Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دادگستری شهرستان داد. عکس توسط مارک آورت تحت مجوز Creative Commons.

به دنبال سقوط غم انگیز Champlain Towers South ساختمان در سورفساید ، فلوریدا ، دادگستری شهرستان میامی-داد بسته شده است. کارکنان ، که به تازگی پس از شیوع COVID-19 به ساختمان بازگشته اند ، با تعمیر ساختمان ، کار از راه دور را از سر می گیرند.

مانند گزارش شده توسط آسوشیتدپرس ، شرکت مهندسی که بازرسی ساختمان دادگستری از ساختمان 28 طبقه را انجام داد ، مواردی را یافت که نیاز به تعمیر فوری داشتند – به ویژه در طبقات 16 و بالاتر.

و ، آنها “خرابی” را یافتند که “مدتهاست توسط این و سایر شرکتها مستند و گزارش شده است.”

در گزارش خود ، شرکت مهندسی US Structures Inc. گفت که در بازرسی 30 ژوئن ، در اعضای مختلف سازه مانند تیرهای پشتیبانی و تیرچه ها ، از جمله ستون های فولادی در “وضعیت نامناسب” و ستون های بتونی که ترک های زیادی دارند ، دچار اضطراب ساختاری شده است. .

“به طور کلی ، اعضای زیادی را با علائم قابل مشاهده از زوال ساختار مشاهده کردیم که مدتی است توسط این و سایر شرکت ها مستند و گزارش شده است. بازرسان خوزه تولدو در نامه سه شنبه این شرکت به مقامات شهرستان میامی-داد نوشت: بسیاری از این اعضا در وضعیت رو به زوال قرار دارند.

ساختمان دادگاه در سال 1928 ساخته شد و در فهرست ثبت ملی اماکن تاریخی است.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer