Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

برخی از خبرهای خوب ، حداقل در اینجا در کالیفرنیا ، در میان تمام دل درد و آشفتگی در سراسر کشور: نتایج امتحانات وکالت کالیفرنیا با نام مستعار ژوئیه منتشر شده است ، و میزان عبور با 60.7٪ بالاترین میزان در 12 سال گذشته است. با توجه به همه حواس پرتی ها ، امتحان از راه دور ، ادعاهای “تقلب” در مورد تقریباً یک سوم شرکت کنندگان در آزمون (و چه اتفاقی برای این اتفاق می افتد؟) نشان دهنده های نوار نشان داد که آنها می توانند تحت فشار و استرس موفق شوند ، مهارت های مفید برای یک ex parte در پایان روز همراه با چند دادخواست دیگر به دادگاه می رسد. این اتفاق بیشتر از چیزی که شخص فکر کند می افتد.

دادگستری ایالت همچنین در حال بررسی مجوزهای موقت برای فارغ التحصیلان دانشکده های حقوق است که به سال 2015 باز می گردد. متولیان گزینه های مختلفی را باید در نظر بگیرند ، اما خبر خوب این است که این نوار به توصیه های کارگروه صدور مجوز موقت که در به نوبه خود ، به روسای دانشکده حقوق و سایر افرادی که اصرار به گسترش گروه واجد شرایط برای صدور مجوز موقت داشتند ، گوش فرا داد.

ما وکلا به اندازه کافی رپ بدی داریم … تصور این است که ما بچه های کوچک را در حالی که سود بالایی از مشتری های بزرگ می گیریم پیچ می کنیم. گرچه این ممکن است از جهاتی صحت داشته باشد ، اما رپ ای که وکلای شرکت کننده ، تحریک ، تشویق ، القا کردن (تصویر را دریافت می کنند؟) از هرج و مرج هفته گذشته در کاپیتول بدست آورده اند ، شایسته است و به اندازه کافی دور نیست. هرکسی با نقاشی معروف ادوارد مونک آشنا باشد “جیغ“؟ من فکر می کنم احتمالاً بسیاری از افراد در حال حاضر دقیقاً چنین احساسی دارند.

به روزرسانی های مربوط به آنچه در هفته گذشته در کاپیتول اتفاق افتاد همچنان تکان دهنده است: کوکتل مولوتف ، انبارهای اسلحه ، بمب های لوله ای ، به سختی شواهدی از وجود یک اعتراض مسالمت آمیز است. حتی اگر حتی یک وکیل در جمعانی که به پایتخت حمله کردند وجود نداشته باشد ، مفهوم “کمک و پشتیبانی” وجود دارد. پنج نفر کشته شده اند ، از جمله یک افسر پلیس کاپیتول که در اثر ضربه خاموش کننده به سر توسط یکی از اصطلاحات میهن پرست کشته شده است. چگونه این عمل آدم کشی در چارچوب “قانون و نظم” قرار می گیرد؟ نه در کتاب من و نه در کتاب دیگران که ذره ای نجابت ، صداقت ، انسانیت داشته باشد. آن قتل هولناک توسط یک “وطن پرست” ادعایی نیازی به وقوع نداشت. قبول مسئولیت؟ شما چی فکر میکنید؟ خود را در پرچم این یکی نپیچید. مجازات اعدام فدرال هنوز وجود دارد و این اعدام می تواند استفاده از آن را توجیه کند.

وکلای درگیر؟ تد کروز ، جاش هاولی ، رودی جولیانی ، (تقریباً 20 سال پیش معروف به “شهردار آمریکا”) لین وود ، انجمن دادستان های جمهوری خواه ، مدیر اجرایی آن لطف خوب برای استعفا.

این لیست همچنان ادامه دارد و جان ایستمان ، استاد حقوق دانشگاه دانشگاه چاپمن در اورنج کانتی را فراموش نکنید که هنگام تشویق جمعیت در کنار رودی جولیانی ایستاده بود و سپس به اوباش تبدیل شد. ایستمن تصمیم گرفته است که از چپمن بازنشسته شود ، بلافاصله تاثیرگذار.

فروش مجدد برخی از کسانی که در DC زندگی می کنند مرا به یاد خط معروف در مورد Ginger Rogers (Google او) می اندازد. او در بسیاری از فیلم های دهه 1930 شریک رقص فرد آستر (گوگل او) بود. او از او پیروی می کرد ، اما او کسی بود که با کفش پاشنه بلند به عقب می رقصید. آن تصویر متناسب با اخبار امروز است. به نظر می رسد پشت پا زدن یا همان رقص عقب رقصیدن ورزش جزئیه باشد.

من از همه آنها و سایر وکلا که فکر می کردند این کودتای ادعایی جمهوری موز ایده خوبی است ، بیزارم و شرمسارم که آنها به اندازه من توانایی تمرین دارند. آیا اصول رفتار حرفه ای اصلاً معنایی دارد؟

در حالی که من دوستانی دارم ، که “ترامپ” بوده اند ، و ما هرگز به همین دلیل در مورد سیاست بحث نمی کنیم (و بله ، من هنوز هم می خواهم آنها را به عنوان دوست بدارم زیرا امیدوارم که آنها در نهایت درک کنند که در بهترین حالت حمایت آنها بی جا بوده است ) ، امیدوارم که آنها فکر کنند طوفان در کاپیتول ایده خوبی حتی برای محافظه کاران سرسخت نیست. به نظر می رسد این روزها میهن پرستی تعاریف مختلفی دارد.

فقدان شواهد درباره دزدیده شدن انتخابات مانع آنها نشده است. باز هم ، یک درس دیگر دانشکده حقوق آموخته نشده است. آیا این وکلا مدارک لازم را گذرانده اند ، دوره لازم در دانشکده حقوق؟ آیا آنها مفهوم واقعیت ها را برای ایجاد “بنیان” درک می کنند؟ بدیهی است که خیر ، اما دادگاهها در سراسر کشور ، حتی کسانی که از طرف ترامپ منصوب شده اند ، اعتقاد داشتند که منصوبین به او وفاداری مدیون هستند. این کشور یک شرور مافیایی نیست. ما با کشور بیعت می کنیم ، نه با رئیس جمهور. به یاد داشته باشید ، بیل بار.

سخنان وکیل ، جوزف ولش ، که نماینده ارتش در این کشور بود استماع ارتش و مک کارتی در سال 1954 همانطور که در آن زمان صدق می کردند زنگ بزنید و برای کسانی که ظاهری خالی دارند ، تاریخ آمریکا را بخوانید. وقتشه. ولش از زورگوئی زهرآگین و مخرب شهرت ویسکانسین ، جوزف مک کارتی ، که ادعا می کرد کمونیستها در ارتش هستند (به یاد داشته باشید این روزها ترسناک سرخ هستند) ، طعمه قرمز را پرسید: ؟ ترک کردی هیچ حس نجابت؟ ” کل فیلم سه و نیم دقیقه ای را مشاهده کنید. آموزنده است موازی امروز؟ شما چی فکر میکنید؟

امیدواریم که بتوانیم هفته آینده را به چیزی منتقل کنیم که مدنیت و احترام به دموکراسی و ملت ما را به عنوان جمهوری احترام بگذارد. همه ما خسته شده ایم اما نمی توانیم یک دقیقه نگهبان خود را کنار بگذاریم. شبح تروریسم داخلی نیاز به هوشیاری مداوم دارد. ما نباید کمتر از این کار کنیم. من امیدوارم که یک انتقال مسالمت آمیز قدرت ، همانطور که بانیان در نظر داشتند ، باشد.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer