Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا دادگاه ها بیشتر اوقات دستور تحریم نمی دهند؟ با کنار گذاشتن اختلافات قضایی از زمان انتخابات ، به نظر می رسد موارد بیشتری وجود دارد که مجازات ها می توانند راهی مناسب برای گفتن وکلا باشند که پرونده آنها شایسته صرف وقت و منابع قضایی نیست ، به ویژه در این روزهای COVID-19. با خواندن برگه های مقدماتی ، مقالات مختلف و یادآوری روزهای حضور در دادگاه ، من متحیرم که چرا چکش در دعواهای خنده دار و غیرعادی بیشتر پایین نمی آید ، گویی دادگاه ها کار دیگری ندارند.

بذار یک مثال برات بزنم. پرونده ای درمورد قصاص قلم به هیئت منصفه رسیدگی شد. بله ، شما درست قلم ربایی خواندید. یک وکیل شاکی (چه کسی دیگر) از شهر نیویورک و دو افسر پلیس شکایت کرد. اساس: هنگامی که وکیل دادگستری سعی در ارائه دادخواست در این بخش داشت ، دفتر خدمات روند تعطیل شد. هنگامی که می خواست نام و شماره سپر افسر را بنویسد ، یک افسر پلیس قلم وکیل را گرفت. ظرف چند دقیقه قلم به وکیل برگردانده شد.

وكیل ادعای نقض قانون اساسی و همچنین حمله و باتری و سایر اتهامات را داشت. هیئت منصفه 1 دلار به وکیل شاکی اعطا کرد برای قلم ربایی. وكیل بیش از 44000 دلار حق الوكاله را طلب كرد. دادگاه منطقه تصميم گرفت كه “سس غاز سس گاندر است” و با توجه به اينكه اين پرونده پيش پا افتاده بود ، 1 دلار به وكيل دادگاه داد. به طور طبیعی ، وكیل “با احترام موافق نیست” با اعطای حق الزحمه. چه موقع وكیلى كه به او حق الزحمه تعلق نگرفته باشد یا مبلغ كمترى از آنكه به او تعلق گرفته است ، تعلق بگیرد ، چه وقت با تصمیم موافقت كرده است؟

این فقط نمونه دیگری از چگونگی ظهور و وکلا است که وکلای احمق در بین افراد غیرقانونی ارائه می دهند. همانطور که دادگاه منطقه گفت ، گرچه این حکم ممکن است شخصاً برای شاکی معنی دار باشد ، اما هیچ کس دیگری اهمیتی نمی دهد. به غیر از اتلاف وقت و منابع قضایی در رسیدگی به این پرونده ، هیچ کس دیگری نباید مراقبت کند. فکر می کنید هیئت منصفه چه چیزی را مجبور به نشستن در این مخزن در وسط بیماری همه گیر کرده است؟ آیا جایزه 1 دلار به جای بیش از 44000 دلار درخواست شده ، می تواند یک تحریم ضمنی باشد؟

و تحریم ها فقط مختص وکلا نیست. کمیسیون رفتار قضایی کنتاکی یک قاضی دادگاه بدوی را برای رفتار خشن در نظر گرفت و او را به خاطر موارد دیگر تحریم کرد خلق و خوی روی نیمکت.

یکی از موارد زیادی که به مشتری ها می گوییم که انجام ندهند: “کاری نکنید که در رسانه های خبری ظاهر شود.” آیا ما به توصیه های خود عمل می کنیم؟ شاید شایدم نه. در اینجا یک داستان احتیاطی برای همه ما وجود دارد. تام ژیراردی ، وکیل مشهور LA ، در شیکاگو در یک ترشی قرار دارد. او ادعا شده است که مبلغ 2 میلیون دلار به دلیل مشتری های خود ، وجوه تسویه حساب را خرج کرده است. ژیراردی نه تنها در حق خود شناخته شده است ، بلکه او همچنین به عنوان شوهر اریکا جین ، یکی از تلویزیون شناخته شده است. زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز. اتفاقاً ژیراردی ها در بورلی هیلز زندگی نمی کنند و خانم ژیراردی اخیراً تقاضای طلاق کرده است.

دادگاه شیکاگو که ناظر بر توزیع درآمد تسویه حساب است ، مسدود شده است همه دارایی های ژیراردی و افراد محکم او تصویر زیبایی نیست. طلبکاران تهدید به طرح دادخواست ورشکستگی غیر ارادی می کنند.

ژیراردی در حال حاضر در دنیایی آسیب دیده است. دادگاه فدرال نه تنها می توانست با انضباط توسط وکالت ایالتی روبرو شود (و همه ما می دانیم که نظریه نوار دید تاریک ادعای سوiation استفاده را تصاحب می کند) ، بلکه پرونده را برای تحقیقات احتمالی جنایی ارجاع داد. (سایه های مایکل آوناتی ، او را به خاطر می آورید؟) و دفتر دادستان ایالات متحده در شیکاگو از دادگاه خواسته است پرونده دادگاهی را که در آن شرکت حقوقی ژیراردی به مفقود شدن 2 میلیون دلار اعتراف کرد ، پلمپ کند. این فراتر از تحریم ها خواهد بود. به نظر می رسد از بین رفتن جواز و اعتبار وکالت در معرض خطر باشد.

جمله کودکی “دروغگو ، دروغگو ، شلوار در آتش سوخت؟” امیدوارم که شما در این نظر توسط دادگاه عالی اوهایو مراجعه کنید. این دادگاه قبلاً وکیل را محکوم کرده بود (وی را برای مدتی از انجام عمل معلق کرده بود) به دلیل رفتار نامناسب به دلیل رابطه جنسی با موکل بی بضاعت در پرونده جنایی. وكیل در مورد آن به همراه سایر جرایم به دادگاه دروغ گفت. ظاهراً ، وكیل ، كه به اندازه كافی احساس تنبیه نکرده است ، درست پس از تعلیق ادامه داد ، همان رفتاری را انجام داد كه او را در وهله اول معلق كرد: دروغ گفتن به دادگاه دیگری و موكل هایش در مورد تعلیق ، جعل رفتار موكل نام در چک تسویه بدون اختیار برای انجام این کار و سایر پوشه ها ، برای بهبود اعتبار وی در دادگاه طراحی نشده است.

دادگاه (تصمیم گرفت که وکیل این است که از عبارت موکل من استفاده کند و نه دادگاه “یک گونی دروغگو”) الگویی از سو m رفتار را یافت که از اولین تعلیق انتظامی وی ادامه داشت و در موارد مختلف به دادگاه بدوی دروغ گفت. “ما فقط می توانیم فرض کنیم که[شلواروکیلازطریقذغالسوختهشدهاست[theattorney’spantsarecharredfromtheتعداد دروغها که او ماندگار شده است “در انضباطی قبلی و فعلی خود. برخی گفته ها هنوز درست هستند.

و در آخر ، اما نه مهمتر ، فریاد زدن به LawProfBlawg (من “دکتر” را در مقابل نام نادیده می گیرم) که از انتقاد از رفتار منفی نسبت به دکتر جیل بایدن استفاده می کند با استفاده از “دکتر” او در عنوان او همانطور که پروفسور اشاره کرد ، این نمونه دیگری از نگرش اغلب تحقیرآمیز نسبت به است دستاوردهای زنان به تنهایی. متأسفانه چیز جدیدی نیست ، اما این نگرش باید متوقف شود و راه آن عقب راندن در برابر چنین مزخرفاتی است. دکتر بایدن بانوی اول ورودی است و به تدریس تمام وقت ادامه خواهد داد. در مورد جنتلمن دوم ورودی ، داگلاس امهوف ، که در جورج تاون تدریس خواهد کرد ، چطور؟ آیا وی قادر به انجام وظایف خود به عنوان آقای دوم در حین تدریس خواهد بود؟ آیا کسی این سال را می پرسد؟ شک دارم


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer