Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


من قبلاً در مورد اینکه چگونه اکثر آمریکایی ها با افراطی ترین دیدگاه های هر دو طرف در مورد سقط جنین همسو نیستند، نوشتم. بسیاری از رهبران دموکرات از حقوق مطلق سقط جنین صحبت می کنند، همانطور که در ایالت هایی مانند کلرادو که حق سقط جنین را تا لحظه تولد در 9 ماهگی به رسمیت می شناسند، منعکس شده است. بسیاری از رهبران جمهوری خواه از ممنوعیت مطلق یا تقریباً مطلق سقط جنین صحبت کرده اند در ایالت ها منعکس شده است مانند آرکانزاس با استثناهای محدودی برای زندگی مادر. اکنون یک نظرسنجی هاروارد مجدداً نظرسنجی قبلی را تأیید می کند که نشان می دهد اکثر آمریکایی ها دیدگاه های نزدیک تر به می سی سی پی را نسبت به میشیگان در مورد سقط جنین می پذیرند. در واقع، در حالی که رهبران دموکرات قانون می سی سی پی را برای تعیین محدودیت 15 هفته ای برای سقط جنین محکوم کردند، 72 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی از این محدودیت حمایت کردند.

یک نظر سنجی انجام شده پس از لغو دادگاه عالی آمریکا رو در مقابل وید دریافتند که 72 درصد از آمریکایی ها فقط تا هفته پانزدهم بارداری اجازه سقط جنین را می دهند. این فراتر از وابستگی حزبی است. حتی 60 درصد از دموکرات ها معتقدند سقط جنین پس از هفته پانزدهم باید ممنوع شود.

این نیز با اکثر کشورهای دیگر سازگار است. در سطح بین المللی، تنها هفت کشور اجازه سقط جنین پس از هفته بیستم را می دهند.

شایان ذکر است، 75 درصد از زنان از قطع 15 هفته حمایت می کنند، در حالی که 69 درصد از مردان نیز با این جدول زمانی موافق هستند.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که 44 درصد از رأی دهندگان معتقدند که قانونگذاران ایالتی باید قدرت تعیین استانداردهای سقط جنین را داشته باشند در حالی که 25 درصد معتقدند قضات دیوان عالی باید در این مورد تصمیم بگیرند. 31 درصد دیگر معتقدند که کنگره باید قوانین ملی سقط جنین را تصویب کند.

این نظرسنجی و سایر نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد، در حالی که اکثر آمریکایی‌ها از حق فدرال برای سقط جنین حمایت می‌کنند، از موضع آزادتر حقوق سقط جنین که بیش از 15 هفته طول می‌کشد، حمایت نمی‌کنند. به عبارت دیگر، آنها موضعی نزدیکتر به جایی دارند که موافقت قاضی ارشد جان رابرتز موضوع را رها کرده است: حمایت از قانون می سی سی پی و در عین حال حفظ Roe v. Wade. این به طور قابل توجهی با موضع قضات مخالف و اکثر رهبران دموکرات، از جمله نامزدهایی مانند تیم رایان در اوهایو در رقابت های نزدیک در تضاد است. این ممکن است حاکی از آن باشد که رای دهندگانی که به انتخابات میان دوره ای آتی می روند، موضع متفاوت تری دارند.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer