Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت Biglaw LeClairRyan ممکن است از بین رفته باشد (شرکا به d رأی دادندشرکت را در سال 2019 منحل کنید) ، اما این بدان معنا نیست که هیچ چیز قابل توجهی در مورد آنها اتفاق نمی افتد. مشاور عمومی سابق این شرکت ، بروس ماتسون ، بود خلع سلاح سال گذشته پس از اتهامات وی مبنی بر سو 2.5 استفاده از 2.5 میلیون دلار بودجه. و اکنون او به جرم ممانعت از تحقیقات مقصر شناخته شده است.

ماتسون قبلاً به عنوان متولی ورشکستگی گروه مالی LandAmerica (LFG) خدمت کرده بود ، و هنگامی که فصل 11 در سال 2015 بسته شد ، وی به عنوان امانت اعتماد منصوب شده توسط دادگاه برای نظارت بر پایان کار انتخاب شد. به عنوان بخشی از این مسئولیت ها ، وی از انجام هر گونه توزیع برای خودش ممنوع بود تا سال 2021 ، زمانی که پایان کار کامل خواهد شد. ماتسون اعتراف كرد كه يك ميليون دلار به خود ، 1.5 ميليون دلار به وكالت رابرت اسميت و 341 هزار دلار ديگر به حساب اسكور به نام خود منتقل كرده است – كه به عنوان “پاداش هاي اختياري” توصيف شده است.

هفته گذشته ، ماتسون به جرم خود اعتراف كرد به ممانعت از رسيدگي رسمي به جرم دروغ گفتن در جريان تحقيقات در مورد سوisc رفتار وي به عنوان امين ورشکستگي دادستان ها همچنین گفتند که آنها در جریان تحقیقات خود پرونده اختلاس جداگانه و غیرمرتبط را کشف کردند.

راج پرهخ ، سرپرست دادستان آمریكا در منطقه شرقی ویرجینیا ، گفت: “ماتسون از موقعیت خود به عنوان وكیل ، افسر دادگاه و متولی ورشكستگی سو en استفاده كرد تا خود را با هزینه افرادی كه دادگاه وی را برای محافظت از منافع خود تعیین كرده است ، غنی كند.” . “به عنوان بخشی از تعهد تزلزل ناپذیر ما برای پیگیری عدالت برابر طبق قانون ، ما همچنان ریشه کن رفتارهای متقلبانه کسانی که اعتماد عمومی را نقض می کنند و از موقعیت های قدرت خود برای کتمان جنایات خود استفاده می کنند ، خواهیم شد.”

به نظر نمی رسد او فقط با یک سیلی روی مچ پیاده می شود:

قاضی منطقه ایالات متحده جان آ. گیبنی جونیور از ناحیه شرقی ویرجینیا گفت که در جلسه دادخواست تقاضای پنجشنبه رفتار نامناسب ادعا شده در بیانیه حقایق نشان می دهد “سابقه طولانی سو long استفاده” ، طبق ریچموند تایمز-دیسپچ. گیبنی به ماتسون هشدار داد که “در این حالت بسیار بسیار محتمل است که شما مدتی به زندان بروید.”

برای ماتسون حداکثر پنج سال زندان در نظر گرفته شده و در 22 نوامبر محکوم خواهد شد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer