Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دادگاه خانواده (توسط دیوید لات).

خوانندگان وفادار می دانند که این ستون مهاجرت تکان دهنده متعدد را از نزدیک دنبال کرده است موارد با این وجود فرزندان متولد زوج های همجنس آمریکایی از تابعیت ایالات متحده محروم شدند. حداقل برای چهار خانواده ای که علیه دولت شکایت کرده اند – نماینده این گروه حقوقی غیرانتفاعی برابری مهاجرت، همچنین Lambda Legal و سایر مشاوران موافق – دولت اصرار دارد که علی رغم ازدواج قانونی والدین ، ​​بخشی از کد مهاجرت را که برای والدین “ناخواسته” اعمال می شود اعمال کند. چه تفاوتی بین این زوج ها با دیگران وجود داشت که هیچ مشکلی نداشتند؟ فقط اینکه این زوج ها همجنسگرا بودند و از فناوری کمک باروری استفاده می کردند.

در هر حالت ، دولت استدلال کرد که بخش “ازدواج” کد مهاجرت فقط زمانی اعمال می شود که هر دو والدین از نظر ژنتیکی با کودک ارتباط داشته باشند ، که با فناوری فعلی ، برای والدین زوج همجنسگرای دشوار است. و البته ، این واقعیت اساسی بیولوژیکی باعث می شود که مقامات مهاجرت دقیقاً زوجهای همجنسگرای را دقیقتر از زوجهای مستقیم بررسی کنند ، به این معنی که یک زوج صاف و مستقیم برای استفاده در رشد خانواده خود از فناوری کمک باروری استفاده می کنند ، اغلب با مشکلات یک زوج همجنس مواجه نخواهند شد. .

در یک خبر خوب ، زوجینی که بر اساس تفسیر دولت با تبعیض روبرو شده اند پس از پیروزی در دادگاه های ایالات متحده پیروزی چشمگیری کسب کرده اند. اول بود Dvash-Banks مورد ، جایی که دو پدر برای یک پسر دوقلوی خود پیروزی کسب کردند ، و سپس اخیراً این حکم را داشت تصدیق شده در مرحله تجدید نظر قبل از مدار نهم. کیوییتنیز در مریلند پیروز شد و گریگ میز خانواده به طور چشمگیری در جنوب عمیق ، جایی که یک قاضی فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ در جورجیا ، پیروز شد برگزار شد که تفسیر دولت از کد مهاجرت نگرانی های اساسی قانون اساسی را ایجاد کرده است. با توجه به اینکه دولت در ابتدا از هر یک از این ضررها درخواست تجدید نظر می کرد ، به نظر می رسید که جنگ ادامه خواهد داشت. اما همه اینها هفته گذشته تغییر کرد.

در دو خبر خوب ، دولت تصمیم گرفت تجدیدنظر نکردن تصمیم گرگ میز ، و درخواست تجدید نظر در Kiviti را رد کرد. دوبله

خبر خوب چقدر خوب است؟

مشخص نیست که معکوس احتمالی دولت در مورد درخواست کد مهاجرت برای زوج های همجنس تا چه حد ممکن است. دولت هنوز ممکن است از دست دادن سطح مدار نهم در Dvash-Banks را به دادگاه عالی ایالات متحده درخواست کند. و در این میان ، الف مشابه پرونده با خانواده Zaccari-Blixt ، هنوز در مرحله دادرسی است و به نظر می رسد دولت ممکن است سعی کند همان مسئله را در آنجا شکایت کند. اما بیایید امیدوار باشیم که اخبار هفته گذشته یک واژگونی کامل قریب الوقوع را نشان دهد – دیگر هیچ درخواست تجدید نظر برای Dvash-Banks یا خانواده های مشابه ، راهی برای شناسایی Zaccari-Blixt ، و فرزندان آینده شهروندان همجنسگرای زن و شوهر متاهل که به طور عادلانه و کاملاً زیر بخش “wed” کد مهاجرت.

با وجود خبرهای خوب ، حداقل سه پرچم قرمز برای خانواده های LGBTQ + وجود دارد. اول ، ماه گذشته ، در پرونده ای که دادگاه عالی ایالات متحده درخواست رسیدگی به فرجام خواهی پرونده کیم دیویس را رد کرد – منشی کنتاکی که از صدور پروانه ازدواج برای زوج های همجنس خودداری کرد – دادگستری کلارنس توماس و ساموئل آلیتو صرفاً در این مورد توافق داشتند. انکار گواهی نامه. همزمان ، آنها را گرفتند فرصت برای توصیف 2015 پوست بالایی تصمیمی که به زوج های همجنسگرایان حق ازدواج در سراسر کشور را می دهد – به عنوان عواقبی ویرانگر برای آزادی مذهب. آنها ادعا کردند که پوست بالایی تصمیم “مشکلی ایجاد کرد که فقط [the Supreme Court] می تواند رفع کند. ” موسیقی شوم را کلید بزنید.

پرچم دوم جدیدترین دادگستری دیوان عالی کشور ، ایمی کونی بارت است. در حالی که عدالت بارت هنوز فرصتی برای تصمیم گیری مستقیم در مورد این موضوعات نداشته است ، شواهدی وجود دارد که نظرات او – از جمله نظر قبلی او را نشان می دهد پشتیبانی از یک سازمان ضد IVF قبل از اینکه او قاضی باشد – بعید است منجر به تصمیمات قضایی به نفع جامعه LGBTQ + شود.

پرچم سه مربوط به مورد دوم است و شامل دادگاه عالی دادگاه عالی ایالات متحده در مورد Fulton v. Philadelphia مورد. این پرونده برای استدلال شفاهی در تاریخ 4 نوامبر برنامه ریزی شده است. در این مورد ، خدمات اجتماعی کاتولیک ادعا می کند که دارای حقوقی اساسی است که نیازی به پیروی از قوانین ضد تبعیض دولت در مورد زوجین LGBGQ + ندارد. از طرف دیگر ، شهر فیلادلفیا استدلال می کند که الزام پیمانکاران خود به رعایت قوانین بدون تبعیض ، خواه پیمانکاران یک سازمان مذهبی باشند یا نه ، کاملاً قانونی است.

اگر دادگاه به نفع خدمات اجتماعی کاتولیک رای صادر کند – و به ویژه ، اگر آنها با خواندن قانون اساسی به چنین حکمی برسند که مستلزم معافیت های گسترده ای از قوانین ضد تبعیض است – این می تواند عواقب جدی برای افراد LGBTQ + در زمینه های دیگر ، چه در داخل و چه در خارج از زمینه تشکیل خانواده.

بنابراین اکنون کجای این افراد LGBTQ + است؟ خوب ، بدیهی است که با یک رشته پیروزی های تاریخی که حقوق برابر و منافع برابر را تأیید می کند ، اما افق نامشخصی در پیش دارد. و اگر یک درس وجود دارد که ما در طول نسل گذشته آموخته ایم ، این است که همیشه به نبرد بعدی برای برابری ادامه دهیم.


الن تراچمن وکیل مدافع است Trachman Law Center، LLC، یک شرکت حقوقی مستقر در دنور متخصص در قانون فناوری کمک به تولید مثل و میزبان مشترک پادکست من می خواهم یک کودک را در تو بگذارم. می توانید به او برسید نوزادانabovethelaw.com.

logo-footer