Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

جان ایستمن ، استاد پیشکسوت حقوق و رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه چپمن ، چهارشنبه گذشته را گذراند به یک جمعیت گفتند که “افراد مرده رأی دادند” و کارگران سایه دار انتخابات آراots جعلی را در دست داشتند تا در صورت لزوم در ماشین آلات تغذیه کنند تا بایدن را سرگرم کنند تا آنها را به آتش بکشد. برخلاف رفیق رودی جولیانی ، که به آنها گفت محاکمه را با جنگ انجام دهند ، ایستمن نمی تواند ادعا می کند “بازی تاج و تخت” او را وادار به گفتن آن می کند. شاید او الهام خود را از Battlestar Galactica گرفته است؟ زمان نشان خواهد داد.

به هر حال ، این چهارشنبه ، کارفرمای او اعلام کرد که “بازنشسته خواهد شد”.

اواسط سال تحصیلی است. ایستمن فقط 60 سال دارد. بنابراین فروش این ایده که این بازنشستگی کاملاً داوطلبانه است دشوار است.

به زودی ، می توان انتظار داشت که از او بشنویم طایفه “تنوع دیدگاه” که عزیمت ایستمن به معنای حمله شرورانه به بیان آزاد است … توسط یک دانشگاه خصوصی. شیب لغزنده مجدداً چرب خواهد شد تا هشدار دهد که اگر استادی را بخاطر “تغذیه دروغ به یک جمع خشن که بعد از آن حمله به پایتخت ایالات متحده آمریکا شروع به حمله کردند” مجبور به بازنشستگی شود ، چه عواملی مانع از این خواهد شد که به دنبال استدلال در مورد اینکه ACA در یک مقاله بررسی قانون مغایر قانون اساسی است؟ واقعاً چه! به سادگی هیچ راهی برای تشخیص این دو وجود ندارد.

ایستمن ، رئیس سازمان ملی حقوق ضد همجنسگرایان ، قبلاً مجوز دریافت مزخرفات نژادپرستانه در انظار عمومی را دریافت کرده بود. در ماه آگوست ، او به نیوزویک – مجله خبری که قبلاً در دندانپزشک خود نادیده می گرفتید – منتقل شد ، اما اکنون یک subreddit جناح راست است که شما آن را در دندانپزشک خود نادیده می گیرید – برای اینکه استدلال کند کامالا هریس آمریکایی نیست زیرا تولد دوستی هرگز از مد نمی افتد. این نمایش مطبوعی بود که هدف آن ایجاد دروغ در بین رذیل ترین مخاطبان بود ، اما چپمن در کنار استاد آنها ایستاد حتی وقتی از نام خوب آنها برای استفاده از دروغ های خود استفاده می کرد ، زیرا آنها می توانستند با اداره یک گروه لابی گری یا مقاله ای تبعیض آمیز مقابله کنند ، اما نه صحبت کردن با آشوبگران ، ثابت می کند که مدارس توانایی ساختن ریل های محافظ در دامنه لغزنده را دارند.

حداقل ایستمن می تواند به دوستان قدیمی خود در انجمن فدرالیست بازگردد. ایستمن فقط یک عضو گاه به گاه نبود ، بلکه رئیس گروه عملی فدرالیسم و ​​جدایی قدرت از سازمان – کنایه آمیز است با توجه به حمله به پایتخت با دعوت از قوه مجریه. همانطور که مارک جوزف اشترن در Slate اشاره کرد ، FedSoc در پاسخ به حضور یکی از ستاره های خود در این رالی پیشنهاد اسکوات داده است. احتمالاً به این دلیل که حداقل تا ظهر ، همه افراد در FedSoc از پیوستن به ایستمن روی صحنه بسیار خوشحال بودند. مطمئناً ، “افراد مرده رأی دادند” … هر کاری که طول می کشد تا بیشتر کارآموزان nitwit ما را به قضاوت های مادام العمر فدرال تبدیل کنیم!

در برخی از مواقع ، سازمان تلاش می کند تا از ایستمن فاصله بگیرد. هیچ جدایی وجود نخواهد داشت ، فقط بیانیه ای در مورد تأثیر “آه ، ما فقط یک جامعه بحث طرفدار احزاب هستیم ، بنابراین اعضای ما کارهای زیادی را می گویند و انجام می دهند که لزوما نماینده ما نیستند.” و از ما مجدداً خواسته می شود که اعتقاد خود را نسبت به سازمانی که فاجعه علمی خود را در چهار سال گذشته قرض داده حق تعلیق دولت را تا پایان مرگبار خود به حالت تعلیق درآوریم.

“ما هرگز از چنین چیزی پشتیبانی نمی کنیم!” جامعه تمسخر خواهد کرد. درست قبل از اینکه آنها از ایستمن دعوت کنند تا درباره امنیت انتخابات سخنرانی کند.

یک ستاره انجمن فدرالیست به ایجاد شورش کاپیتول کمک کرد [Slate]

زودتر: نیوزویک می گوید مقاله کامالا هریس نه “نژادپرستی نژادپرستانه” (Psst، It’s Totally Racist Birtherism)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer