Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از رون جنکینز / گتی ایماژ)

در این مرحله به طرز مسخره ای کلیسا شده است که بگوییم ما در زمان های بی سابقه ای زندگی می کنیم. به طور جدی ، آنچه که ما برای برخی از رویدادهای خوب قبل از اوله انجام خواهیم داد ، مانند مواردی که ما واقعاً آماده مقابله با آنها هستیم. اما افسوس که این جدول زمانی نیست که ما باید از طریق آن زندگی کنیم. به عنوان مثال ، فقط در مورد همه آنچه اکنون در تگزاس اتفاق می افتد ، مشاهده کنید.

بله ، بله ، می دانید ، شما همه چیز را در مورد آن شنیده اید و حتی به سازمان های غیر انتفاعی مناسب کمک مالی کرده اید. اما تکرار می شود ، آنچه به عنوان فرصتی برای تمسخر تگزاس برای خاموش کردن گرد و غبار برف آغاز شد ، تبدیل به یک بحران انسانی واقعی با مبانی اساسی مانند گرما ، برق و آب کمبود شده است ، چه رسد به تجملات مدرن مانند اینترنت. بنابراین ، شما فکر می کنید که یک دانشکده حقوق می داند دانش آموزان خود را با موارد ضروری مبارزه می کنند و چیزهای کوچک را عرق نمی کنند. اما ، آه عمیق ، اینطور نیست.

دیروز ، بالاتر از قانون دریافت بهمن از نکات در مورد وضعیت دانشکده حقوق بیلور. افرادی که در واکو ، تگزاس واقع شده اند ، با همه موارد مشابه بقیه ایالت سر و کار دارند. اما دولت برنامه خود را برای برگزاری کلاسهای امروز از طریق ایمیل ارسال کرده است ، آه ، و اگر دانش آموزان نتوانند در کلاس شرکت کنند زیرا به اصول زنده ماندن دسترسی ندارند ، خوب ، این هنوز یک غیبت غیر موجه محسوب می شود. مردم…. خوب نگرفت نمونه گیری از خشم افراد خبره:

علی رغم عدم دسترسی دانشجویان برق به برق ، آب ، گرما و فای ،> قانون بیلور تصمیم گرفته است که از فردا کلاسهای آنلاین داشته باشد. قانون Baylor تصمیم گرفته است که این کار را انجام دهد حتی اگر دانشگاه Baylor قبلاً کلاس ها را لغو کرده باشد. قانون بیلور (دین تیگ) این از سرگیری کلاس ها را به این دلیل که FACULTY توانسته است قدرت خود را بازیابی کند توجیه کرده است. یک بار دیگر ، قانون بیلور تصمیم گرفته است از دانشجویان خود مراقبت نکند ، همانطور که در مقاله وب سایت شما بیان شده است (بالاتر از قانون –BAYLOR LAW SCHOOL MARSES در مورد پیش بینی اینکه کسی از نمرات این نیمسال مراقبت می کند) در مورد قانون Baylor در آغاز اپیدمی COVID گزینه عدم موفقیت را گسترش نمی دهد.

فاحش ترین قسمت این ایمیل این واقعیت است که به دانشجویانی که به برق یا wifi دسترسی ندارند ، غیبت موجه داده نمی شود. چگونه می توان این احتمال را توجیه کرد؟ خوب ، دین تیگ در ایمیل خود اظهار داشت که من در زیر پست کردم که “تمام سیاست های ما مطابق با انتظارات حرفه ای است.” من ایمیل زیر را ضمیمه کردم من این نکته را نمی نویسم زیرا نمی خواهم به کلاسها بروم. من در حال نوشتن این نامه الکترونیکی هستم زیرا نمونه ای از عدم همدلی و مراقبت کامل این دولت نسبت به دانشجویان خود است.

و برای متن کامل ، این متن ایمیل ارسال شده توسط دین لیا ویچر جکسون تیگ است:

دانش آموزان عزیز،

برق به تعدادی از مناطق در واکو و اطراف آن احیا شده است. هنوز هم ، ما می فهمیم که همه هنوز قدرت و اینترنت قابل اعتمادی ندارند. بر اساس ارتباط با اعضای هیئت علمی ، تقریباً همه اعضای هیئت علمی می توانند از فردا سخنرانی های آنلاین داشته باشند. ما طبق برنامه از فردا کلاسها را از سر می گیریم. کلاسهای فردا بصورت کاملاً آنلاین و بدون حضور حضوری در کلاسها برگزار می شود. لطفا به دنبال پیام های اساتید خود باشید تا در مورد کلاس های خود برای فردا راهنمایی کنید. برای کلاسهایی که فردا و جمعه در ساعتهای منظم تعیین شده برگزار می شود ، از اساتید می خواهیم که در صورت امکان راهی برای آرایش کلاسها برای دانشجویان فراهم کنند.

این هفته دانشگاه برای آزمون های COVID برای دانشجویان دانشکده های حقوق ، اساتید و کارمندان نیازی به آزمایشات COVID ندارد.

برخی از دانش آموزان پرسیده اند که آیا غیبت به دلیل قطعی برق یا نامساعد بودن هوا معذور است؟ ما پاسخ و توضیح زیر را ارائه می دهیم.

طبق سیاست حضور و غیاب دانشکده حقوق ، هر دانش آموز اجازه داده است غیبت را به دلایل مختلفی که دانش آموز باید از دست بدهد ، پوشش دهد. تا زمانی که یک عضو هیئت علمی سیاست متفاوتی در یک کلاس مشخص نداشته باشد ، ممکن است حداکثر 25٪ از کلاسهای برنامه ریزی شده در یک دوره بدون عواقب نامطلوب فراموش شود.

کلاسهایی که در این هفته (بصورت حضوری یا آنلاین) برگزار شده باشد (یا برگزار می شود) به عنوان کلاسهایی در نظر گرفته می شود که سیاست حضور و غیاب منظم در آنها اعمال می شود. به عبارت دیگر ، برای جلسه حضوری یا حضوری در کلاس که ارائه شده و در آن شرکت نکرده اید و یا در آن شرکت نخواهید کرد ، یا ضبط موجود را مشاهده نمی کنید ، خط مشی حضور و غیاب منظم اعمال می شود. دانشکده ها تشویق شده اند که کلاسهای این هفته را ضبط کنند ، حتی اگر به صورت حضوری یا همزمان برگزار شود (سیستم افتخار اعمال خواهد شد). اگر بعداً در این سه ماه اتفاق دیگری رخ دهد که مشکلی در حضور در کلاس ایجاد کند ، ما کل شرایط را در نظر خواهیم گرفت. اگر شرایط خاصی دارید یا نگرانی خاصی دارید ، لطفاً با من مشورت کنید.

تمام سیاست های ما مطابق با انتظارات حرفه ای است. همانطور که می دانید ، در محیط های حرفه ای ، بارها پیش می آید که به شما لطف داده می شود و مثلاً از مهلت مقرر معاف می شوید و غیره. در چنین شرایطی دریافت عذر به این معنی نیست که مهلت فراموش شده به این معنا نیست که اگر شما مهلت های بیشتری را از دست می دهید ، اولین مورد در هنگام بررسی رفتار حرفه ای آن شخص در کل شرایط نادیده گرفته می شود.

متأسفانه ، ما در گذشته برخی از دانش آموزان را داشته ایم که از این نقطه نظر به دانشکده حقوق مراجعه می کردند که آنها قصد داشتند هر 25٪ غیبت مجاز خود را صرفاً به دلیل بی دلیل آموزش قبلی انجام دهند. اجازه دادن به آن دانشجویان برای یک روز اضافی فراتر از این سیاست برای همکلاسی های آنها مناسب یا عادلانه نخواهد بود. به همین دلیل است که ما غیبت های این هفته را با این روش انجام می دهیم. ما هرگز یک دانش آموز سخت کوش را که غیبت او یا تقریباً همه آن خارج از توان آنها بود مجازات نکردیم. اگر با ادامه سه ماهه در مورد عدم حضور کامل خود نگران هستید ، لطفاً برای بحث و گفتگو با من تماس بگیرید.

امیدواریم که هرکدام در سلامت و سلامت باشید و گرم باشید. لطفا در صورت نیاز به کمک تماس بگیرید.
LWJT

لیا ویچر جکسون تیگ
دانشیار و استاد حقوق
قانون بیلور.
مکان یک خرس # 97128
واکو ، TX 76798-7128
(دفتر) 254.710.4822 (سلول) 254.855.6545
وب سایت | فیس بوک | توییتر
https://trainingbollasasasaders.org/

به گفته راهنمایان ، چند ساعت پس از انتشار این پیام ، دانشکده حقوق دوره معکوس را تغییر داد – حداقل همانطور که در کلاسهای امروز اعمال می شود:

اما به یاد داشته باشید ، در تگزاس هنوز همه چیز به حالت عادی برنگشته است. صدها هزار تگزاسی هنوز بدون برق و گرما هستند و دسترسی به آب آشامیدنی پاک همچنان یک مشکل است. گرچه خوب است که این موضوع حداقل یک روز به تعویق بیفتد ، اما مالیدن صورت دانشجویان در “مسئولیت های شغلی” آنها در میان اوضاع نابسامان ، به نظر ساده نیست.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer