Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

و دادستان كل تگزاس كن پاكستون گفت آبجو را نگهدار.

سیدنی پاول و خرابکاری کت و شلوار چند شاخه ای او از کراکن دور نماند ، AG Paxton امروز با یک دادگاه عالی وارد صحنه دعاوی انتخابات شده است شکایت در برابر پنسیلوانیا ، جورجیا ، میشیگان و ویسکانسین به دلیل رأی بد.

وی با دلهره شروع می کند: “کشور ما در یک دوراهی مهم قرار دارد.” “یا قانون اساسی مهم است و باید از آن پیروی کرد ، حتی اگر برخی از مقامات آن را ناخوشایند یا از رده خارج بدانند ، یا این که به سادگی یک تکه پوست است که در بایگانی ملی به نمایش در آمده است. ما از دادگاه می خواهیم که دادخواست اول را انتخاب کند. “

متأسفانه ، این آغاز باشکوه بهترین کاری است که می شود کرد – شکایت از آنجا سراشیبی است. به گفته پاكستون ، “با استفاده از همه گیر COVID-19 به عنوان توجیه” این ایالت ها “از طریق” فیات اجرایی یا دعاوی دوستانه ، اختیارات مجلس قانونگذاری خود را غصب كرده و اساسنامه انتخابات ایالت خود را به طور غیرقانونی اصلاح كردند “، و بدین ترتیب صحت آرا تضعیف می شود. از آن بدتر ، آنها “دولت های متهم را با میلیون ها برگ رأی برای ارسال از طریق نامه های الکترونیکی یا قرار دادن در جعبه های رها کردن ، با زنجیره ای از بازداشت کم یا بدون آن ، تحت فشار قرار دادند و در عین حال ، شدیدترین اقدامات امنیتی را برای محافظت از یکپارچگی آرا تضعیف کردند. – تأیید امضا و الزامات شاهد. “

لحظه ای را کنار بگذارید که مجلس قانونگذاری جمهوری در هر یک از این ایالت ها قوانین تصویب شده اجازه دادن به هیچ عذر و بهانه رای گیری غیرحضوری – نمی خواهد اجازه دهد چیز کوچکی مانند واقعیت عینی در این امر دخالت کند بسیار جدی این شکایت 35 روز پس از انتخابات هنگامی که یازده و هفت مورد دیگر از پرونده های زباله ادعا می کرد که دقیقاً همان چیز در سطح فدرال و ایالت پخش شد ، شکایت شد.

اگرچه “تجزیه و تحلیل آماری” این ایده را ارائه داده است که آرایش حزبی آرای غیابی باید دقیقاً همان آرا حضوری باشد ، اما نکته خوبی است.

احتمالاً بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین ، در رای گیری در چهار ایالت متهم – جورجیا ، میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین – به طور مستقل با توجه به برتری اولیه رئیس جمهور ترامپ در این ایالت ها از ساعت 3 بامداد 4 نوامبر 2020 ، کمتر از یک در یک کوادریلیون یا 1 در 1،000،000،000،000،000،000. برای اینکه بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق به طور مشترک این چهار ایالت را از آن خود کند ، احتمال وقوع آن واقعه به کمتر از یک در چهارمیلیارد قدرت چهارم می رسد (یعنی 1 در 1،000،000،000،000،000،000).

در اینجا در سیاره زمین ، ترامپ ماه ها به رای گیری از طریق نامه الکترونیکی پرداخت ، در حالی که دموکرات ها برای جمع آوری هر رای رای غایب رقابت می کردند. در پنسیلوانیا ، جو بایدن دندانه دار کردن 2 میلیون برگ رای غایب ، به مبلغ 600000 برگ ترامپ. و قانونگذاران جمهوری خواه در این ایالت ها از شمارش آرا abs غایب تا شب انتخابات خودداری کردند ، “سراب سرخ” این باعث می شود که این ایالت ها “تلنگر” بزنند وقتی که شهرهای بزرگ و دموکرات در 4 نوامبر تعداد زیادی آراots غایب را جدول بندی کنند.

اما از دیدگاه حقوقی ، استدلال Paxton حتی احمقانه تر است. همانطور که آکیوا کوهن ، ناظر دعوای خستگی ناپذیر یادداشت می کند ، ایالت تگزاس از SCOTUS می خواهد دریابد که مقامات ایالتی به طور غیرقانونی از قدرت انحصاری قانونگذار برای تنظیم انتخابات غصب کرده اند. و راه حلی که وی پیشنهاد می کند این است که دادگاه از قدرت انحصاری کنگره برای “تعیین زمان انتخاب رأی دهندگان و روزی که آنها باید رأی دهند ، غصب شود. با به تعویق انداختن مهلت 14 دسامبر برای انتخاب رأی دهندگان ریاست جمهوری برای ثبت آرا خود ، همان روز در سراسر ایالات متحده یکسان خواهد بود. “

بر اساس آن ، وی یک تئوری عجیب و غریب در مورد جایگزینی برای تگزاس را بر اساس رقت آرا تصور کرده است ، زیرا ، ببینید اگر سایر ایالت ها شناسه رأی دهندگان را دقیقاً همانطور که کن پکستون دوست دارد ، بررسی نمی کنند ، آرا elect تقلبی انتخاباتی آنها ارزش تگزاسی های خوب ، صادق را کاهش می دهد.

نقل قول های مختصر Bush v. بالا هفت بار به عنوان اثبات اینكه “حق رأی دادن می تواند با كاهش یا كاهش وزن رای یك شهروند به همان اندازه م asثر باشد كه كاملاً منع استفاده آزاد از حق رای دادن را داشته باشد.” ناظران دقیق یادآوری می کنند که در سال 2000 دیوان عالی کشور (از نظر تئوری) از حق شهروندان فلوریدا برای شمردن آراots با شرایط برابر محافظت می کرد – و از استانداردهای رای گیری جهانی در تمام ایالت ها پشتیبانی نمی کرد. همچنین موضوع کوچکی وجود دارد که دادگاه شمارش آرا را در فلوریدا متوقف کرد زیرا (از نظر تئوری) قبل از مهلت تعیین شده کالج انتخاباتی تغییرناپذیر و تعیین شده توسط کنگره امکان پذیر نبود. اما این ها کیبل های جزئی هستند!

کل پرونده یک بازخورد توهین آمیز از نظریه های نادرست در مورد تماشاگران استثنای نظرسنجی و دموکرات های شیطانی است که در رأی گیری انگشت شماری از آرا به سر می برند. بعید به نظر می رسد حتی پس از تأیید عدالت بارت ، چهار رای برای شنیدن این بوی بد وجود داشته باشد.

اما اگر آقای پاکتون اصرار دارد که در جدول زمانی ما دخالت کند ، ما احساس می کنیم که وظیفه ماست اشاره کنیم که دادستان کل تگزاس در حال حاضر تحت تحقیقات FBI برای رشوه خواری و سو abuse استفاده از مقام که هشت کارمند خودش او را تحویل داد به مأموران تحقیق ، پس از آن چهار نفر اخراج شدند ، سه نفر استعفا دادند و یكی نیز در مرخصی قرار گرفت. که او در حال حاضر موضوع یک است دادخواست افشاگری؛ و جدیدترین ادعاهای سودمند او را متکی به اهداکننده کنید تا شغل خود را به زنی که پکستون با او رابطه داشت ، بدهد.

اما غیر از این ، كن پاكستون یك وكیل عالی و كارمند عمومی ایثارگر است كه می توان به او اعتماد كرد كه وظایف خود را صادقانه و بدون تحزب و احزاب انجام دهد.

دولت TEXAS در مقابل مشترک پنسیلوانیا ، دولت گرجستان ، دولت میشیگان و دولت ویسکانسین


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer