. هیچ کس در دفاتر آنها نبود که کتابهای ما را دریافت کند. ما بلافاصله دسترسی PLI PLUS به مشترکین چاپ را بعنوان اقدامی متوقف کردیم زیرا وکلا و دانشکده های حقوق در سراسر کشور به کار از راه دور و یادگیری از راه دور روی می آوردند. در طول تابستان و پاییز ، شاهد بودیم که تعداد زیادی از مشترکین چاپی ما دسترسی الکترونیکی را از طریق PLI PLUS انتخاب کرده اند. ما می شنویم که مردم درباره “عادی جدید” و ترجیح روزافزون برای منابعی که کار از راه دور را تأمین می کنند صحبت می کنند – این همان چیزی است که ما همچنان به جهان پسا همه گیر نگاه می کنیم و به آن پاسخ خواهیم داد.

افراد غیر مشترک چگونه می توانند از PLUS بهره مند شوند؟

حتی اگر مشترک نشوید ، ما برخی از مطالب را آزادانه در دسترس قرار می دهیم. PLI Chronicle جدیدترین نشریه ما است که هدف آن صدا دادن به طیف متنوعی از متخصصان شاغل در صنعت حقوقی است. این مقاله دارای مقالاتی مختصر است که توسط محققان حقوقی ، پزشکان و سایر متخصصان در زمینه موضوعات به موقع که مخصوص عمل هستند (مانند انرژی های تجدیدپذیر ، سیاست SEC ، قانون کپی رایت و وکالت pro bono) و همچنین مربوط به حرفه (مانند موارد دیگر) ارائه می شود. به عنوان مهارت های مذاکره ، رفاه در شرکت های حقوقی و سیاست های کاری از راه دور).

ما همچنین ارائه می دهیم مجله، که یک منبع اساسی برای تجزیه و تحلیل به موقع ، عمیق و معتبر موضوعات موثر بر قانون و حرفه وکالت است. مقالات این نشریه با استناد به پاورقی به قوانین پرونده قانونی و اساسنامه و همچنین پیوند به مقالات جالب برای مطالعه بیشتر ، بیشتر مورد تحقیق قرار می گیرند.

با نگاه به جلو ، PLUS برای سال آینده چه پیشرفت هایی را برنامه ریزی کرده است؟

پیشرفت های ما مستقیماً از طریق درخواست مشتری در طول سال دریافت می شود – ما گفتگوی مداومی با مشتریان خود داریم که به نظر ما بسیار سودمند است. سال آینده ما در پاسخ به تمایل مشتریانمان برای دسترسی آسان از همه قالب ها ، روی ادغام بین برنامه ها و محصولات انتشارات خود تمرکز کرده ایم. ما همچنین قصد داریم رابط PLUS را مدرن سازی کنیم تا با وب سایت اصلی PLI همخوانی بیشتری داشته باشد. ما مشتاقانه منتظریم که در طول سال با مشتریان خود کار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که در حال ساخت سایت پیشرفته ای هستیم که نیازهای آنها را برآورده کند.


Practising Law Institute یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی است که به نگه داشتن وکلا و سایر متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص دارد. PLI توسط Regents از دانشگاه ایالت نیویورک منشور شده است و در سال 1933 توسط هارولد پی سلیگسون تاسیس شد. این سازمان با بالاترین کیفیت ، برنامه های آموزشی معتبر ، حقوقی و حرفه ای را در قالب های مختلف ارائه می دهد که توسط بیش از 4000 هیئت علمی داوطلب از جمله وکلای برجسته ، قضات ، بانکداران سرمایه گذاری ، حسابداران ، مشاوران شرکت ها و تنظیم کننده های دولت ایالات متحده و بین المللی ارائه می شود. PLI کتابخانه جامعی از رساله ها ، کتاب های درسی ، کتاب های پاسخ و مجلات را که از طریق بستر آنلاین PLI PLUS نیز در دسترس است ، منتشر می کند. ماهیت مأموریت PLI تعهد آن به جامعه pro bono است. پخش های اینترنتی آینده PLI را مشاهده کنید اینجا.

logo-footer