Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ج. کمبل بارکر به دلیل چهار سال گذشته که هر کسی را که دارای مدرک حقوق و یک عضو فعال در FedSoc است را در لباس شخصی فدرال گرفتار کرد ، قاضی منطقه ایالات متحده است. هفته گذشته ، بارکر حکم داد که مهلت قانونی تخلیه فدرال فاقد اعتبار است زیرا او استدلال کرد که رانت فعالیت اقتصادی محسوب نمی شود. این نظر که توسط شخصی به نام نیمکت نشین فدرال در 30 سالگی تهیه شده است ، کلاه تحلیلی خود را بر این مفهوم آویزان می کند که دولت فدرال در زمان شیوع آنفلوانزای اسپانیایی اخراج را متوقف نکرد بنابراین در این کشور فاقد قدرت انجام این کار است.

تراژدی کمدی این نظر ، با این استدلال که اجاره هرگز نمی تواند به معامله ای بین ایالتی برسد ، کل تلاش برای فهمیدن این واقعیت را به وجود آورد که کل مبانی حقوق فقهی حقوق مدنی مبتنی بر این واقعیت است که اجاره اتاق بر تجارت بین ایالت تأثیر می گذارد.

حکم ماسک فدرال قطعاً به عنوان یک اعمال عمومی قدرت پلیس در زمینه های قانونی وجود دارد ، اما “استفاده از بیماری همه گیر برای تشدید رکود اقتصادی با پرتاب کردن مردم در خیابان” بیش از محدوده قدرت فدرال نیست. به همین دلیل است که حتی وکلای دولت ترامپ فکر نمی کردند که مشکلی در این زمینه وجود دارد – زیرا حتی این گروه از سوisfاستفاده ها نیز از سطح بی کفایتی برای نوشتن دهه های فقه خارج از وجود برخوردار نبودند. آیا قاضی بارکر تلاش خود را نکرد تا در بخش واقعیت توجه کند که COVID-19 عمدتا بی ضرر است؟ البته که کرد! زیرا از این طریق او می تواند تمام تحلیل های خود را بر روی تأثیر اقتصادی افرادی كه بین ایالت ها در حال جابجایی هستند متمركز كند و نه بر تأثیر بی خانمانها در نهادینه كردن بیكاری موقت ، هسته ای از چشم انداز اقتصاد ملی.

این نظر بیش از آنکه یک نقطه عطف دیگر در تخریب عقاید دادگاه فدرال در محراب عقاید سیاسی معاصر حزب جمهوری باشد ، واردات زیادی را به ثبت برساند. اینکه یک قاضی کودک سیاست های خود ترامپ را فقط به خاطر داشتن لیب در زیر اتوبوس می اندازد ، کمی سخت تر می شود ، اما این خصوصاً تکان دهنده نیست.

اما نظر جالبی است که باید در کنار هم بخوانید این نظر ژانویه ، قاضی ایالت جورجیا ، دنیس تی بلکمن. در جایی که بارکر ناآگاهی عمدی نسبت به دانش بنیادی وضعیت نشان می دهد ، قاضی بلکمن حکمت را بیان می کند. هنگامی که یک شرکت وام مسکن سعی در بازپس گیری یک خانه متحرک داشت ، قاضی بلکمن آن را به زبان ساده بیان کرد:

این دادگاه دریافت که پس گرفتن تریلر یک خانواده در خانه با قرار داد ، همان اخراج مستأجر یا سلب مالکیت و تصرف در خانه شخصی است. همه فقط باید صبور باشند و منتظر بمانند تا بیماری همه گیر تمام شود. این نیز بگذرد. همه ما باید زودگذر بودن شرایط انسانی را بپذیریم.

قاضی بلکمن در دستور خود به وودی گاتری استناد می کند و درمورد مزدبگیرانی که در خانه هایشان قیمت دارند ، آواز می خواند. از آنجا که این بحران اقتصادی ملی است که دولت فدرال در تلاش است تا با آن مقابله کند: فقط بیکاران نیستند که در حال حاضر پرداخت نمی کنند ، این کارگران هستند که اقتصاد خود را حفظ می کنند و در تلاشند که در صورت از دست دادن نیروی کار ، کاملاً از کار خارج شوند. خانه در هنگام رکود موقت. به همین دلیل یک پاسخ ملی برای نگه داشتن همه در محل زندگی خود تا زمان پایان این یک ضرورت اقتصادی بین ایالتی است. به همین دلیل است که یک خواب آور شغلی مانع از توقف اخراج فدرال از دولت خود نشده است.

اما این تفاوت بین ورود قاضی شغلی به هفدهمین سال نیمکت نشینی خود است که پس از سالها خدمت به عنوان دادستان و یک مدافع عمومی و در تمرین خصوصی وارد کار شد. اینقدر نیست که قاضی بلکمن از نظر ایدئولوژیک برخوردار باشد تا آنجا که تصدیقاً کار خود را به عنوان یک رزومه ساز ایدئولوژیک نمی بیند. او برای قضاوت در مورد اختلافات بر اساس قانون در آنجا حضور دارد ، نه آنطور که متصدیان سایه ای می خواهند.

روز گذشته وقتی یک خبرچین نظر Blackmon را برای ما ارسال کرد ، من قصد نداشتم در مورد آن چیزی بنویسم زیرا این اتفاق در ژانویه رخ داده بود ، اما پس از آن آخر هفته در حالی که در فکر وضعیت ناخوشایند قاضی بارکر بودم دوباره با آن مواجه شدم. این کاملاً کنار هم قرار گرفتن است.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer