Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

میلیون ها تگزاسی در حال حاضر هستند بدون برق ، گرما و آب به لطف یک طوفان برفی عجیب (و یک شبکه الکتریکی که کاملاً برای تقاضای بعدی برای برق آماده نبود). اما آنها تنها کسانی نیستند که به دلیل قطع برق در اثر سرمای زیاد در حال یخ زدن هستند. مردم در میسوری در این دوره از تقاضای بالا خاموشی های غلتکی را به منظور صرفه جویی در انرژی تجربه کرده اند ، اما برخی از آنها خاموش شدن خود را بسیار بیشتر از حد انتظار دیده اند.

برای مثال ، پرونده الكساندیا داردن ، 27 ساله ، دانشجوی سال دوم دانشكده حقوق دانشگاه میسوری – كانزاس را در نظر بگیرید. در اوایل این هفته ، او یک قطع برق فوق العاده طولانی و برنامه ریزی شده را تجربه کرد که باعث سرد شدن وی شد به طوری که مجبور شد به اقدامات شدید متوسل شود. ستاره کانزاس سیتی دارای جزئیات:

[Darden] صبح روز سه شنبه از یخ در داخل پنجره ها و درب شیشه ای کشویی آپارتمان خود در کانزاس سیتی بیدار شد.

[She] دسته ای از پرونده های دادگاه قدیمی را به داخل شومینه او انداخت و آنها را فقط برای گرم نگه داشتن آنها روشن کرد.

سوزاندن پرونده قضایی برای جلوگیری از یخ زدگی بسیار مشکلی در دانشکده حقوق است که شرط می بندیم هیچ دانشجویی از حقوق هرگز تصور نکرده باشد اما ما اینجا هستیم.

باردن به دلیل نداشتن قدرت نمی توانست در کلاس های آنلاین خود شرکت کند ، بنابراین تلفن خود را در ماشین خود شارژ کرد و به جای آن به جستجوی بی نتیجه هیزم پرداخت. وقتی او به خانه برگشت ، آپارتمانش 43 درجه بود ، بنابراین تصمیم گرفت به خانه یکی از دوستانش برود.

داردن در مصاحبه ای با کانزاس سیتی استار گفت: “من برای همه خانواده های دیگر و افراد دیگر که ممکن است منابع مالی نداشته باشند یا ممکن است نتوانند ترک کنند و فقط گیر کرده اند احساس وحشت می کنم.” ما به او نزدیک شدیم تا ببینیم آیا او هرگز قدرت خود را روشن کرده است ، یا آیا او نکات یا ترفندهایی برای دانشجویان هم رشته حقوق که مانند او در سرما گیر کرده اند ، دارد. با شنیدن پاسخ ، به روزرسانی می کنیم.

در همین حال ، برای گرم ماندن و ایمن ماندن ، همه دسته خود را جمع کنید.

سیتی های کانزاس با ادامه خطرناک بودن دمای سرد ساعت ها بدون برق می مانند [Kansas City Star]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer