Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تصویر از طریق توییتر

با فانی ویلیس ، دادستان منطقه فولتون ، جورجیا آشنا شوید. دادستان تازه انتخاب شده اعلام کرد دفتر وی در حال آغاز تحقیقات جنایی درباره تلاش های دونالد ترامپ برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری جورجیا 2020 است.

نقش مهمی در تحقیق است تماس تلفنی لو رفته بین ترامپ و وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر. شما به یاد می آورید دو وکیل سابق Biglaw همچنین در تماس بودند ، کلتا میچل و الکس کافمن. ویلیس که شب گذشته در نمایش راشل مادو حضور داشت ، خاطرنشان کرد که درخواست ترامپ در مورد فراخوان یافتن تعداد بسیار مشخصی از آرا additional اضافی می تواند تا حد زیادی برای تأسیس مردان مناسب باشد.

اما ویلیس هشدار داده است که علیرغم بدنام بودن آن تماس خاص ، او در حالی که تحقیق را شروع می کند ذهنش را باز نگه می دارد:

“من نمی دانم چه چیزی پیدا خواهم کرد. من فکر می کنم یک افسر خوب اجرای قانون ، یک دادستان خوب ، شما با ذهن باز وارد می شوید ، حقایق مربوط به آنچه را که دارید می گیرید ، برخی از اساسنامه هایی وجود دارد که ما بررسی خواهیم کرد.

“اگر این حقایق با عناصر مندرج در این اساسنامه مطابقت داشته باشد ، ما اتهاماتی را مطرح خواهیم کرد.”

البته … او یک فرضیه دارد که چه چیزی پیدا خواهد کرد (نکته: moar!):

شاید از خود بپرسید که این تحقیق دقیقاً چگونه آغاز شده است و می توانید از یک استاد دانشکده حقوق تشکر کنید. جان بنزاف سوم ، استاد حقوق دانشگاه جورج واشنگتن گزارش شده شکایت اولیه را مطرح کرد

ویلیس تأکید کرده است که اتهامات جنایتکاران به دور از قطعیت است. اما ما می دانیم که مشکلات حقوقی دونالد ترامپ بسیار چسبناک تر خواهد شد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer