Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

نوشتن حقوقی غالباً یک چیز کسل کننده و ملایم است. و این انتظار می رود ، بیشتر تمرینات حرکتی عمیقا در واقعیت ها و کاربردهای خاص قانون غوطه ور است که به جز برای طرف های درگیر ، جالب توجه نیستند. اما بعضی اوقات پرونده ها فراتر از مواردی هستند که جزئی از آن هستند و مورد توجه عمومی قرار می گیرند.

طرح تحریم در پرونده تقلب در انتخابات میشیگان چنین است. اگر به یاد بیاورید ، پرونده میشیگان بخشی از استراتژی دادرسی Kraken بود که توسط وکیل سیدنی پاول تبلیغ شده است. با شکسته شدن نظریه های این پرونده (و می دانید ، جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد کرد) ، پرونده به مرحله 11 قانون منتقل شد. در اوایل این ماه ، شهر دیترویت طرح تحریمی را مطرح كرد و از دادگاه خواست كه هفت وكیل درگیر – از جمله پاول و لین وود – را به دادگاه های محلی خود برای اقدامات انتظامی ارجاع دهد. شاکیان پاسخ دادند یک تئوری خارج از دیوار که تحریم ها به نوعی نیاز به امضای جوهر دارد، که ظهور چیزهایی مانند رایانه و اینترنت را نفی می کند.

خوب ، اکنون دیترویت پاسخ آنها را ارائه داده است ، و وکیل آنها ، دیوید فینک ، بیرون می آید. مانند گزارش شده توسط قانون و جنایت ، شکاف آغازین پرونده ، بین تئوریهای مشکوک پرونده فوری و قیام 6 ژانویه که باعث کشته شدن 5 نفر با شکوفایی لفاظی ها شد ، یک خط مستقیم دارد:

“دیوید فینک” ، وکیل دیترویت ، شامگاه سه شنبه در سطور ابتدایی مقاله توجیهی 22 صفحه ای خود نوشت: “اشتباه نشود ، خون روی دستان لین وود و سیدنی پاول و دست همه کسانی است که این دادخواست را پیش کشیده اند.” . “برایان سیکنیک ، یک ترامپ که از افسر پلیس کاپیتول حمایت می کند ، در دفاع از کاپیتول در برابر کسانی که توسط مشاوران شاکی و امثال آنها منحرف شده بودند ، درگذشت.”

خلاصه ادامه می دهد: “روزان بوی لند ، از کنزو ، جورجیا ، که طعمه دروغ های انتخاباتی شد ، توسط همدستان شورشی له شد.” “زندگی اشلی بابیت ، جانباز 35 ساله نیروی هوایی از کالیفرنیا ، به این دلیل کوتاه قطع شد که او دروغ های منتشر شده در این دادخواست را باور کرد. توییت آخر خانم بابیت یک بازتوییت از L. Lin Wood بود که در آن اظهار داشت ، “مایک پنسvp @ مایک_پنس باید استعفا دهد و پس از آن به اتهام TREASON متهم می شود” و “رئیس دادگستری جان رابرتز باید استعفا دهد.”

پرونده همچنین با این استدلال وحشتناک مبنی بر اینکه پاول و وود به نوعی از تحریم ها مصون هستند ، زیرا پرونده ها را با جوهر امضا نکرده اند:

در خلاصه حقوقی آنها آمده است: “در پرونده فعلی ، هر وكیل یا اسناد غیراخلاقی را امضا می كرد یا از مواضع ناخوشایند دفاع می كرد.” “در واقع ، این پرونده مورد مشاور محلی نبود. این مورد سیدنی پاول بود. او اعلام کرد که در حال تشکیل پرونده است. او ادعاها و “خبرگان” را تبلیغ کرد. این نیز مورد لین وود بود. او اعلام کرد که در حال تشکیل پرونده است. وی حتی با استفاده از نام کاربری پارلرkrakenwood ، ادعاها را تبلیغ کرد. “

همانطور که همکار من جو پاتریس در اشاره کرد پوشش قبلی در این مورد ، تحریم ها همیشه یک نبرد سخت است. اما شهر دیترویت مطمئناً بحث بزرگی را برای آنها مطرح کرده است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer