Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

ما اخبار غم انگیزی داریم که باید از جامعه دانشکده حقوق هاروارد گزارش دهیم ، جایی که یک دانشجوی جوان آینده دار حقوق کمی قبل از سال جدید درگذشت.

توماس “تامی” بلوم راسکین ، 25 ساله ، دانشجوی سال دوم دانشکده نخبگان حقوق بود و پدرش ، نماینده جیمی راسکین (D-Md.) ، فارغ التحصیل مدرسه ، مرگ پسر خود را در شب سال نو اعلام کرد . روز دوشنبه ، رسپین راسکین و همسرش ، سارا ، با انتشار یک آگهی ترحیم در رسانه ، تأیید کردند که پسر آنها توسط خودکشی درگذشته است.

راسكینز در مراسم ترحیم ، تامی را “نوری درخشان در این جهان خراب” توصیف می كند و جزئیات زندگی او را به عنوان یك خدمت اختصاص داده است. پدر و مادرش نوشتند: “او یک قلب کامل ، یک روح کامل ، یک شوخ طبعی خشن و بی امان و شورانگیز و یک ذهن درخشان خیره کننده داشت.” متأسفانه افسردگی او را نیز گرفتار کرد. در اینجا یک گزیده از آگهی ترحیم:

او بعداً در 20 سالگی تحت شکنجه بیماری “کورکورانه دردناک و بی رحمی به نام افسردگی” شروع به شکنجه کرد [his sister] تابیتا آن را در آخر هفته در فیس بوک قرار داد ، نوعی شکنجه بی امان در مغز برای او ، و با وجود پزشکان بسیار خوب و یک خانواده صمیمی و دوستی دوست داشتنی ، صدها نفر که او را بیش از کلمات می پرستیدند و او نیز آنها را دوست داشت ، درد و طاقت فرسا شد سرانجام برای پسر عزیز ما ، این جوان وعده برتر از دنیای شکسته ما ، تسلیم ناپذیر و غیر قابل تحمل است. …

او این یادداشت خداحافظی را در شب سال نو برای ما گذاشت: ‘لطفاً مرا ببخشید. امروز بیماری من پیروز شد. لطفاً به دنبال هم ، حیوانات و فقرای جهانی باشید. تمام عشق من ، تامی.

خانواده راسکین صبح امروز مراسم خاکسپاری خصوصی برگزار کردند و مراسم یادبود عمومی مجازی در اواخر این ماه برگزار می شود. این خانواده راه اندازی کرده اند صندوق یادبود تامی راسکین برای افراد و حیوانات، که به خیریه هایی که تامی در طول زندگی از جمله Oxfam ، Give Direct ، موسسه هلن کلر و Animal Outlook کمک مالی می کند ، جایزه می دهد.

ما اینجا در بالای قانون می خواهیم در این دوران بسیار دشوار به خانواده ، دوستان و همکاران تامی راسکین تسلیت بگوییم.

اکثر دانشکده های حقوق منابع مشاوره ای و روانشناختی دارند که دانشجویان و فارغ التحصیلان حتی در صورت بحران یا مایل به مشاوره ، حتی پس از ساعت ها می توانند به آنها مراجعه کنند. اگر این خدمات در مدرسه شما در دسترس نیست و اگر شما یا شخصی که می دانید افسرده هستید و به کمک نیاز دارید ، لطفاً با Lifeline پیشگیری از خودکشی ملی تماس بگیرید (1-800-273-8255) یا الف برنامه کمک وکیل در ایالت خود باشید (فریب این اسم را نخورید ؛ این برنامه ها همچنین به دانشجویان حقوق خدمات ارائه می دهند). به یاد داشته باشید که شما را دوست دارند ، بنابراین لطفاً اگر به کمک نیاز دارید ، قبل از اینکه خیلی دیر شود ، به او کمک کنید.

بیانیه جیمی راسکین و سارا بلوم راسکین نماینده مجلس در مورد زندگی قابل توجه تامی راسکین [Medium]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer