Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شما همیشه به این فکر نمی کنید که طرفین دعوی در اوراق بهادار نقشی اساسی در مبارزه با آزار و اذیت جنسی داشته باشند ، اما در پی #MeToo ، این دقیقاً همان اتفاقی است که افتاده است. دادخواستهای مشتقه سهامداران در پاسخ به افشای سو sexual رفتار جنسی توسط مدیران یا کارمندان برجسته به عنوان راهی برای تلاش برای پاسخگویی شرکتها مطرح شده است.

در این قسمت از The Jabot ، من با آنها صحبت می کنم مولی جی بوون و جولی گلداسمیت رایزر از کوهن میلشتین در مورد نمایندگی سهامداران آلفابت در پرونده ای مبنی بر تحویل ادعاهای آزار و اذیت جنسی توسط این شرکت که منجر به تسویه حساب 310 میلیون دلاری شد که به عنوان سابقه پیش بینی شده است

پادکست Jabot شاخه ای از برند Above the Law است که بر روی چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و سایر جمعیت های مختلف در صنعت حقوقی تمرکز دارد. نام ما غیر از Ruth Bader Ginsburg بدنام و jabot (یقه تزئینی) است که او هنگام تحویل مخالفان از نیمکت می پوشد. این یک یادآوری است که حتی وقتی برنده نمی شویم ، باز هم نیرویی قدرتمند هستیم که باید حساب شود.

گوش دادن مبارک!


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer