Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این غیر قابل توصیف بودن من را عصبانی می کند که شمردن هر رأی به صورت قانونی حزبی تلقی می شود ، به جای ، می دانید ، یک قانون مرکزی دموکراسی ، اما در اینجا ما هستیم. من می دانم که شما می دانید ، اما از زمان نوشتن این مقاله ، هیچ برنده ای در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعلام نشده است – علی رغم گفته های رئیس جمهور.

از آنجا که همه گیری کنترل نشده ای در جریان است ، دموکرات ها برای جلب رأی دهندگان در رأی گیری زودهنگام و پستی یک کمپین روابط عمومی را آغاز کردند. و رأی دهندگان موظف بودند ، اما این امر ما را در حالی که روز انتخابات رفته و رفته و هیچ برنده ای اعلام نشده است ، با خیال راحت مواجه کنیم. البته ، اعلام برنده فقط یک کنوانسیون مدرن است اما رئیس جمهور دارای توجه به یک لگن است.

به هر حال ، ما در حال پیشروی به مرحله دادرسی انتخابات هستیم که باز هم یک شرم آور است. به نظر می رسد پنسیلوانیا یک کشور کلیدی نوسان است و تلاش برای پرتاب آرا در حال حاضر در آنجا جریان دارد. سپس تلاش می شود که اداره پست بتواند رأی هایی را که به صندوق انداخته است تحویل دهد و بله ، خوب پیش نمی رود در واقع ، آن بوده است سال بنر برای پرونده های حقوقی انتخابات ، با ثبت رکورد 230 مورد از اول ژانویه تا 23 اکتبر شکسته شد.

ما در حال حاضر برخی از اطلاعات در شرکت های Biglaw که در حال کار بر روی موارد انتخابات جمهوریخواهان هستند، ahem ، Jones Day و King & Spalding. در حالی که Dems به دنبال گرینبرگ تراوریگ ، دندانپزشکان و البته مارک الیاس ، وکیل انتخاب آنها در پرکینز کوئی.

و این درست است ، همانطور که من مجبور شدم چندین بار صبح با خودم تکرار کنم ، احتمالاً مسیر جو بایدن برای پیروزی (ترکیبی از “دیوار آبی” از غرب میانه – میشیگان ، ویسکانسین و پنسیلوانیا – و آریزونا) هنوز هم بسیار زنده اما دمس امیدوار بود که پیروزی بزرگتری کسب کند که مانع تلاش ترامپ شود (بیشتر) دموکراسی را تضعیف می کند. از آنجا که ما به عنوان یک ملت در آن مکان هستیم ، ما حق رأی حقوقی جهانی را داریم اما حق رای دادن از حق رای دادن در دادگاه ها شروع می شود.

در حالی که من – احتمالاً ساده لوحانه – هنوز هم ایمان دارم که چالش های حقوقی بی نتیجه خواهند ماند و جو بایدن در نهایت به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ما سوگند یاد می کند ، اما این امر باعث لعنت به کسی می شود. شمارش آرا مفهوم دشواری نیست. این بدان معنی نیست که شما برای Dems در چنته هستید زیرا می خواهید آرا dam لعنتی صادر شده شمارش شود. اما ، دوباره ، این جایی است که ما هستیم.

آیا همه اینها نشانه ورود ما به دموکراسی در مراحل آخر است؟ تقریبا مطمئنا بله. اما آیا باید خیانت کنید که بایدن در این انتخابات خاص شکست خواهد خورد؟ نه ، حداقل ، هنوز


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer