Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من فکر می کنم ما واقعاً در قلمرو بسیار خطرناکی قرار داریم که می گوییم وکلا برای پیگیری کار هر کاری لازم است انجام دهند. نکته اصلی این است که این حرفه باید به طور چشمگیری تغییر کند و ما باید از نظر توانایی افراد در جدا شدن از کار و خواسته هایی که مطرح می شود ، تحول را ببینیم.

خواه الکل باشد ، کوکائین باشد ، مواد افیونی باشد ، چه محرک باشد ، چه اینکه مردم احساس خراب شدن از زندگی خود کرده اند ، و بنابراین آنها به هر روشی که به نظر برسد خوددرمانی می کنند. من می گویم سو abuse مصرف مواد به طور کلی علامت کار زیاد است ، خواسته هایی که به نظر نمی رسد متوقف شوند.

– استیسی دوگان ، مشاور سابق Biglaw ، مشاور بهداشت روان ، در مورد اظهار نظر خطرات استفاده وكلا و سو and استفاده از Adderall، و همچنین سایر مواد اعتیاد آور. “[Adderall] می تواند یک داروی بسیار اغوا کننده باشد. شما این انرژی را دارید و می توانید بسیار متمرکز باشید و کارهای زیادی انجام دهید. ” “اما یک دلیل وجود دارد که این ماده یک ماده کنترل شده است. و این به این دلیل است که بسیار قدرتمند است و فقط باید توسط شخصی استفاده شود که به آن نیاز پزشکی دارد. “


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer