Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همین چند روز پیش بود که داشتیم به شما می گفتیم چگونه استرس و بهداشت روان از پشت بام دانشکده حقوق کلمبیا عبور می کردند – و دانش آموزان گفتند كه دولت با انجام كارهایی مانند اعمال منحنی دقیق درجه بندی ، حذف هفته مطالعه و كوتاه كردن تقویم تحصیلی ، اوضاع را بدتر می كند. اما علیرغم وجود کولاک در این مدت ، دانشمندان دانشکده حقوق می گویند که مدیر قبلاً برای کمک به کاهش دانش آموزان زودپز در این ترم قدم هایی برداشته است.

خبر خوب – و این واقعاً خبر خوبی است – این است که دین جیلیان لستر به انتقاداتی که مسلماً تند بود ، پاسخ داده و آن را به روشی مثمر ثمر نشان داده و به نظر می رسد که برای ایجاد تغییرات واقعی برای کمک به بهبود شرایط مادی دانشجویان حقوق اختصاص داده شده است. اگر بخاطر بیاورید ، سنا دانشجويان CLS دادخواستي با خواسته هاي خاص مانند از بين بردن تقويم آكادميكي كوتاه ، بازگرداندن يك هفته مطالعه و فراهم كردن فضاي مطالعه براي دانشجوياني كه امتحان مي دهند ، داشت. پس از جلسه در روز سه شنبه با دولت ، سنا دانشجو گزارش پیشرفت قابل توجهی در تعدادی از موضوعات:


شما می توانید سنا دانشجویی را بررسی کنید گزارش کامل در مورد پیشرفت همه خواسته ها در صفحه بعدی.

رئیس همچنین یک ایمیل ارسال کرد (در اینجا به طور کامل موجود است) ، تصدیق می کند:

با شنیدن صحبت های شما ، خواندن پست هایتان و گوش دادن به داستان هایتان ، احساس همدلی عمیقی نسبت به شما در شناخت سختی هایی که تجربه کرده اید احساس می کنم. من می خواهم شما بدانید که من شما را می شنوم ، و این به سختی بر من سنگینی می کند که امسال برای بسیاری از شما سخت بوده است. برای کمک به تخفیف این بارها ، دانشکده حقوق که با مشارکت سنای دانشجویی کار می کند ، در بهار امسال تغییرات ساختاری فوری انجام داده است.

که همچنین یک به روز رسانی کامل در مورد تغییرات در دانشکده حقوق ارائه داد. Tipsters گزارش می دهد دانش آموزان از تحولات تاکنون راضی هستند و امیدوارند که در موارد باقی مانده – مانند منحنی دقیق – بهبود حاصل شود.

دانشکده حقوق در بهترین شرایط چالش برانگیز است و مطمئناً افزودن همه گیر جهانی این وضعیت را حتی بدتر خواهد کرد. خوب است که ببینید دانشکده حقوق – بالاخره – هر کاری که می تواند انجام دهد تا تحمل آن برای دانشجویان بیشتر شود.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer