Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این اتفاق تقریباً به دفعات کافی رخ نمی دهد ، اما همیشه لذت بردن از تماشای دادگاه به دلیل سخنان واقعی و باورنکردنی یک افسر اجرای قانون است. و این مورد [PDF] – از طریق FourthAmendment.com – حاوی ادعایی از سوی یک افسر با تجربه و باتجربه است که بسیار مسخره است ، دادگاه چاره ای ندارد جز اینکه شهادت وی را کاملاً بی اعتبار کند.

دانیل هیزر ، افسر پلیس ایندیاناپولیس ، یک توقف در ترافیک انجام داد که منجر به کشف ماری جوانا و یک قبضه اسلحه در دست داون گری شد. اما این حوادث منتهی به توقف است که باعث ردیاب BS دادگاه شد – حوادثی که حس بویایی معجزه آسای افسر هیزر را شامل می شود.

افسر هیزر نسبت به هدیه فوق بشری خود متواضعانه فروتن است ، چیزی که در طول سال های کار خود به عنوان افسر اجرای قانون به خوبی به او خدمت کرده است.

اگرچه افسر هیزر هرگز حس بویایی خود را آزمایش نکرده و به طور کلی حس بویایی خود را خارق العاده نمی داند ، اما او تخمین می زند که تقریباً در یک چهارم توقف ترافیکی که انجام می دهد ، در بعضی از نقاط بوی ماری جوانای خام می دهد.

اما هر افسری با آموزش مشابه (“افسر هیزر “چند ساعت” آموزش ظاهر و بوی چند قلو را آموخت [drugs]…انتظار می رود “) در اتومبیل متوقف شده و شیشه های پایین آن ، بوی ماری جوانا ببندد. افسر هیزر ، بو را حس می کند در حال حرکت وسایل نقلیه با شیشه هایشان بالا در فاصله چند ماشین از دماغه چشمگیر او واقع شده است.

حدود ساعت 3:30 بعد از ظهر در تاریخ 11 ژانویه 2018 ، افسر هیزر در حال گشت زنی در رزمناو پلیس خود در منطقه شرقی بود که از خیابان 31 به جنوب سمت خیابان آرلینگتون پیچید. هنگامی که او به لاین سمت چپ خیابان آرلینگتون در پشت دوج استراتوس رانده شده توسط گری منتقل شد ، افسر هیزر شهادت داد که بوی شدید ماری جوانای خام را استشمام می کند. افسر هیزر اعتقاد داشت که رایحه از Stratus می آید ، بنابراین او به سمت جنوب ادامه داد و سعی کرد تأیید کند که این وسیله نقلیه منبع عطر است. (پرونده شماره 72-1 در 5) در حالی که اتومبیل ها “سپر به سپر” نبودند ، اما هنوز مقداری ترافیک وجود داشت. چندین بلوک بعد ، در حوالی خیابان 23 ، Stratus به سمت راست حرکت کرد و افسر Hiser دیگر بوی ماری جوانا را نمی داد. سپس افسر Hiser مسیر را عوض کرد و عطر برگشت. شناسه. Stratus سپس سرعت خود را کم کرد و به یک Express Mart در نبش خیابان 21st و خیابان Arlington تبدیل شد. مجدداً ، هنگام خروج Stratus از خط ، افسر Hiser شهادت داد که رایحه از بین رفت. در این مرحله ، افسر هیزر تصمیم گرفت ماشین را متوقف کند و با شروع چراغ های اضطراری و آژیر خطر عقب از استراتوس پارک شده حرکت کرد.

هیزر نمی توانست با اطمینان اظهار کند که آیا او پیش از این توقف تاکنون این شاهکار فوق بشری آگاهی از بویایی را انجام داده است یا خیر. وی همچنین نمی توانست با اطمینان اظهار کند که پنجره های رزمناو خود پایین است یا پنجره های گری پایین است. 3.59 اونس ماری جوانا که در اتومبیل Hiser ادعا می کرد ، بوی علف هرز می داد که در زیر صندلی جلو در داخل کیسه های پلاستیکی قابل باز شدن قرار دارد.

بله ، دادگاه ها قرار است کمی به افسران “آموزش دیده” و “باتجربه” و اظهارات آنها در مورد توانایی آنها در تعیین اینکه آیا چیزی منطقی مشکوک است یا از نظر عینی بی ضرر است موکول کنند. و دادگاهها غالباً پاداش می دهند ادعاهای نامعقول ساخته شده توسط پلیس با حسن نیت پاس یا انکار حرکت برای سرکوب.

اما دادگاه تحت تأثیر هیزر یا ابرقدرتهای طبیعت بویایی وی قرار نگرفته است. دادگاه می گوید شما مجبورید از من شوخی کنید.

دادگاه با گری موافقت می کند که غیرمنتظره است که افسر هیزر – که خود اعتقاد دارد سیستم بویایی آن زیاد نیست – هنگام گشت زنی در اتومبیل در حال حرکت ، بوی دو کیسه پلاستیکی قابل اندازه گیری قابل استفاده از ماری جوانای سوخته را که از یک وسیله نقلیه در حال حرکت است ، بوییده است. این رخداد نه تنها با تجارب معمول مغایرت ندارد ، بلکه “غیرقابل تصور” است و به ظاهر “مغایر با قوانین طبیعت است.

جای تعجب نیست که ، دقیقاً صفر سابقه وجود دارد که نظریه سو reasonable ظن منطقی “اگر من آن را بو کنم ، احتمالاً در روند معامله با آن بودند” (تأکید در اصل.)

عدم رسیدگی به پرونده قضایی استیناف با در نظر گرفتن – چه رسد به تأیید – تری فقط بر اساس افسری که سه اونس بوی خام ماری جوانا که از دو کیسه کوچک ساندویچی زیپ دار واقع شده و زیر صندلی جلو قرار دارد در حال حرکت اتومبیل ، در حالی که او با وسیله نقلیه شخصی خود رانندگی می کند ، از کشف باور نکردنی شهادت افسر هیزر به عنوان یک قانون حمایت می کند.

در واقع ، این فقط می تواند سابقه ای پیدا کند که به نقل از یک افسر به همان اندازه گریز از Hiser.

“شهادت افسر دستگیر کننده مبنی بر اینکه وی مشاهده کرد متهم در حال تعویض یک ویال شیشه ای 2 اینچی با یک قسمت تیره از فاصله تقریبی 74 فوت از یک ماشین گشت در حال حرکت ، پس از تاریکی هوا ، از نظر ما برخلاف تجربه معمول است و به همین ترتیب ، از نظر قانونی باورنکردنی بود و از حکم حمایت نمی کرد. “

دور می رود توقف ، که به معنی دور رفتن شواهد است. و بدون مدارک و شواهد ، دولت هیچ چیز را ندارد ، که آن را تصدیق کرده است رد کیفرخواست گری.

در حال حاضر باور پلیسها غیرممکن است به اندازه ماری جوانا بو کنید همانطور که انجام می دهند – چیزی که به راحتی به آنها اجازه می دهد شروع به پرتاب کردن وسایل نقلیه و سر زدن به سرنشینان وسایل نقلیه کنند بدون اینکه خود را با صدور حکم جلب کنند. این پلیس دروغ را خیلی دور گرفت.

دادگاه با کلاهبرداری پلیس که ادعا کرد می تواند بوی علف های هرز را در کیسه های مهر و موم شده در اتومبیل در حال حرکت از کروزر خود در حال حرکت است تماس می گیرد

DOJ آن را رسمی می کند: هیچ گونه جمع آوری سوابق روزنامه نگاران در جریان تحقیقات نشتی وجود ندارد
قانون جدید فلوریدا علیه مسدود کردن جاده ها در جریان اعتراضاتی که پلیس قبلاً از آن چشم پوشی می کند پلیس اعتراضات استاندار حمایت می کند
مدار هفتم می گوید (با اکراه) 18 ماه دوربین نظارت بر قطب غیرقانونی نیست

logo-footer