Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چارلی مانگر معروف می گوید ، در حالی که او همیشه در درک 5 درصد بالای سن خود در درک قدرت مشوق ها بوده است ، هر سال متوجه می شود که هنوز آنها را دست کم می گیرد.

من در مورد سبک های موجود در Microsoft Word همین احساس را دارم. آنها برای اسناد حقوقی عالی هستند و به نظر می رسد من به ندرت با وکلایی که اصلاً از آنها استفاده می کنند صحبت می کنم. و با این حال ، هر بار که از آنها استفاده می کنم یا حتی به آنها فکر می کنم ، متوجه می شوم که باید بیشتر از آنها استفاده کنم.

برای کسانی که ناآشنا هستند ، سبک ها یک ویژگی ورد فوق العاده هستند که در آن شما اساساً قالب بندی خود را ذخیره کرده و مجدداً استفاده می کنید. این روزها دکمه در بالای نوار در برگه “صفحه اصلی” قرار دارد. اگر پنجره شما به حداکثر نرسیده باشد ، به احتمال زیاد یک دکمه بزرگ “Styles” را در سه سمت راست مشاهده می کنید که دارای لوگوی جذاب “A” بزرگ و یک قلم مو آبی رنگ است که روی آن چیده شده است. اگر پنجره شما به حداکثر برسد ، احتمالاً یک قسمت کامل از روبان به نام “Styles” را درست در وسط می بینید.

هنگامی که به آن رسیدید ، مجموعه ای از سبک های جداگانه را مشاهده خواهید کرد. پیش فرض ها معمولاً چیزی مانند “عادی” ، “بدون فاصله” ، “سرفصل 1” ، “سرفصل 2” و “عنوان” هستند. اگر روی یکی از مواردی که متن برجسته شده است کلیک کنید یا نشانگر را روی آن بچرخانید ، متن برجسته شده به هر چیزی که به آن سبک تنظیم شده است تغییر می کند. اما نکته اصلی این است که شما می توانید آن سبک ها را به هر چیزی که می خواهید تغییر دهید. روی قسمت راست کلیک راست کرده و گزینه “modify” را انتخاب کنید تا هر طور که دوست دارید تنظیم شود ، یا فقط متن را برجسته کرده و گزینه “Update” را انتخاب کنید [STYLE NAME] to Match Selection. ” یا اگر بیشتر طرفدار منوهای زمینه راست کلیک هستید ، فقط متن را انتخاب کنید ، راست کلیک کنید و منوی زمینه ای “Styles” را در آنجا به همان شیوه ادامه دهید.

نکته جالب در مورد سبک ها این است که این ویژگی کاملاً برای اسنادی ساخته شده است که دارای طرح کلی و سرصفحه هستند ، تا مواردی که در خط قرار گرفته اند ، تا پیکسل ، درست مانند شورت. و آنها مخصوصاً برای موقعیت هایی ساخته می شوند که می خواهید فرمت یکسانی را در اسناد مختلف تکرار کنید ، درست مانند خلاصه ها. به شما این امکان را می دهد که فرمت ها را همانطور که دوست دارید دریافت کنید ، بدون این که همیشه از راه حل های دیگر مانند کپی و چسباندن قالب یا حالت آماده به کار قدیمی فقط کپی کردن متن و بازنویسی آن استفاده کنید.

سبک ها بهتر از سایر گزینه ها هستند زیرا نه تنها کمی سریعتر و کمی کارآمدتر هستند. آنها همچنین خطاها را کاهش می دهند و ثابت نگه داشتن همه چیز در اسناد را بدون نگرانی در صورت خاموش بودن بسیار آسان می کنند. طرف مقابل این است که آنها کمی بیشتر در راه اندازی کار می کنند ، اما این سود را در راه به همراه دارد و ارزش آن را دارد.

بنابراین ، به زودی تصمیم بگیرید که روی سبک های خود کار کنید. به فرمت عادت کنید ، آنها را در اسناد خود تنظیم کنید و به استفاده م itثر از آن عادت کنید. این یک سرمایه گذاری سبک ارزشمند خواهد بود.


متیو وی اشمیت Balestriere Farielloمتیو دبلیو اشمیت در تمام مراحل دعاوی و در امور متعدد از جمله تجارت داخلی ، وظیفه امانتداری ، قانون ضد انحصار و RICO مدنی ، نمایندگان و مشاوران مشتریان بوده است. او در شرکت حقوقی محاکمه و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش نماینده مشتریان داخلی و بین المللی در دعاوی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer