Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

فقط چند روز به پایان سال 2020 باقی مانده است و فرد امیدوار است که 2021 نوید روزهای بهتری را بدهد! از طرف دیگر ، من فقط عبارت “سوزاک فوق العاده“بنابراین شاید نه.

به طور معمول در این زمان از سال ، ما یک پست می اندازیم که در مورد 10 داستان خوانده شده بالاتر از قانون قانون سال تأمل می کند. اما از آنجایی که، “[INSERT FIRM HERE] COVID Layoffs »ویراستاران تصمیم گرفتند امسال 10 لیست برتر را به همان اندازه ناامیدکننده و ناامیدکننده معرفی کنند. بنابراین هر یک از ما با توجه به معیارهایی که انتخاب می کنیم ، لیستی از داستان های برتر سال خود را با هم جمع می کنیم.

برای لیست خود ، تصمیم گرفتم فقط داستانهای مورد علاقه شخصی خود را برای نوشتن انتخاب کنم ، اما پس از بررسی شماره ترافیک در سال ، به نظر می رسد داستان های مورد علاقه من نیز کم و بیش داستان های مورد علاقه شما بوده اند. بنابراین بیایید 10 داستان خوانده شده برتر سال را از من حساب کنیم.

10 اصلاح دادگاه اکنون اجتناب ناپذیر است: جان رابرتز می تواند این کار را به روش آسان یا راه سخت انجام دهد

این ممکن است بسته به آنچه در دور دوم انتخابات جورجیا اتفاق می افتد “اشتباه” باشد ، اما هدف آن این بود که دقیقاً محل تصمیم گیری در مورد “گسترش دادگاه” که مورد توجه رسانه های لیبرال و محافظه کار قرار گرفته است ، باشد. در واقع، GOP با این ایده که ممکن است دموکرات ها “دادگاه را بسته بندی کنند” ، در مسابقات اصلی سنا امواج را پر از آب کند. و ممکن است در نهایت همان چیزی باشد که سنا را برای محافظه کاران نجات می دهد.

اما مقاله در مورد نقشی است که رئیس دادگستری می توانست در ترسیم آینده دیوان عالی کشور داشته باشد (و ممکن است هنوز هم ایفا کند). جان رابرتز می تواند پرخاشگرانه ترین پیشنهادات توسعه دادگاه را با انداختن پشتوانه ای پشت سر بگذارد پیشنهاد محدود تر و دیوان عالی کشور را در مسیری قرار دهید که ساختار کلی آن حفظ شود و در عین حال سیستم تصدی مادام العمر اشرافی و در نهایت نابجا را از بین ببرد.

9 نیل گورسوچ مین های زمینی را در طول نظرات تبعیض آمیز LGBTQ قرار می دهد

تصمیمات دیوان عالی کشور اغلب قابل پیش بینی است. عدالت آلیتو از اینکه کسی احتمال نژادپرستانه بودن قوانین جیم کرو را ابراز کند ، به شدت آزرده خاطر شد یک داستان کاملاً “سگ انسان را گاز می گیرد” است. اما عدالت نیل “نه مریک گارلند” گورسوچ در حقوق تابستان این ضربه را به حقوق تراجنسیتی ها وارد کرد بوستوک نظر بسیاری از افراد را غافلگیر کرد

اما نظرات به همان اندازه مهم هستند ، و در جایی كه دادگستری گورسوچ حقوق اساسی مدنی را با یك دست گسترش می دهد ، او می خواهد دولت نظارتی مدرن را با دست دیگر مانع كند و حقوق تراجنسیتی را به عنوان یك دور زدن ضروری به منظور تخلیه قوانین زیست محیطی و موارد دیگر ایجاد می كند. تضاد بین نظر اکثریت قضاوت شده توسط عدالت سوتومایور و این عقیده کاملاً بود. همچنین در گزارش اکثریت فریاد کشیدم خیلی عالی بود

8 قضات فدرال منتشر کننده موسیقی فیلم درباره COVID به طور رسمی آخرین چیزی است که از سال 2020 انتظار داشتید

فقط به این دلیل که 2020 یک کابوس بود ، به این معنی نبود که نقاط روشن وجود ندارد. مانند این اجرای الهام گرفته از همیلتون از قاضی جنیفر واکر الرود از دادگاه تجدیدنظر مدار پنجم و قاضی چارلز اسکریج از منطقه جنوب تگزاس. این زوجین به تجربه سیستم دادگاه در برخورد با COVID با ذکاوت و عملکرد فوق العاده پرداختند.

حالا آن آهنگ را دوباره در ذهنم گیر کردم.

7 حقوقدانان سنت لوئیس AR-15 را در معترضین مانند مردم کاملاً عادی و کاملاً غیرعادی موج زدند

مارک و پاتریشیا مک کلوسکی 15 دقیقه شهرت خود را پیدا کردند و وحشی بود. این زوج سلاح های خود را شکستند تا دست به تظاهرات معترضین بزنند و به یک احساس ملی تبدیل شوند. آنها ادعا کردند که راهپیمایی در خیابان آنها خانه آنها را تهدید می کند – با وجود این واقعیت که هیچ یک از همسایگان آنها هیچ مشکلی را تجربه نمی کنند – و آنچه را که می توانست یک شب شرم آور برای کودکان و نوجوانان باشد به یک رژه شکایت تبدیل کرد که با یک سخنرانی کنوانسیون GOP به اوج خود رسید.

این داستان بخاطر اینکه همیشه لیست من را تهیه می کرد باعث ایجاد سیل نامه های نفرت انگیز متنفر شد!

6 دونالد ترامپ تیم پاندمی را منحل نکرد ، بلکه بسیار بدتر هم بود

وقتی کنترل COVID از کنترل خارج شد ، لیبرال ها این نکته را پذیرفتند که دونالد ترامپ تیم واکنش همه گیر کاخ سفید را منحل کرده است ، و بلایای موجود را اجتناب ناپذیر می کند. جمهوری خواهان پاسخ دادند که تیم هرگز منحل نشده است … نگاه کنید ، اینجا درست است!

در مقاله ای که ارتباط چندانی با صنعت حقوقی و بسیاری از مهارتهای اساسی در خواندن انتقادی ندارد ، من به سرمقاله واشنگتن پست تیم موریسون در دفاع از پاسخ کاخ سفید فرو رفتم و توضیح دادم که چرا ممکن است انحلال تیم برای تیم بهتر باشد کشور نسبت به آنچه واقعاً انجام دادند.

5 توجه دونالد ترامپ: اگر ایمی کانی بارت را در دادگاه عالی قرار دهید ، جمهوری خواهان سریعاً شما را روشن خواهند کرد

وقتی میچ مک کانل اعتراف کرد که جو بایدن در انتخابات پیروز شد و دونالد ترامپ او را از توییتر مورد تحقیر قرار داد ، تقریباً همه آنچه را که در این مقاله گفته ام تأیید کرد. افراد مومن واقعی ترامپ وجود دارند که هنوز آماده هستند و ادعا می کنند ماشین های رای گیری Dominion که توسط یک زامبی هوگو چاوز اداره می شود پشت همه چیز هستند ، اما به طور کلی زیرساخت های حزب جمهوری خواه راحت هستند و می توانند هر آنچه را که می خواستند از طلا بدست آورند- dimwit اندود شده را نصب کرده اند. پس از بسته بندی دادگستری با “صلاحیت دار نیست“قضات – محصولی از زباله نویسی هنجارهای قانون اساسی و باز نگه داشتن جای خالی به اندازه کافی برای ایجاد موارد اضطراری قضایی در دوران اوباما – سرنوشت به میچ مک کانل فرصتی داد تا دادگاه عالی راست افراطی را تحکیم کند و بلافاصله دستان خود را از رئیس جمهور شست.

تنها بازی هوشمندانه ترامپ این بود که قصد خود را برای معرفی نام ایمی کونی بارت اعلام کند اما آن را کاملاً منوط به مبارزه با جمهوری خواه برای او می داند. اگر آنها آن را می مکیدند و با او گیر می کردند ، آرزوی واقعی خود را پیدا می کردند. اگر شکست می خورد ، می توانست آنها را به رغم وجود انکار ، انکار کند.

تنها چیزی که من در این مقاله پیش بینی نکردم این است که اگر اکنون ترامپ بتواند از چشم انداز نامزدی دیوان عالی کشور استفاده کند تا مک کونل با توطئه های مختلف کودتای سرگرم کننده Newsmax و OAN سر و کار داشته باشد ، اکنون وضعیت کشور در چه وضعیت بدتری خواهد بود. روزانه. شاید این چیز خوبی باشد که در حالی که صدها هزار نفر از شما این مقاله را می خوانید ، دونالد ترامپ این کار را نکرد.

4 نیویورک تایمز زباله های داغ زیادی درباره جفری توبین صحبت می کند

نیویورک تایمز به این سنت افتخارآمیز مبادرت ورزید که بلافاصله سعی در اصلاح شخصیت های برجسته رسانه ای داشت زیرا شلوارهایشان را پایین گرفته بودند. یا در این حالت ، دیک آنها بیرون می رود … در یک جلسه کاری. تلاش آنها برای تأمین جفری توبین از وانگیت به قدری ناشیانه تصور شد که شایسته مطالعه موردی دانشکده روزنامه نگاری است.

شوخ طبعی:

اما استمنا در یک جلسه کاری که از راه دور انجام می شد ، یک امر جدید برای تجارت بود.

همانطور که پاسخ می دهم ، “برای اینکه روشن باشم ، خودارضایی در یک جلسه کاری همیشه” یک نظم جدید در کار “خواهد بود ، زیرا اکثر کارفرمایان فرصتی برای یک عملکرد تکراری فراهم نمی کنند.”

قطعه ای کاملاً لذت بخش برای نوشتن و قطعه ای که واقعاً مورد توجه خوانندگان قرار گرفت. فکر می کنم بیشتر از سایر مطالب در طول سال از این مقاله ایمیل تعریف شده دریافت کرده ام.

3 وای!!! دیویس پولک نوار پاداش را افزایش می دهد

این سال خوبی برای صنعت حقوقی نبود ، اما در نهایت برای برخی از نخبه ترین شرکت های خارج از کشور سال خوبی نبود. پس از اینکه کولی در شرایط بی سابقه ای کار خود را به همکاران برای کار سخت خود اضافه کرد ، دیویس پولک رده های بالاتر را بر عهده گرفت و بسیاری از شرکت های برتر را متقاعد کرد تا از این روش پیروی کنند.

با این اوصاف ، نباید اجازه دهیم این واقعیت که بسیاری از بنگاه ها سال خوبی را پشت سر گذاشتند ، این واقعیت را که بسیاری دیگر از همکاران و کارمندان خود را اخراج می کنند ، تحت الشعاع قرار دهد. این یک غلتک سالی برای صنعت بود و کسانی که همه آن را پوشش می دهیم هم اوج ها و هم پایین ترین ها را جشن گرفته اند.

2 قاضی گلیسون درست بیرون می آید و بیل بار را فاسد می خواند

خط نماینده:

باورش سخت است که زمانی بیل بار یکی از سرسخت ترین وفاداران دونالد ترامپ بود. باورش سخت تر است که این زمان به اندازه چند هفته قبل اخیر است. اما بار قبل از انتخابات ، نام نیک وزارت دادگستری را برای کمک به سایر دوستان ترامپ در لجن انداخت.

این امر در هیچ کجا مشهودتر از تلاش برای بیرون کشیدن مایکل فلین از پذیرش – دو بار! – به ارتکاب جنایات فدرال. بار هرچند که در حال حاضر پایان یافته بود و منتظر صدور حکم بود ، تلاش کرد پرونده را متوقف کند. هنگامی که قاضی سابق فدرال جان گلیسون وارد عمل شد تا به طور مستقل ارزیابی کند که آیا قاضی سالیوان باید این درخواست غیرمعمول را تأیید کند یا نه ، او گزارشی را تهیه کرد که مشت های کمی را به دنبال داشت:

به عبارت دیگر ، این قانون به دادگاه ها این اختیار را می دهد تا از صداقت دادرسی خود در برابر دادستان هایی كه اخراج های فاسد و با انگیزه های سیاسی را انجام می دهند ، محافظت كند. این چیزی است که در اینجا اتفاق افتاده است.

بله

اما بعد از آن همه دردسر و نئومی رائو در حال نوشتن یكی از مضحك ترین عقاید حقوقی در تاریخ آمریكا برای وثیقه كاری بار، مایکل فلین به هر حال بخشش ریاست جمهوری را دریافت کرده است. و تنها چیزی که طول کشید این بود که وکیل وی به توهمات ترامپ درباره تقلب در رای دهندگان دامن زد.

اینجا همه چیز عالی پیش می رود!

1 بیل بار چه کرد؟ چگونه اکنون این بزرگترین داستان در کشور نیست؟

اما قبل از اینکه بیل بار به دونالد ترامپ کمک کند ، به مشتریان خود نیز کمک می کرد. و متأسفانه ، به نظر می رسد که وی ممکن است حتی پس از انتقال به اولی ، مورد دوم را انجام داده باشد. رویترز در ابتدا گزارش داد که مشتری بار ، که با یک تحقیق مالیاتی 2.3 میلیارد دلاری روبرو شده است “متوجه شد که اتهامات آنها به طور مرموزی یک هفته پس از معرفی بار برای شغل AG کاهش یافته است.

چه کوینکیدیک!

در مورد افتضاح وزارت دادگستری در سال جاری توسط بیل بار حرف های زیادی برای گفتن وجود داشت ، اما این یکی کم و بیش به زیر رادار افتاد. من فکر می کردم این مستحق است یک داستان بزرگتر از آنچه که هست باشد و با تشکر از همه شما ، حدس می زنم که این اتفاق افتاد.

از اینکه 2020 خود را با ما سپری کردید متشکریم!


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای مناسب اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer