Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

این کشور از نظر سیاسی هرگز دچار اختلاف و تقسیم نشده است و خواه آنها كاملاً موافق یا مخالف كاملاً سیاست های رئیس جمهور ترامپ باشند ، مردم الهام گرفته اند كه به دانشكده حقوق بروند تا به نوعی “نجات آمریكا” باشند.

همانطور که خوانندگان ما می دانند ، آخرین رتبه بندی دانشکده حقوق پرینستون ریویو پایان یافته است و امروز ، ما بر روی مهمترین رتبه بندی همه آنها تمرکز خواهیم کرد: دانشکده های حقوقی با محافظه کارترین دانشجویان و دانشکده های حقوق با بیشترین رتبه بندی دانشجویان لیبرال. در این اوقات اختلافات سیاسی و نزاع ، چرا در دانشکده حقوق که احتمال زیاد همکلاسی های شما در عقاید سیاسی شما وجود دارد ، شرکت نکنید؟

به نظر شما کدام دانشکده های حقوق در بالای این لیست ها قرار گرفتند؟

ابتدا ، ما با روش بررسی پرینستون برای تعیین اینکه کدام دانشکده های حقوق بیشترین محافظه کار و لیبرال را دارند ، شروع خواهیم کرد. برای تعیین میزان گرایش سیاسی دانش آموزان در هر مدرسه ، یک سوال واحد از پاسخ دهندگان پرسیده شد: “اگر در مدرسه شما در بین دانش آموزان یک گرایش سیاسی غالب باشد ، آن را چگونه توصیف می کنید؟” گزینه های پاسخ این بود: “بسیار لیبرال ، لیبرال ، میانه راه ، تا حدودی محافظه کار ، بسیار محافظه کار.”

طبق Princeton Review ، اینها دانشکده های حقوقی هستند که می توانید با افتخار از کلاه های MAGA خود استفاده کنید ، در غیر این صورت به عنوان دانشکده های حقوقی با محافظه کارترین دانشجویان شناخته می شوند:

1. دانشکده حقوق دانشکده حقوق Ave Ave
2. دانشکده حقوق دانشگاه بریگام یانگ جی. روبن کلارک
3. دانشکده حقوق آنتونین اسکالیا دانشگاه جورج میسون
4. دانشکده حقوق دانشگاه فاکنر توماس گود جونز
5. دانشکده فنی تگزاس
6. دانشکده حقوق دانشگاه آلاباما
7. دانشگاه ایالتی لوئیزیانا مرکز حقوقی پل ام هبرت
8. دانشکده حقوق کالج می سی سی پی
9. دانشکده حقوق دانشگاه آیداهو
10. دانشکده حقوق دانشگاه می سی سی پی

توجه داشته باشید که اکثر این دانشکده های حقوق در ایالات جنوبی هستند. پیوندها را بزنید و در مورد اهمیت آرای قانونی در اینجا بحث کنید. و همیشه به یاد داشته باشید ، STEL STAL را متوقف کنید!

به گفته پرینستون ریویو ، اینها دانشکده های حقوقی هستند که میراث دادگستری گینسبورگ را گرامی خواهید داشت ، یک مهمانی بزرگ برای تماشای مراسم تحلیف بایدن برگزار خواهید کرد و از کمالا به عنوان اولین زن و اولین فرد رنگین پوست به عنوان Veep – مکانهایی که همچنین هستند معروف به دانشکده های حقوق با لیبرال ترین دانشجویان:

1. دانشکده حقوق دانشگاه شمال شرقی
2. کالج حقوق دانشگاه واشنگتن دانشگاه آمریکایی
3. دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا
4. دانشکده حقوق دانشگاه اورگان
5. دانشکده حقوق دانشگاه مریلند
6. دانشکده حقوق بروکلین
7. دانشکده حقوق دانشگاه سیتی نیویورک
8. دانشکده حقوق دانشگاه کلرادو
9. دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک
10. دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا برکلی

توجه داشته باشید که اکثر این دانشکده های حقوق در سواحل شرقی یا غربی هستند و سه دانشکده آنها موسسات T14 هستند. این نخبگان ساحلی لعنتی.

آیا دانشکده حقوق یا ماده آلما شما این برش را ایجاد کرد؟ اگر اینگونه بود ، فکر می کنید رده بندی عادلانه ای داشت؟ اگر در لیست بهترین چشم اندازهای شغلی قرار نگرفته است ، آیا با این ارزیابی موافقید؟ لطفا برای ما ایمیل بزنید یا با افکار خود برای ما پیامک کنید (646-820-8477) با تشکر.

بهترین دانشکده های حقوق 2021 [Princeton Review]
2021. دانش آموزان محافظه کار [Princeton Review]
بیشتر دانشجویان لیبرال 2021 [Princeton Review]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer