Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این روزها افتادن در آیین بهره وری آسان است ، به این معنا که به هجوم دوپامین در انجام کارها و انجام کارها از درب معتاد شوید. حتی یک کتاب پرفروش و روش بهره وری به نام “انجام کارها“که همانطور که از نامش پیداست ، در مورد کاهش موارد به لیست ها ، سازماندهی آنها و انجام آنها. البته تا یک نقطه ، این فوق العاده است. همه ما چندین وظیفه کوچک داریم که باید انجام دهیم ، که می تواند از سازماندهی بهره مند شود – لیست های کار فوق العاده هستند و همچنین سیستم های پیچیده تر Trello یا Kanban.

محدودیت های لیست ها

اما لیست کارهایی که به اهداف خود تبدیل می شوند ، به یک دام تبدیل می شوند. چیزهای کمی را می توان واقعاً به موارد موجود در لیست تقلیل داد. حتی کاری به سادگی “مسواک زدن” فقط ساده به نظر می رسد زیرا این کاری است که شما در تمام طول زندگی خود به طور منظم انجام می دهید و دارای قدرت عادت است. اگر به معنای واقعی کلمه لیست دندانهای “مسواک” را دنبال می کنید و می خواهید به راحتی از طریق آن عبور کنید ، 10 ثانیه وقت خود را صرف کار می کنید و برای بسیاری از ویزیت های ناخوشایند باید به دندانپزشک خود مراجعه کنید. عمل مسواک زدن در واقع یک سری وظایف کاملاً پیچیده است که به درک عمیقی از تکنیک های موثر مسواک زدن و خطوط دهان نیاز دارد. شما فقط به دلیل دستیابی به درک و تخصص ، متوجه آن نمی شوید.

در طرف دیگر طیف حاصل از مسواک زدن روزانه شما ، صنعت هواپیمایی دارای چک لیست هایی برای رسیدن به یک علم است. آنها برای همه موارد چک لیست دارند. شما می توانید بصورت آنلاین بروید و در نسخه های مختلف خریداری کنید یا حتی لیست های رایگان هواپیمای خاص خود را به صورت رایگان بارگیری کنید تا همه موارد از نحوه انجام هواپیما را پوشش دهد. پیش پرواز در 747 یا اگر چه کاری انجام شود قدرت سسنا شما از کار می افتد در حین پرواز اما چک لیست ها یادآوری اپراتورهای باتجربه برای اطمینان از این است که گامی در روال معمول خود را فراموش نمی کنند ، در شرایطی که یک قدم از دست رفته به معنای مرگ وحشتناک آنها است. اگر در حال سوار شدن به هواپیمای 747 هستید که می خواهید با خیال راحت هواپیما را فرود بیاورید ، به محض بیرون کشیدن هواپیما چک لیست آتش موتور و ببینید که اولین مورد فقط “اهرم رانش را نزدیک” می خوانید ، متوجه می شوید که خیال شما برای Sully بعدی بودن به پایان نمی رسد.

فراتر از حد مجاز

در عوض ، آنچه در همه این موارد مهم است درک عمیق آنچه در لیست موارد موجود است وجود دارد. لیست ها ، در بهترین حالت ، دستگاه های یادگاری هستند. و مهم نیست که چقدر خوب بخاطر بسپارید “Pvt. تیم هال همیشه استدلال می کند ، هرگز تلاش نمی کند. “این تنها چیزی نیست که به شما بگوید که کدام یک از اینها مخفف است ، چه رسد به اینکه شما درک معنی داری از اسیدهای آمینه داشته باشید.

دعاوی پیچیده تجاری و به طور کلی قانون ، در استفاده از لیست ها حتی مهمان نواز نیست ، زیرا هر مورد نه تنها منحصر به فرد نیست ، بلکه همچنین یک رقابت بین افراد باهوش از دو طرف است تا دریابند کدام طرف پرونده را بهتر درک خواهد کرد. سیتی در مورد افرادی که به معنای واقعی کلمه فراموش کرده اند به همه کادرهای سمت راست را علامت بزنید اگر آنها یک چک لیست خوب داشته باشند ، می توانستند استرس زیادی را در خود ذخیره کنند. اما وکلای Highland Capital و Investcorp که چند روز بعد در استرداد وجوه امضا کردند ، احتمالاً همین حالا هم احساس احمقانه ای می کنند و هیچ لیستی یا تفکر تشویقی لیست به آنها کمک زیادی نکرده است.

مثل یک قوطی از انرژی هیولا

دلیل اینکه یک ذهنیت چک لیست در قانون به خوبی کار نمی کند این است که ، تا آنجا که می توانید پرونده را به یک اصل ساده تقلیل دهید ، این است: شما باید همه چیز را در مورد آن کاملاً درک کنید ، سپس بر اساس بهترین تصمیم تصمیم بگیرید آن دانش

استعاره مورد علاقه فعلی من این است که یک پرونده مانند یک قوطی Monster Energy ، نوشیدنی انرژی زا خوشمزه و کاملاً محبوب است ، اما شما به عنوان وکیل بیگانه ای هستید که قبلاً یک نوشیدنی کنسرو شده یا یک انسان را ندیده اید. تنها چیزی که می دانید این است که قوطی حاوی مایعی شگفت انگیز است که به شما انرژی بیشتری می دهد تا هر کاری را دوست دارید انجام دهید و وظیفه شما باز کردن آن به کارآمدترین حالت ممکن است.

به عنوان یک بیگانه چطور با این مشکل برخورد می کنید؟ این احمقانه به نظر می رسد زیرا همه ما دائما قوطی های نوشابه تب دار را باز می کنیم. اما برای یک دانشمند بیگانه که قبلاً چنین چیزی ندیده است و دارای یک تاریخچه کاملاً متفاوت فرهنگی و تکاملی است ، این یک مشکل دشوار است حتی اگر هدف فقط باز کردن قوطی باشد بدون اینکه منفجر شود و یک شهر را به دلیل ناسازگاری بیولوژیکی از بین ببرد . اگر تیمی را در مقابل تیم دانشمند بیگانه دیگری هدایت کنید که نه تنها قوطی را با خیال راحت باز کند ، بلکه این کار را با کارآمدترین روش انجام دهید ، با فرض اینکه فقط یک توانایی دارید و نمی توانید از آزمون و خطا استفاده کنید ، کار از نظر نمایی دشوارتر می شود.

حتی با چنین کاری از کجا شروع می کنید؟ تنها روش از طریق شبیه سازی کامل قوطی است. شما باید همه چیز را در مورد آن کاملاً درک کنید. اگر آن را با یک نیوتن نیرو در یک ناحیه دایره ای شکل به شعاع دو میلی متر ، پنج سانتی متر از پایین قوطی بزنید ، اثرات خاصی روی فلز قوطی و مایع داخل آن خواهد داشت. اگر با 1.2 نیوتون نیم میلی متر بالاتر بزنید ، اثر دیگری دارد و غیره. همه چیز را باید کاملاً درک کرد ، بنابراین می توانید با اطمینان بگویید که اگر قوطی را به طریقی خاص لمس کنید ، نتیجه خاصی اتفاق می افتد و از این رو با حداقل تلاش مطلوب ، مدلی را با کارآمدترین حالت می سازید. ، به نتیجه دلخواه رسیدید.

بیایید بر استعاره بنا کنیم. فرض کنید مانند قانون ، هیچ مدل رایانه ای وجود ندارد که دانشمندان بتوانند از آن برای شبیه سازی همه اینها استفاده کنند و تیم باید همه آن را در ذهن خود داشته باشد. یک شخص به تنهایی نمی تواند این مورد را در هر مورد بیش از پیچیدگی پیش پا افتاده نگه دارد ، بنابراین شما باید آن را توزیع کنید. این بدان معناست که یک نفر از اعضای تیم باید به عنوان مثال مسئولیت درک خصوصیات فیزیکی فلز قوطی را بر عهده بگیرد. آنها باید بر نقطه ذوب ، هدایت الکتریکی و گرما ، تراکم ، انعطاف پذیری ، قابلیت انعطاف پذیری و غیره تسلط داشته باشند. آنها باید آن را کاملاً درک کنند ، تا جایی که بتوانند به راحتی با افلاطون یا ماکسول یا فریمن دایسون در هر جنبه از موضوع قوطی گفتگو کنند. آنها ساختار مولکولی آن ، نحوه واکنش آن به سطوح مختلف گرما ، سرما ، تابش یا هر نیروی دیگر را درک می کنند. آنها طعم و بوی آن را درک می کنند. آنها همه اینها را کاملاً تا حد غریزی درک می کنند.

سپس این دانشمند ارشد باید بتواند آن دانش را در سطحی که بتوانند هر جنبه ای از آن را برای کودک 6 ساله توضیح دهند ، تقطیر کند و سپس بتواند تمام اطلاعات مربوطه را به رئیس تیم منتقل کند. با استفاده از این روش – و فقط این روش – ممکن است تیم سپس تمام خصوصیات قوطی Monster Energy را به طور دقیق شبیه سازی کند. پس از دستیابی به شبیه سازی ، بقیه مسیر نسبتاً آسان است. شما به سادگی از همه جایگزینی های ممکن عبور می کنید و بهترین ها را تعیین می کنید. در ذهن خود ، همه گزینه ها را امتحان می کنید: سوراخ کردن قوطی با چاقو جیبی. برش دادن از بالا با چاقوی آشپزخانه. باز کردن دهان با گیر کردن انگشت شست از طریق نوار اشک. و هر یک از حدود 50 روش مختلفی که می توانید با زبانه pull کار کنید. از طریق چنین آزمایشی ، بهترین روش را پیدا خواهید کرد و ادامه می دهید.

بعدش چی پیش میاد

خودشه. همانطور که متوجه شدید ، قسمت مهم درک بنیادی است. پس از تسلط بر مسواک زدن خاموش کردن آتش سسنا یا تمام خصوصیات فیزیکی یک قوطی انرژی Monster ، بقیه تقریباً خودکار است. اما آمادگی و درک کارکنان قسمت سختی است. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هرگز از این درک دریغ نخواهید کرد ، و هرگز اجازه ندهید که تثبیت با انجام آن بر درک آنچه دقیقاً می خواهید انجام دهید ، اولویت داشته باشد.


متیو د اشمیت بالستریره فاریلومتیو اشمیت در تمام مراحل دادرسی و در بسیاری از امور از جمله تجارت داخلی ، امانتداری ، قانون ضد انحصارطنیه و RICO مدنی ، نمایندگان و مشاوران مشتریان بوده است. او شریک شرکت حقوقی دادگاه و تحقیقات است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش به نمایندگی از مشتریان داخلی و بین المللی در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer