Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به نظر می رسد این… عقب مانده است.

این ممکن است برای برخی از افراد شوک آور باشد ، اما در واقع بسیار آسان است نه اعضای گروه های نفرت شناخته شده را به رویدادهای خود دعوت کنید. نمایندگانی وجود دارند كه از طیف وسیعی از نقطه نظرات و عقاید طرفداری می كنند و به نوعی می توانند یك طیف ایدئولوژیك را به دست بیاورند كه از حمایت از نقض حقوق بشر علیه افراد بر اساس هویت آنها كوتاه است. وحشی ، درست است؟

این یادداشتی است که کسی باید به انجمن حقوقی مسیحی دانشکده حقوق ویلیام و مری ارسال کند. روز چهارشنبه ، گروه از کوین اسنایدر از انستیتوی عدالت اقیانوس آرام دعوت کرد تا “مشاوره در مورد وکالت ، گفتن داستان هایی درباره راه رفتن خود با خداوند و پاسخ دادن به سوالات دانشجویان با ما” در میان بگذارد. این همه خوب و خوب است ، به جز اینکه انستیتوی عدالت اقیانوس آرام سابقه عمومی و طولانی دارد تحت فشار قرار دادن درمان تبدیل همجنسگرایان – کلاهبرداری درجه توسط متخصصان پزشکی رد شد که افراد را بیشتر در معرض اقدام به خودکشی قرار می دهد و از افزایش سطح افسردگی رنج می برند – معمولاً به صورت a نقض حقوق بشر در برابر خردسالان که نمی توانند رضایت دهند.

به همین دلیل موسسه عدالت اقیانوس آرام است توسط مرکز قانون فقر جنوب به عنوان “یک گروه نفرت ضد LGBT” تعیین شده است” و ، نگاه کنید ، رهبری موریس دیز در SPLC مسائل زیادی داشت، اما اینکه PJI به تعریف شخصی شما از “گروه نفرت” برسد یا نه ، گروهی که از تلاش برنامه ریزی روانشناختی کودکان LGBTQ + با تأثیرات منفی نشان داده شده دفاع می کنند حداقل به مرحله “بهتر برای جلوگیری از ظهور صرف نامناسب بودن” در متنفر می رسند -متر یادگیری شناختن و انجام اختیار در واقع نیز بخشی از حرفه ای شدن است.

اما حداقل اسنایدر یک جنگجوی قانونی است و از خشونت چشم پوشی نمی کند ، درست است؟ خوب ، طبق گفته های خبرهای این رویداد ، او در یک لحظه گفت:

من قبلاً صلح طلب بودم. من از آن بیرون آمده ام … دیدگاه های من تکامل یافته است … من معتقدم چیزی به عنوان “خشونت اخلاقی” وجود دارد.

این نوع “داستانی درباره پیاده روی او با خداوند” نیست که این رویداد نوید می دهد ، اما دوباره ، هیچ کس انتظار تفتیش عقاید اسپانیا را ندارد.

همانطور که ممکن است تصور شود ، دانشجویان از این رویداد دلهره داشتند و به عنوان مثال ، با بزرگنمایی زمینه های حمایت از حقوق LGBTQ + اعتراض کردند. این نوعی وکالت اصولی در جهت منافع عمومی است که دانشکده های حقوق معمولاً به آن افتخار می کنند. از طرف دیگر ، ویلیام و مری به دانشجویان اذیت نامه الکترونیکی برای “قلدری” ارسال کردند:

پس از شنیدن گزارشاتی در مورد رفتار قلدری در میان برخی از دانشجویان ما مربوط به دعوت اخیر سخنران ، می نویسم تا با قاطع ترین اصطلاحات ممکن بیان کنم که چنین رفتاری در دانشکده حقوق ما جایی نخواهد داشت.

ببینید ، اکنون ، فکر می کنم پسری که می گوید همجنسگرایان سزاوار حقوق نیستند و می گویند او از “خشونت اخلاقی” حمایت می کند فردی است که درگیر قلدری است ، اما ما اینجا هستیم.

انصافاً ، شاید دانش آموزان دغدغه مند وجود داشته باشند که اظهار نظرهای نامناسبی کرده اند – قابل درک است وقتی شخصی در دانشگاه فضیلت سرقت از حمایت قانونی انسان را تعالی می گیرد – اما راه حل این نامه ایمیلی است که برای مثال می گوید: “مدرسه کاملاً حمایت و افتخار می کند که دانشجویان نگرانی های قانونی خود را نسبت به سخنرانی ابراز می کنند که احساس می کنند یک چالش اساسی برای ارزشهای اصلی ما است – که گفت ، مواظب باشید که اجازه ندهید مخالفت یا حتی خشم شما به حوزه تهدید یا تهدید کسی وارد شود. ” توجه داشته باشید که چگونه که این بیانیه بلافاصله دانشجویان را در حالت دفاعی قرار نمی دهد كه فقط ابراز ناراحتی آنها از گروه های نفرت شناخته شده ممكن است به معنای نقض مبهم و قابل مجازات باشد؟ ظریف است ، اما این هنر وکالت است!

ویلیام و دانشکده حقوق ماری یک جامعه است ، مکانی که همه ما می توانیم در آن از حمایت از وکلای شهروند دور هم جمع شویم. وکیل مدنی بودن ممکن است برای هر یک از ما متفاوت باشد ، اما این همیشه با این انتظار همراه است که ما متفکرانه و محترمانه با یکدیگر درگیر شویم.

کدام قسمت از “وکیل شهروندی” شامل موارد “خشونت اخلاقی” است؟ زیرا فکر می کنم مشکل ارزشهای اصلی مدرسه ممکن است از آن طرف سخنرانی مجازی باشد. و سخنرانی مهم است! رویدادهای دانشگاه یک مکالمه نامتقارن را نشان می دهد ، که به ویژه هنگامی که پلیس احترام ظاهر می شود و به بلندگوهای بدون میکروفون می گوید که آنها باید ساکت و آرام باشند ، بسیار جنجال آور است.

در یک دانشگاه ، ما تشخیص می دهیم که از افراد با دیدگاه های مختلف برای سخنرانی دعوت می شود که ممکن است با برخی از آنها مخالف باشید. همسو با سیاست دانشگاه در مورد آزادی بیان ، دانشکده حقوق W&M به محیطی متعهد است که در آن اعضای جامعه و مهمانان دعوت شده تشویق می شوند که آزادانه صحبت کنند و خود را بیان کنند. با گفتار بیشتر می توان گفتار را تأیید کرد و از نظرات شما با احترام به دشمنان دفاع کرد و به روشی مدنی متمرکز بر تبادل نظر و اطلاعات در واقع برای دستیابی و موفقیت به عنوان وکیل ضروری است.

این اولین باری نیست که مجبورم در مورد این ادعای مزخرف بنویسم که دانشجوی خوب حقوق بودن مستلزم تبدیل شدن به “گاوهای مطرود” است که قادر به ابراز اندیشه ای فراتر از ایجاد یک قیافه رواقی در یک محیط جدا و عقیم نیستند. ” آکادمیک ایده بدی نیست و حتی لازم نیست و عاقلانه عمل نمی کند مثل این که هر ایده 15 دقیقه از شهرت دانشگاه برخوردار شود. اما این کل شگرد است ، همانطور که من چندین سال پیش در مورد دانشکده حقوق ییل نوشتم که با موضوعات مشابهی سروکار داشت:

زبان زدگی عمومی نسبت به سخنرانان دانشگاه ، نتیجه یک استراتژی عالی برنامه ریزی شده گوه ای است که باعث می شود افراد معقول با تبدیل مفاهیم انتزاعی “آزادی بیان” به آغوش برای خاموش کردن مخالفت ، جنبش های عدالت اجتماعی را تضعیف کنند. و آنها آسانترین علائم را در دنیا در وکلا پیدا کرده اند.

این همه بخشی از تعهد این حرفه برای نوشتن اتوبوس ، پیشخوان ناهار ، شیلنگ آتش نشانی ، سگهای حمله ، نشستن و همه چیز مارتین لوتر کینگ است که به جز 6 سطر از سخنرانی من یک رویا از حافظه عمومی گفته و جایگزین آن شده است با “تورگود مارشال در دادگاه قبل از قضات سفیدپوست خردمند کشور را حل کرد.” این یک نیاز آسیب شناختی است که باید به م institutionسسه ای متمرکز شود که با شادمانی بی عدالتی را برای مدت بسیار طولانی به استثنای کار سخت و گاهی ناراحت کننده ای که مارشال را در موقعیت پیروزی قرار داده است ، پایدار نگه دارد.

باز هم ، هیچ کس در اینجا از تهدیدات دفاع نمی کند ، اما ضروری است که یک مدرسه این موارد را به عنوان یک استثنا به رسمیت بشناسد و نه یک قانون برای جلوگیری از سرد کردن سخنرانی “ضد” که ادعا می کند تبلیغ می کند.

چه کسی فکر کرده است که ویلیام و مری قبیله آیا موضوعاتی با حساسیت نسبت به جمعیت تحت ستم وجود دارد؟

(ایمیل کامل در صفحه بعدی)

زودتر: دانشجویان ییل استدلال لال دین را تخریب می کنند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer