Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از دیوید بکر/گتی ایماژ)

درست زمانی که فکر می کردید بریتنی اسپیرز قادر خواهد بود کمی به حالت عادی برگردید، خانه دار او ستاره را متهم به باتری کرد و از مقامات محلی شکایت کرد.

باتری یک اتهام جدی است ، بنابراین دقیقا اینجا چه اتفاقی افتاده

سخنگوی اداره کلانتری شهرستان ونتورا به E گفت! اخبار مبنی بر اینکه ماموران در 16 اوت به تماس خانه اسپیرز پاسخ دادند. به گفته E! ، کارمند ادعا می کند که خواننده هنگامی که از ملاقات با دامپزشک باز می گشت ، پس از “برخورد با او” یک تلفن از دستش بیرون کشید. این کارمند همچنین ادعا می کند که اسپیرز “به دست او ضربه زده است” ، اما او “آسیبی ندیده است”.

آن سال 1L را به یاد داشته باشید که متوجه شدید هر لمسی که به صراحت دعوت نشده است از نظر فنی باتری؟

بدرفتاری با کارکنان یک کار وحشتناک است ، اما زدن تلفن از دستان دیگران و “صدمه ندیدن” دلیلی برای آوردن پلیس به این وضعیت نیست. این اساساً یک دوشنبه به عنوان همکار Biglaw است.

به نظر می رسد … خوب ، اجازه می دهم وکیل بریتنی آن را بگوید:

با این حال ، روزگارت در بیانیه ای به هفته نامه Us او تصور می کند که کل این رویداد “یک علوفه پرحاشیه غرفه دار روزنامه است – چیزی بیشتر از یک تولید شده” ، وی گفت ، “در مورد تلفن همراه ، بدون هیچ ضربه و بدیهی است که هیچ آسیبی ندیده است. هرکسی می تواند اتهام بزند ، اما باید فوراً بسته می شد. “

آره ، همین

باز هم ، با کارکنان خود خوب رفتار کنید. این برای بریتنی به اندازه بیگلاو صدق می کند. اما اگر قصد دارید با شریکی که مانیتور کامپیوتر را به سمت شما پرتاب کرده است تماس بگیرید ، لطفاً به ما اطلاع دهید.

وکیل بریتنی اسپیرز اتهام احتمالی باتری را “علوفه غرورآفرین حساس بیش از حد” نامید [Vanity Fair]


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنیدبه در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPNبه

logo-footer