Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

منظور من این است که پرونده قضایی فدرال معمولاً خبرساز نیست ، شاید اگر در برخی از پرونده های معروف خانواده جنایتکار مثل فیلم ها باشد ، اما در اکثر پرونده های مدنی ، این موارد بدون سر و صدا زیاد اتفاق می افتد. اما ، خوب ، وقتی COVID-19 پرونده شما را به خوبی خاموش می کند ، این یک خبر است.

نقض قرارداد قرارداد در منطقه شرقی تگزاس بین شاکی ResMan LLC و متهم Karya Property Management LLC و به ریاست Amos L. Mazzant II با شیوع ویروس کرونا ویران شده است ، زیرا گزارش شده توسط قانون 360 شیوع چقدر بد است؟ خوب ، حداکثر اخیر 13 نفر را بشمارید. بله:

دیوید اوتول ، کارمند بخش شرقی تگزاس ، روز سه شنبه به Law360 گفت که تعداد شرکت کنندگان در آزمایش که از نظر ویروس کرونا مثبت بودند ، از حداقل هفت روز جمعه به 13 مورد مثبت در روز سه شنبه افزایش یافته است. موارد مثبت شامل دو هیئت منصفه ، حداقل سه عضو تیم دفاع ، “تعداد انگشت شماری از افراد” در تیم شاکی و سه یا چهار کارمند دادگاه است.

این شیوع پس از شروع شهادت در دادگاه رخ داد:

انتخاب هیئت منصفه در تاریخ 2 نوامبر برگزار شد و جلسه دادگاه قرار بود به مدت دو هفته ادامه یابد. طبق سوابق دادگاه ، داوران هر روز هفته گذشته و در تاریخ 9 نوامبر شهادت می شنیدند.

پس از ناهار در 9 نوامبر ، قاضی به اعضای هیئت منصفه و وكلا توصیه كرد كه عضو هیئت منصفی كه اخیراً معاف شده است از نظر ویروس کرونا مثبت است.

سپس قاضی دادگاه را به حالت تعلیق درآورد و از شرکت کنندگان خواست که به محض دریافت آزمایش شوند و نتایج را به دادگاه ارائه دهند. قاضی به شرکت کنندگان توصیه کرد با پزشکان خود در مورد قرنطینه سازی خود مشورت کنند.

در نتیجه ، در حال حاضر تنها 5 هیئت منصفه مایل به ادامه دادرسی هستند و متهمان حاضر نیستند با كمتر از 6 هیئت منصفه پیش بروند ، بنابراین … بله ، قاضی مازانت اظهار كرد كه پرونده بدرفتاری دارد.

قاضی ماززان اظهار داشت که به نظر می رسد این مورد خاص یک موضوع فراتر از آن است – اگرچه این مورد COVID است: برای شما مهم نیست که چند بار در گذشته کاری انجام داده اید ، جمع شدن افراد در داخل هر بار یک خطر است:

قاضی گفت: “من از همه این اتفاقات عذرخواهی می کنم.” “ما دوباره هفت آزمایش بدون هیچ حادثه ای انجام داده ایم و به نظر من این منطقه حدود 20 آزمایش بدون هیچ حادثه ای انجام داده است و این بار ما با مشكلات روبرو شده ایم.”

مازانت در اعلام این پرونده بدرفتاری همچنین گفت که هیچ قسمت آزمایشی در قسمت باقی مانده سال 2020 آغاز نخواهد شد:

وی گفت: “من الان و تا دسامبر دیگر دادرسی هیئت منصفه را انجام نمی دهم.” “ما در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ، با فرض شکل اعداد در ژانویه هستیم.”

امیدوارم تا آن زمان ویروس ویروس (کمی) در تگزاس کنترل شود. بهترین آرزوهای ما برای همه افراد تحت تأثیر بهبودی COVID است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer