Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از PAUL J. RICHARDS / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

آکسیوس افتاد اعزام جایزه به مجموعه “Off the Rails” خود برای دیدن خوانندگان دیگر از روزهای آخر کاخ سفید دونالد ترامپ. این بار ، ما با شرح مفصلی از جلسه 18 دسامبر ترامپ و وکلای متضاد و رقیب وی درگیر بحث و جدال شدیدی در مورد استراتژی پس از انتخابات خود هستیم که از حدود 6 بعد از ظهر تا بعد از نیمه شب ادامه داشت.

این مسابقه با حضور سیدنی پاول ، مایکل فلین ، مدیر عامل اسبق Overstock.com پاتریک بیرن ، و امیلی نیومن سابق دولت در یک طرف و شریک سابق Kasowitz اریک هرشمان ، مشاور کاخ سفید پت سیپولون ، دبیر کارگ لیون ، و وکیل مبارزات مت مورگان در دیگری ، با رودی جولیانی ، رئیس ستاد مارک میدوز ، و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین همه قبل از پایان کار حاضر می شوند.

فقط به این نگاه کنید:

در یک لحظه ، با فریاد فلین ، بیرن دست خود را برای صحبت بلند کرد. ایستاد و برگشت و رو به هرشمان کرد. او گفت: “تو كننده هستی.” “شما در همه چیز دخالت کرده اید. شما ما را قطع کرده اید. “

“آیا تو حتی می دانی که من لعنتی هستم ، احمق؟” هرشمان عقب رفت.

بیرن گفت: “بله ، شما پاتریک سیپولونه هستید.”

“اشتباه! اشتباه ، احمق! “

گفتن این مقاله توصیف سقوط دولت آمریکا به سیرک را اهانت به برادران رینگلینگ می داند. این که این داستان در همان روزی منتشر شد که ما فهمیدیم هال هولبروک درگذشت ، یکی از برجسته ترین نقل قول های دراماتیک او را بیشتر تلخ می کند:

https://www.youtube.com/watch؟v=QodGxD19_as

“واقعیت این است که اینها افراد خیلی درخشانی نیستند.” در واقع.

هر زمان که Axios قطعه ای سودمند مانند این را بیرون می کشد ، جهان از جنون تعجب می کند و من دقیقاً سعی می کنم که چه کسی داستان را تحویل داده است. پاول اظهار نظری کرد و گفت که او با هر اتفاقی که در این جلسه رخ داده صحبت نخواهد کرد ، زیرا معتقد است که این “از نظر حقوقی محرمانه و طبق قوانین وکالت محرمانه است” ، علیرغم اینکه صریحاً وکیل ترامپ نیست. Trumpworld واقعاً با امتیاز مبارزه می کند، مگر نه؟ نه اینکه سکوت او تعجب آور باشد ، زیرا او و همسفرانش به عنوان فونت هایی از نظریه های توطئه وحشیانه برخورد می کنند که همه را از قضات ترامپ گرفته تا FBI به عنوان همدست در یک توطئه کمونیستی برای تصاحب ایالات متحده که ترامپ را به استناد به یک وضعیت اضطراری ملی نیاز دارد ، منعکس می کند.

موردی که ترامپ تقریباً آن را فرو برد اما به خاطر تلاش های شجاعانه تعداد انگشت شماری از افراد دیگر جدی وکلا

بنابراین ، مگر اینکه دفتر بیضی شکل به شدت ناامن باشد ، منبع یا منابع این داستان باید یکی از شرکت کنندگانی باشد که در جلسه چند ساعته ای که دو بال کاخ سفید را طی می کرد ، شرکت کرده است.

“سیدنی چگونه وارد ساختمان شد؟” مشاور ارشد کاخ سفید ، اریک هرشمان در حالی که سیدنی پاول و اطرافیانش برای دیدار با رئیس جمهور تحت فشار بودند ، از دفتر خارج بیضی شکل غر زد.

عصر همان روز که پاول و دیگران وارد دفتر بیضی شکل شدند ، هرشمن – یک مدیر تجاری ثروتمند و شریک سابق Kasowitz Benson & Torres که برای مشاوره ترامپ از نیمه بازنشستگی خارج شده بود – بی سر و صدا از پشت سر آنها فرو رفت.

خدا ، من تعجب می کنم که چه کسی این حساب را ارائه داده است! مطمئناً هرشمن می تواند برای هر مرحله از ماجرا یک کم دار فاقد نامعلوم در کنار آرنج خود بایستد ، اما مطمئناً اینگونه خوانده می شود که روایت قهرمانانه مستقیماً از طرف وکیل سابق بیگلاو است. نه اینکه این باعث غیر قابل اعتماد بودن حساب شود. در واقع ، از همه جنبه های اصلی می تواند کاملاً دقیق باشد. اما وقتی داستان برجسته می کند که هرشمن به یک ژنرال سه ستاره بازنشسته می گوید: “چرا دمار از روزگارمان در می آیید و بر من فریاد می کشید؟ اگر می خواهید به اینجا بیایید ، اینجا بیایید. اگر چنین نیست ، الاغ خود را بنشین »، باید لبخند زد که این جزئیات خاص در نوشتن یک جلسه چند ساعته نقش برجسته ای پیدا کرده است.

سیپولونه به عنوان یک بازیگر اصولگرایانه هم برخورد می کند:

سیپولون ، که در میان این مشعل توطئه ایستاده بود ، ایستاد و گفت که آنها کاملا اشتباه می کنند. وی با تهاجم از وزارت دفاع و اف بی آی دفاع کرد و گفت آنها تمام ادعاهای کلاهبرداری گزارش شده را بررسی کرده اند.

“روی زمین ایستاده است.” سر توماس منظم بیشتر اینجا. مهم نیست که سیپولون در جلسه ای که ترامپ از جان بولتون خواسته بود ، قرار گرفت خاک مقامات اوکراین را بر سر دموکرات ها بکشید. پروژه توانبخشی در حال انجام است و با “حداقل او با قانون نظامی همراه نبود!” آغاز می شود.

حالا نوبت به میدوز رسید ، فلین را به دلیل زباله دانی او منفجر کرد و او را متهم به پرخاشگری کرد. میدوز فریاد زد و به فلین یادآوری کرد که در طول مشکلات حقوقی از او دفاع کرده است: “آیا جرات ندارید مرا در مورد اینکه آیا من از رئیس جمهور حمایت می کنم و سخت کار می کنم به چالش بکشید.”

این یک قرار می دهد نور جدید روی ویدیو جایی که جونیور میدوز را می گیرد – با هرشمان در پس زمینه – و او را به عنوان یک “مبارز” تعریف می کند. حدس می زنم این نکته دردناک در روزهای آخر باشد.

Axios از منابع خود نام نمی برد و چه کسی می داند که چند آشپز در این داستان دخیل بوده اند. اما این یک ادای احترام درخشان به میهن پرستی هرشمان ، سیپولونه و بقیه دوستان آنها است. این فقط این نیست که آنها با برنامه همراه نبوده اند ، اما آنها بارها و بارها همه بازگشتهای سریع و صحبت های سخت را در کل قطعه داشته اند. جزئیات هنگام مهندسی معکوس یک داستان مهم هستند. شاید متحدان آنها فقط مشتاق ساختن آنها باشند ، اما مطمئناً به نظر می رسد کنترل خسارت پس از دولت از وکلا که امیدوارند از تعادل جامعه مودب جلوگیری کنند.

اکنون این جامعه با ادب است که باید تصمیم بگیرد که آیا این 11 ساعت ادبیات تحت اللفظی کافی است یا خیر.

قسمت پاداش: درون دیوانه ترین جلسه ریاست جمهوری ترامپ [Axios]

زودتر: اوه نگاه کن ، این یک شریک سابق Biglaw است که قبل از شورش کاپیتول با ترامپ در معامله است!


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer