Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

لچ ، FTW!

این آخر هفته ، دادگاه عالی پنسیلوانیا حکم کرد که سیاستمداران جمهوری خواه این ایالت نمی توانستند منتظر بمانند تا دو انتخابات با استفاده از رای گیری های پستی انجام شود تا تصمیم بگیرد که این روند قانون اساسی ایالت را نقض می کند ، زیرا شما نمی توانید بر اساس حقوق خود بخوابید و سپس به دادگاه بروید تا از آنها حمایت کنید. شما نتایج را دوست ندارید

پیش از این سال ، این ایالت فقط در شرایط بسیار محدود به رأی دهندگان اجازه می داد که رای غیابی دهند. اما در اکتبر سال 2019 ، جمهوری خواهان تلاش کردند تا دسترسی به رای گیری از طریق نامه پستی را برای همه رای دهندگان گسترش دهند ، عبور کردن با 77 و 138 رای در مجلس پنسیلوانیا و 35-14 در مجلس سنا 77 اقدام کنید.

در آن زمان ، پس از آنكه فرماندار تام ولف از رأی دادن مستقیم به بلیط مستقیم برای تصویب این لایحه دست برداشت ، دموكرات ها صف های طولانی را در نظرسنجی ها پیش بینی كردند. چه کسی می تواند حدس بزند که رئیس جمهور مبارزات طولانی مدتی را علیه آرا abs غایب انجام می دهد ، در حالی که دموکرات ها قصد داشتند همه آرا their خود را قبل از 3 نوامبر کسب کنند.

در هر صورت ، برگه های رای گیری از طریق دموکرات ها پیروزی جو بایدن را تضمین می کنند و جمهوری خواهان پنسیلوانیا با تأخیر متوجه می شوند که رای گیری از طریق پست غیر قانونی است در حقیقت، علی رغم اینکه در انتخابات مقدماتی ژوئن و انتخابات عمومی نوامبر با موفقیت به کار گرفته شد.

شاکیان در مقاله ای نوشتند: “قانون 77 یک اقدام غیرقانونی دیگر برای کنار گذاشتن محدودیت های رای گیری غیرحضوری است که در قانون اساسی پنسیلوانیا تعیین شده است ، بدون اینکه ابتدا اقدامات لازم برای اصلاح قانون اساسی برای اجازه گسترش انجام شود.” شکایت به دنبال بیرون انداختن 2.5 میلیون برگ رای گیری از طریق نامه ، تحویل بیست رای انتخاباتی این ایالت به دونالد ترامپ

در گفتن آنها ، هیچ چیز دیگری جز تأیید انتخابات فقط بر اساس رأی حضوری ، یا اعلام بی اعتبار بودن دادگاه از طریق اعلام آرا، انتخاباتی ایالت به قانون گذاران برای انجام آنچه آنها می خواستند ، نبود. اراده رای دهندگان لعنت شود.

در 24 نوامبر ، این ایالت نتایج انتخابات ریاست جمهوری خود را تأیید کرد. اما روز بعد قاضی پاتریشیا مک کالو از دادگاه مشترک المنافع صادر کرد دستور مقدماتی به مقامات دستور می دهد که دیگر نتایج را تأیید نکنند و آنها را ممنوع می کند که نتایج مسابقات پایین رأی را تا نتایج جلسه دادرسی اثبات کنند.

پیروزی ترامپ کوتاه مدت بود ، با این حال ، زیرا روز شنبه ، عالی ترین دادگاه این ایالت ، با بیان اینکه شاکیان به رعایت حقوق خود خوابیده اند ، یک محکوم به اعدام شد.

دادگاه خاطرنشان كرد: “چالش درخواست كنندگان با توجه به عدم موفقيت كامل آنها در اقدام به چالش قانون اساسي صورت خود ، كه با تصويب قانون 77 قابل اطمينان بود ، آموزه laches را نقض مي كند.” توسط دادگاه نظر.

شما ممکن است آموزه laches را در آن خیس کننده آزمون امتحان پس از نوار فراموش کرده باشید. اما قضات دادگاه عالی پنسیلوانیا به خوبی از آن یاد می کنند.

تمایل به دقت در این زمینه نشان داده نمی شود. خواهانان این چالش صورت را با مقررات قانونی رای گیری از طریق نامه بیش از یک سال پس از تصویب قانون 77 مطرح کردند. در زمان طرح این اقدام در 21 نوامبر سال 2020 ، میلیون ها رای دهنده پنسیلوانیا قبلاً اراده خود را در هر دو ماه ژوئن ابراز کرده بودند. انتخابات مقدماتی 2020 و انتخابات عمومی نوامبر 2020 و آرا final نهایی در انتخابات عمومی 2020 در حال افزایش بود ، که نتایج ظاهراً مشهود بود. با این وجود ، دادخواست دهندگان منتظر شروع این دادخواست بودند تا چند روز قبل از اینکه هیئت های انتخاب شهرستان ملزم به تأیید نتایج انتخابات به وزیر مشترک المنافع شوند. بنابراین ، فراتر از احتیاط است که خواهانان در انجام ادعای فوری با دقت کافی عمل نکردند.

و بنابراین یک پرونده قضایی دیگر درباره انتخابات ترامپ به پایان ننگ آور خود پایان می یابد ، و مارک الیاس پرونده دیگری را به ستون پیروزی منتقل می کند.

خیلی به کودتای کیستون بستگی دارد.

سفارش [Kelly, M, Hon., et al. v. Cmwlth, et al., Aplts – No. 68 MAP 2020]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer