Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پول ، سکه ،

HCA Healthcare متهم به رفتارهای ضد رقابتی در a دعوای جدید اعتراضی طبقاتی سه شنبه ثبت شد

اپراتور بیمارستان نشویل ، تنسی Mission Health را در سال 2019 خریداری کرد با توجه به شکایت گروهی از شش نفر از ساکنان ایالت ، برای به دست آوردن کنترل انحصاری در غرب کارولینای شمالی.

Mission Health ، یک سیستم شش بیمارستانی مستقر در اشویل ، کارولینای شمالی ، ظاهراً از 1995 تا 2019 به عنوان یک انحصار عمل می کرد. تصمیم HCA برای خرید سیستم بهداشتی ناشی از “توانایی بیش از حد ماموریت برای تعیین قیمت و سایر شرایط قرارداد به مشتریان خود بود ،” “شاکیان ادعا می کنند.

از زمان اتمام خرید ، HCA از محدودیت های نامناسب در تنظیمات خود با برنامه های تجاری تجاری و مدیران شخص ثالث برنامه های بیمه شده خود استفاده کرده است ، “از جمله بستن توافق ، همه چیز یا هیچ چیز ، قید بندهای خسارت ، و … دیگر شرایط ضد رقابتی و مذاکره. بر اساس دادخواست ، قیمت ها را بالا می برند.

در این سند از داده های Rand Corp. از سال 2020 استفاده شده است که نشان می دهد متهمان به طور متوسط ​​372 درصد از بیمه گران تجاری را برای خدمات سرپایی و سرپایی و به طور متوسط ​​393 درصد بالاتر از قیمت Medicare تنها برای خدمات بستری دریافت کرده اند. این بسیار بالاتر از میانگین 262 and و متوسط ​​277 above بالاتر از قیمت Medicare بود که توسط سایر بیمارستانها در کارولینای شمالی در مطالعه رند تعیین شده بود.

در کنار افزایش قیمت ها ، HCA هزینه ها را کاهش داده و کارکنان را کاهش داده است ، و در نتیجه خدمات درمانی با کیفیت پایین تری برای کسانی که در منطقه خدمات Mission Health هستند ، ارائه شده است.

“امروزه HCA تقریباً 90 share سهم بازار را برای بیماران بستری در اختیار دارد [general acute] مراقبت های بیمارستانی در شهرستان بانکومب ، پرجمعیت ترین شهرستان در غرب کارولینای شمالی ، و در نزدیکی شهرستان مدیسون ، “در این شکایت آمده است. “از آنجا که بیمه گذاران و مصرف کنندگان در منطقه چاره ای جز استفاده از HCA ندارند ، HCA اختیار اختیار دارد تا قیمت هایی را که از بیمه گذاران و مصرف کنندگان دریافت می کند تعیین کند و در عین حال کیفیت را برای کاهش هزینه ها تضعیف کند.”

علاوه بر این ، HCA از رعایت کامل این دستور خودداری کرده است قانون شفافیت قیمت بیمارستان این دعوی در ابتدای سال تصویب شده است.

شاکیان به دنبال خسارت و جبران خسارت و اعلام آمادگی برای جلوگیری از مشارکت HCA در مسابقات ضد رقابتی در آینده هستند. آنها همچنین به دنبال محاکمه با هیئت منصفه هستند.

در بیانیه ای که به MedCity News ارائه شده است ، HCA تعهد خود را به مردم کارولینای شمالی غربی تأیید کرد.

نانسی لیندل ، سخنگوی Mission Health/HCA Healthcare NC Division NC ، در ایمیلی گفت: “هنگامی که به ما شکایت داده شد ، ما از طریق مراحل قانونی پاسخ مناسب خواهیم داد.” “ما متعهد به مراقبت از کارولینای شمالی هستیم که بیش از 330 میلیون دلار در امور خیریه و تخفیفات بیمه شده ای که در سال 2020 ارائه داده ایم ، گسترش خدمات بیمارستانی را نشان می دهد … علاوه بر این ، ما در این سال نزدیک به 1200 عضو جدید را روی همکاران خود سرمایه گذاری کرده ایم. ”

این شکایت یک ماه پس از رئیس جمهور جو بایدن مطرح می شود دستور اجرایی صادر کرد هدف قرار دادن رفتارهای ضد رقابتی ، از جمله در زمینه ادغام بیمارستان. بایدن از وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال خواسته است تا دستورالعمل های ادغام خود را از طریق لنزهای جلوگیری از آسیب به بیماران بازنگری و تجدید نظر کنند.

اما اینکه سازمان های دولتی بر اساس دستور اجرایی چگونه عمل خواهند کرد ، باید دید.

عکس: MicroStockHub ، گتی ایماژ

logo-footer