Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سناتور جاش هاولی (R-MO) (عکس از ساموئل کوروم / گتی ایماژ)

سال 2021 رسماً فرا رسیده است و گذشت سال در واقع طلسم جادویی نبود که تمام مزخرفاتی را که مشخصه سلف خود بود از بین ببرد. این بدان معناست که هنوز زباله های زیادی برای جدال وجود دارد و تهدیدات موجود برای دموکراسی توسط جمهوری خواهان در لیست بالایی قرار دارد. در حالی که جمله قبلی کاملاً دقیق است ، اما همچنین می تواند به تعداد نگران کننده ای از وقایع اخیر اشاره داشته باشد ، بنابراین مشخص تر خواهم شد.

من در مورد این طرح صحبت می کنم ، توسط سناتور جاش هاولی از میسوری انجام شد و تد کروز از تگزاس به همراه رون جانسون از ویسکانسین ، جیمز لنکفورد از اوکلاهما ، استیو داینس از مونتانا ، جان کندی از لوئیزیانا ، مارشا بلکبرن از تنسی ، مایک به آن پیوستند. براون از ایندیانا ، سینتیا لومیس از وایومینگ ، راجر مارشال از کانزاس ، بیل هاگورتی از تنسی و تامی توبرویل از آلاباما نسبت به صدور گواهینامه نتایج انتخابات اعتراض کردند. البته ، هیچ دلیلی برای فریضه وجود ندارد – تلاش ها برای بدست آوردن عناوین اصلی و جلوگیری از یک چالش اصلی است ، و جو بایدن را از ادای سوگند برای کار در 20 ژانویه متوقف نخواهد کرد. اما نگاه خوبی نیست – حداقل اگر به دموکراسی آمریکایی اهمیت می دهید.

نکته در مورد رهبری / پیوستن به هاولی و کروز این است که آنها * باید * بهتر بدانند. هر دو حقوقدانانی هستند که به دانشکده های عالی حقوقی (به ترتیب ییل و هاروارد) رفته اند و فارغ التحصیلان و وابستگان YLS و HLS قرار نیست ایستاده و نام های خوب دانشکده های خود را بکشند.

درست است – دو دادخواست وجود دارد که اقدامات این فارغ التحصیلان معروف را رد می کند.

از دادخواست ییل:

با این وجود سناتور هاولی قصد دارد مخالفت خود را با شمارش آرا states برخی از ایالت های منتخب بایدن اعلام کند. این ایراد همانقدر بی فایده خواهد بود که خورنده نیز خواهد بود. علاوه بر این ، آنچه در مورد اعتراض او نگران کننده است این است که مشخص است سناتور هاولی بهتر می داند. با وجود شخصیت پوپولیست عمومی وی و بی حرمتی مکرر نسبت به اصطلاح “نخبگان ساحلی” ، رزومه کاری وی روشن می کند که وی خود محصولی از دانشگاه استنفورد ، دانشکده حقوق ییل ، ​​دادگاه عالی ایالات متحده و قانون معتبر واشنگتن دی سی است شرکت هوگان و هارتسون – یعنی پیش زمینه ای که نشان می دهد او هم واقعیت و هم قانون را می داند و آنچه را که تحت فشار قرار می دهد مبتنی بر هیچ یک نیست.

و دادخواست هاروارد:

ما ، اعضای تحت امضا جامعه دانشکده حقوق هاروارد ، تلاش تد همکار فارغ التحصیل تد کروز ’95 و هر یک از طرفداران وی را برای تضعیف دموکراسی و قانون اساسی خود با چالش نادرست انتخاب جو بایدن و کمالا هریس به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ، بی چون و چرا را محکوم می کنیم. رئیس جمهور ایالات متحده

اکنون ، گرفتن JD – حتی از یک مدرسه عالی حقوق – هیچ تضمینی برای تصمیم گیری اشتباه نیست. اما هاولی و کروز بیش از اینکه فقط یک تماس سر استخوان دار انجام دهند ، آنها فعالانه یک انتخابات آزاد و عادلانه را برای کسب امتیازات سیاسی ارزان از رئیس جمهور خارج می کنند. جدی – بهتر انجام دهید.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer