Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

لوگان ای براون (تصویر از طریق اسپنسر جین)

قرنطینه برای بسیاری از ما پربارترین زمان نبوده است ، بنابراین اشکالی ندارد اگر این داستان را با چشم سبز و زیاد بخوانید. به نظر می رسد دانشکده حقوق هاروارد 2L Logan E. Brown در طول COVID فقط به اتصال به مدرسه عالی نخبگان حقوق اکتفا نکرد. علاوه بر این ، شما می دانید ، فقط زنده ماندن در هنگام همه گیری (که یک موفقیت است و من به شما افتخار می کنم برای انجام هر کاری که برای انجام این کار لازم است تا روز انجام دهید) و رفتن به دانشکده حقوق ، براون همچنین یک شرکت لباس راه اندازی کرده است .

اسپنسر جین از ناامیدی های خود براون متولد شد و سعی در یافتن لباس مناسب برای مصاحبه داشت. او می گوید، “من برای نمایشگاه شغلی دانشکده حقوق خود به کت و شلوار احتیاج داشتم. بعد از چندین Uber در سراسر شهر و متنهای متنفر برای مادرم که از آنها پرسیدند آیا به نظر مناسب است ، چیزی پیدا نکردم. من چیزی را می خواستم که باعث شود در پوست خودم احساس اعتماد به نفس کنم ، راحت باشم و در مصاحبه آماده باشم. ” براون پس از ثبت نام متقابل در کلاس مدرسه بازرگانی هاروارد و کار با آزمایشگاه های نوآوری هاروارد ، این برند را راه اندازی کرد.

مانند گزارش شده توسط زرشکی هاروارد:

براون گفت که وی هنگامی که دانشجوی سال اول دانشکده حقوق بود ، از ایجاد این شرکت الهام گرفت و مشکل یافتن لباس های حرفه ای راحت را برای مصاحبه ها تجربه کرد.

وی گفت: “من چیزی را می خواستم که بتواند در آغاز کار حقوقی من دوام بیاورد و همچنین احساس خوبی داشته باشد.” “من به انواع مراکز خرید در سراسر بوستون می رفتم.”

وقتی او به دوستانش پیام داد تا از آنها بپرسد که همه آنها تمایل به خرید لباس حرفه ای خود را دارند ، براون گفت که او کمبود گزینه های لباس را برای زنان در موقعیت خود شناسایی کرد.

براون گفت: “آن وقت بود که فهمیدم این یک ناامیدی رایج است.” “مکان های زیادی وجود دارد که لباس های شلوار می فروشند ، اما هیچ کدام واقعاً آنچه را که می خواستم ساخته نیست. و بنابراین این ایده اصلی بود – یا از کجا ناامیدی اصلی اسپنسر جین بود. “

از آنجا ، براون با هدف استفاده از اینتل برای دوره خود در مدرسه تجارت ، یک نظرسنجی ایجاد کرد و از افراد در مورد موارد ضروری خرید لباس شلوار پرسید. و خوب ، براون فقط تصمیم گرفت که بتواند مشکلی را که او و دیگران با بازار پوشیدن مصاحبه مشخص کرده بودند برطرف کند:

وی گفت: “در حالی که تمام این اطلاعات را می گرفتم و با افراد بیشتری صحبت می کردم ، تصمیم گرفتم که واقعاً فقط مشکل را برطرف کنم.” “این هر وقت بود که من به فکر ایجاد اسپنسر جین افتادم و یک لباس شلوار بر اساس تمام داده های نظرسنجی جمع آوری کردم.”

و از آنجا که او تمام زندگی خود را در حالی که در همه گیر زندگی می کند انجام می دهد ، پیشنهاد ویژه اسپنسر جین است بلیزر Ultimate Work-From-Home. این پوشیدنی را با حرفه ای بودن ترکیب می کند و برای “انتقال یکپارچه از یک جلسه بزرگنمایی به یک اتاق هیئت مدیره حضوری و هر چیز دیگری که شما می خواهید” طراحی شده است. در اندازه های XS-4XL برای پیش خرید موجود است.

و چون این همه گیری فقط. نخواهد شد ترک کنید ، آنها همچنین یک مجموعه کپسول قرنطینه، با بلیزر ، شلوار عرق و ماسک خود. چه کاملاً 2021.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer