Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این ستون قبلاً در مورد چگونگی آن بحث کرده است غیر قانونی و منشی ها سزاوار احترام بیشتری برای کارهای شگفت انگیزی است که در صنعت قانونی انجام می دهند. این مقالات با استقبال خوبی روبرو شد و خوشحالم که بسیاری از مردم نظر من را به اشتراک گذاشتند که متخصصان حرفه ای در صنعت حقوقی به دلیل نقشی که در تضمین اجرای صحیح وکالت دارند ، مستحق تقدیر هستند. من به اندازه سابق در سپرده گذاری ها شرکت نمی کنم ، اما اخیراً از سپرده گذاری یک مشتری دفاع کردم. دیدن گزارشگر دادگاه در حال انجام وظیفه خود مرا به یاد همه خبرنگاران شگفت انگیز دادگاهی که در این سالها با آنها کار کرده ام ، انداخت.

شاید در درجه اول ، خبرنگاران دادگاه سزاوار احترام بیشتری باشند زیرا مشاغل فوق العاده دشواری دارند. وظیفه فیزیکی ثبت هر آنچه در حین سپرده گذاری یا سایر اقدامات گفته می شود و انجام می شود بسیار زیاد است و خبرنگاران دادگاه باید آموزش ببینند و تجربه قابل توجهی را در حین کار جمع آوری کنند تا در اوج بازی خود باشند. علاوه بر این ، خبرنگاران دادگاه اغلب باید با وکیل مدافع در مورد یکدیگر صحبت کنند ، مترجمان و سایر مواردی که می تواند کار را حتی بیشتر از حد معمول دشوار کند.

علاوه بر این ، داور خنثی بودن مواردی که در زمان رسوب رخ می دهد ، دشوار است. گزارشگران دادگاه باید درباره آنچه که شاهد در زمان واقعی گفت تصمیمات دشواری اتخاذ کنند ، و فشارهای زیادی از سوی وکلا در مورد اینکه چه کلماتی از دهان شاهد در مورد موضوعات مورد مناقشه بیرون آمده است ، وجود دارد. علاوه بر این ، گاهی اوقات گزارشگران دادگاه باید در مورد مکالمه هایی که بصورت غیرحضوری و بدون سابقه انجام می شود ، انتخاب کنند. هنگامی که حداقل یکی از وکلایی که در کنار خبرنگار نشسته است از عملکرد آنها ناراضی باشد ، انجام این تصمیمات برای خبرنگاران دشوار است.

علاوه بر این ، روزنامه نگار بودن می تواند شغلی سخت باشد که به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. بسیاری از خبرنگاران دادگاه باید پرونده های مربوط به تجهیزات را بررسی کنند ، که اگر خبرنگاران دادگاه برای گرفتن شهادت در مناطق خاصی سفر کنند ، می تواند دردسری ایجاد کند. علاوه بر این ، خبرنگاران دادگاه اغلب باید مسافتهای زیادی را بین مشاغل طی کنند ، زمانی که ممکن است به طور کامل جبران نشود. علاوه بر این ، خبرنگاران دادگاه باید فداکاری کنند تا آماده و در دسترس وکلا و طرفینی باشند که در جلسه استماع یا جلسه رسیدگی شرکت می کنند. من مطمئن هستم که بسیاری از دعاوی دعوی در جلسه های شکایتی یا جلساتی شرکت کرده اند که بدون استراحت و یا به دلیل اینکه وکیل در روز دیگری یا به دلایل دیگر نمی خواهد مجدداً ملاقات کند ، شب را گذرانده اند. این می تواند بار خبرنگاران دادگاه را به دوش بکشد و خبرنگاران دادگاه اغلب باید در چنین شرایطی بیشتر از دیگران در اتاق کار کنند.

علیرغم همه این چالش ها ، خبرنگاران دادگاه کارهای مهم خود را به طرز تحسین برانگیزی انجام می دهند و اغلب آنها خوشایندترین و شگفت انگیزترین افرادی هستند که در صنعت حقوقی می شناسم. خبرنگاران دادگاه تقریباً همیشه در دسترس هستند تا به س aboutالی درمورد رونوشت پاسخ دهند یا در هر صورت در روند قانونی به آنها کمک کنند. یک بار ، در اوایل دوران حرفه ای ، مجبور شدم در خانه یک نماینده اقدام کنم زیرا او بسیار مریض بود. وقتی به خانه نماینده رسیدم ، معلوم بود که شاهد خیلی بیمار است تا شهادت بدهد و همه به سمت خانه حرکت کردند.

وقتی به اتومبیل خود رسیدم ، در موتورخانه روشن نمی شد. از آنجا که خانواده نماینده در آن زمان به طور قابل توجهی بزرگترین طرفداران من نبودند ، من مردد بودم که به داخل خانه بروم و درخواست کمک کنم. تنها کسی که بیرون از خانه بود گزارشگر دادگاه بود و او برای کمک به من وارد عمل شد. او ماشین من را رانده در حالی که من آن را در حالت خنثی فشار دادم تا آن را از مسیر راننده خارج کنم. سپس خبرنگار دادگاه با من منتظر ماند تا من مشکلات ماشین خود را بفهمم تا مطمئن شوم که تحت پوشش هستم. من مطمئن هستم که بسیاری از وکلا روایاتی از گزارشگران دادگاه دارند که به آنها کمک می کنند ، هرچند شاید ماشین آنها را از مسیر اصلی بیرون نرانند.

در هر صورت ، مشاهده برخی از وکلا که ظاهراً در گزارش خود به خبرنگاران دادگاه احترام زیادی نمی گذارند ، ناراحت کننده است. من دیده ام که وکلا در هنگام اختلاف نظرها و هنگام بروز خرابی مکانیکی یا مسائل دیگر در هنگام رسوب ، بر خبرنگاران دادگاه فریاد می زنند. علاوه بر این ، من نیز شاهد این بوده ام که وکلا به خبرنگاران دادگاه احترام می گذارند زیرا برای رسیدگی به امور شخصی یا استراحت غذا نیاز به توقف پرونده دارند. این نوع رفتار معمولاً قابل قبول نیست. گزارشگران دادگاه به اندازه نمایندگان ، وکلا و سایر شرکت کنندگان بخش ارزشمندی از فرایند دادرسی هستند. نیازهای گزارشگران دادگاه باید به اندازه نیازهای هر شخص دیگری که در جلسه استماع یا جلسه دیگر شرکت می کند ، مهم باشد.

در مجموع ، گزارشگران دادگاه بخشهای مهمی از روند قانونی هستند و تلاش آنها به اطمینان از ثبت دقیق شهادت و عملکرد صحیح سیستم قضایی کمک می کند. آنها سزاوار احترام بیشتری نسبت به برخی از وکلا هستند زیرا آنها یک کار مهم و دشوار را انجام می دهند.


جردن روتمن شریک است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل در نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار شرکت خاطرات بدهی دانشجویی، یک وب سایت در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود بحث می کند. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected]به

logo-footer