Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از یک طرف ، ایده استفاده دادستانها از شبکه های اجتماعی برای متهم کردن متهمان جنایی مشکل ساز است. از طرف دیگر این موضوع خنده دار است.

دستگیره ناشناس توییترMotiontoLit به توییتر رفت تا همه ما را در آخرین دادگاه خود به روز نگه دارد. به تعبیری ، این فقط قرن بیست و یکم معادل اصل عمیقاً دموکراتیک نگه داشتن مراحل دادرسی برای همه است. اگرچه به نظر می رسد به طور انحصاری شنیدن توضیحات در حال اجرای دادستانی کمی چیزها را بهم می زند.

من احساسات متفاوتی نسبت به دنیای حرفه ای دارم. من با تمام انتقادهایی که توسط آنها ارائه شده موافقم قاضی پوزنر و جیمز سندمن اینکه دادگاهها بی جهت با طرفین دعوا خصومت دارند ، با افزایش هزینه های وکالت ، عدالت از نظر عملکرد غیرقابل دسترس می شود. اگرچه من با قاضی پوزنر نیز موافق هستم بسیاری از این اصحاب دعوی که دارای اصطکاک هستند ، دزدگیرهای آزمایشی هستند. در زمینه کیفری ، جایی که حتی متهمان مستضعف می توانند به وکلا دسترسی پیدا کنند ، تنها افرادی که به تنهایی به این کار مراجعه می کنند افرادی هستند که وقت و انرژی زیادی را صرف تبدیل شدن به یک وکیل مسلط به صندلی راحتی کرده اند و افرادی که در آستانه سقوط و سوختن هستند. این داستان آن نوع دوم است.

انصافاً ، براساس چگونگی ادامه این داستان ، ایالت احتمالاً وقت زیادی را صرف هزینه های ناگواری کرده است.

ظاهراً ، یک احمق و آزادی او نیز به زودی از هم جدا می شوند. من فکر می کنم این پرونده واقعاً می توانست از یک وکیل مدافع بهره مند شود.

فکر می کنم آنچه او سعی دارد بگوید – امیدوارم – این است که دادستانی ادعا کرد که شهادت متهم غیرقابل اعتماد است ، اما اگر شواهد ویدئویی نیز بی نتیجه باشد ، دادستانی نتوانسته است از عهده بار خود برآید. اما از آنجا که به نظر می رسد این یک مورد رانندگی در حالت مستی است ، این ممکن است زیبا ترین عبارات نباشد.

به یاد داشته باشید که آن پسر در روند تخلیه خود با لباس توماس جفرسون ظاهر شد؟ یا وکلا که سعی کرد با لباس خواب دور شود یا اصلا هیچی؟ من فکر می کنم ما می توانیم برای لباس ورزشی شل و ول از متهم برداریم. گرچه چرا کسی مایل است جلوی هیئت منصفه مانند پائولی گردو به نظر برسد ، از من فراتر است.

متهم در همه موارد مقصر شناخته شد. احتمالاً به خاطر او است پذیرفته به نوشیدن 3 عکس و 2 آبجو.

تبریک می گویم


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer