Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شما ممکن است انتظار داشته باشید که شرکت های Biglaw تمایلی به استخدام همکارانی از یک کشور برای نقش در کشوری دیگر نداشته باشند. حرکت های مرزی ذاتاً پیچیده تر از استخدام کاردانی از آن طرف خیابان است. ملاحظات ویزا ، موانع پذیرش نوار ، حتی چالش های فرهنگی وجود دارد.

اما در واقع ، با وجود موانع احتمالی ، بازار استخدام های فرامرزی در حال رونق است. به ویژه ، دفاتر بیگلاو در ایالات متحده به طور فزاینده ای برای جذب نامزدهای خارجی آزاد هستند. و وكلا از دیگر كشورهای قانون عادی در حال فهمیدن مزایای تجربه اندوزی در بازار آمریكا هستند. ایجاد یک شبکه حرفه ای در حالی که روی بالاترین ارزش و پیچیده ترین معاملات در جهان کار می کنید ، سود سهام را در طول زندگی شخصی شما پرداخت می کند ، خواه وکیل بطور دائم در ایالات متحده بماند و یا به خانه بازگردد. حقوق پردرآمد بیگلاو آمریکایی نیز یک امتیاز مثبت است (اگرچه باید در ازای آن انتظارات زیاد ساعت را تحمل کنید).

اگر یک وکیل معتبر هستید که در کانادا ، استرالیا ، لندن ، آسیا یا ایالات متحده کار می کنید ، اکنون زمان مناسبی است که یک اقدام خارج از کشور را در نظر بگیرید. و Lateral Link می تواند کمک کند.

تقاضای فزاینده برای استخدام های فرامرزی

استخدام جانبی بین المللی پدیده جدیدی نیست. ما داریم قبلا در مورد آن نوشته شده است در متن حرکت بین کانادا و ایالات متحده. اما نسبت به سال های گذشته ، میزان علاقه شرکت ها برای استخدام از خارج از کشور در سال 2021 به طرز چشمگیری افزایش یافته است. شرکت هایی که در گذشته این استخدام ها را انجام داده اند به دنبال جذب نامزدها به تعداد بیشتری هستند. و شرکت هایی که قبلا چنین استخدام هایی را رد می کردند ، ناگهان از مدل خارج از کشور استقبال می کنند.

چه چیزی بیانگر رشد روزافزون شرکتها در برابر وکلای خارجی است؟ بزرگترین عامل کمبود نامزدهای محلی است. بسیاری از بنگاه ها در بهار گذشته اقدام به مسدود کردن یا اخراج نیروها کردند ، اما در نیمه دوم سال 2020 به طور غیر منتظره ای تقاضای زیادی برای خدمات خود مشاهده کردند. به یک باره ، بنگاه ها متوجه شدند که در یک بازار کاملاً رقابتی در حال جبران هستند.

فشار استعدادها به ویژه در گران ترین شهرها مانند نیویورک و سانفرانسیسکو بسیار شدید است. همانند حرفه ای ها به طور کلی ، بیماری همه گیر باعث شده است که بسیاری از وکلا شرایط خود را مورد ارزیابی مجدد قرار دهند و در برخی موارد تغییرات عمده ای در زندگی ایجاد کنند. یکی از رایج ترین آنها دور شدن از مراکز شهری با قیمت بالا بوده است. این امر باعث شده است که شرکت ها دارای اسلات برای پر کردن بزرگترین بازارها باشند که با کاهش استعداد روبرو هستند. در نتیجه ، بسیاری در حال کشف راه حل های خلاقانه مانند استخدام از خارج از کشور هستند.

عامل مهم دیگر این است که استخدام های فرامرزی به خوبی برای پذیرندگان اولیه کار می کند. بنگاه ها موفقیت همتایان خود را با این مدل دیده اند و این به آنها اعتماد به نفس می دهد تا روی باند پرش کنند. این روند به طور گسترده ای در حال جلب است: Lateral Link امسال با ده ها شرکت در جستجوی جانبی بین المللی کار کرده است.

برخی از هشدارها وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. اولاً ، حتی در این بازار فشرده ، شرکت ها همچنان منتظر داشتن مدارک معتبر علمی و همچنین تجربه ماهوی قوی و مرتبط هستند. دوم ، محدودیت های ویزا می تواند مانعی باشد. در جبهه ویزا ، کانادایی ها و استرالیایی هایی که قصد انتقال به ایالات متحده را دارند از یک مزیت برخوردار هستند. کانادایی ها واجد شرایط ویزای 3 ساله اتوماتیک TN هستند که در بندر ورودی صادر می شود. استرالیایی ها می توانند قبل از سفر به ایالات متحده ویزای E-3 اتوماتیک دریافت کنند. داوطلبانی که از کشورهای دیگر به ایالات متحده می روند نیاز به حمایت مالی کارفرما دارند که این می تواند چالش برانگیزتر باشد.

اما برای نامزدهایی که می توانند از این موانع عبور کنند ، فرصت ها فراوان است. تقاضای وکلا در سطوح مختلف ارشدیت وجود دارد ، از همکاران سال دوم گرفته تا کاردانی ارشد و مشاوران. بنگاه ها به ویژه مشتاق استخدام در کارهای معاملاتی مانند M&A و امور مالی هستند. تقاضای بازار سرمایه نیز در حال رشد است. فرصت های مالیاتی و دادرسی محدودتر است ، زیرا این اقدامات به این راحتی مرزها را عبور نمی کنند. پذیرش وکالت محلی لزوماً یک پیش شرط نیست ، اگرچه مطمئناً داوطلبانی که قبلاً آن را پذیرفته اند به ویژه مطلوب هستند.

Lateral Link دارای قابلیت های ویژه ای برای حرکت های جانبی فرامرزی است

اگر چشم انداز یک حرکت فرامرزی برای شما جذاب است ، لطفا توجه داشته باشید که Lateral Link دارای تیمی از استخدام کنندگان باتجربه است که در استخدام های جانبی بین المللی متخصص هستند. بازارهای اصلی ما کانادا ، استرالیا ، لندن ، آسیا و ایالات متحده هستند. ما با نامزدهایی کار می کنیم که بین این جغرافیاها حرکت می کنند. شرکت ها به طور خاص با Lateral Link تماس می گیرند و از کاندیداهای این بازارها درخواست می کنند زیرا آنها می دانند تیم ما تخصص محلی دارد. ما دائماً با شرکای خود نشسته ایم تا درباره نیازهای استخدام آنها بیشتر بدانیم.

من گروه بین المللی ما را رهبری می کنم و دانش خاصی در مورد بازارهای کانادا و استرالیا دارم. من از شش سال گذشته در زمینه های بین المللی تخصص دارم و در نتیجه ، درک کاملی از اینکه شرکت ها و گروه های عملی برای نامزدهای خارجی آزاد هستند ، به دست آوردم. من اکیداً به داوطلبانی که قصد اقدام بین المللی را دارند ، به دنبال استخدام نیروهایی می گردم که هر دو اصل آنها را درک کنند و بازارهای مقصد. دانش واقعی هر دو بازار برای یافتن تناسب مناسب و اطمینان از انتقال روان بسیار مهم است. Lateral Link برای هدایت موفقیت آمیز در این حرکت ها ، تخصص لازم را به ارمغان می آورد.

کانادا

بنگاه هایی که از بازار کانادا استخدام می کنند اغلب با من تماس می گیرند حتی اگر با نامزد کار نکنم زیرا آنها به ارزیابی من از زمینه های حقوقی کانادا اعتماد دارند. Lateral Link در درجه اول کانادایی ها را وارد ایالات متحده یا لندن می کند. ما همچنین همکاران آمریکایی را در بازار کانادا قرار می دهیم. داوطلبان علاقه مند به مهاجرت به کانادا یا تماس با آنها باید تماس بگیرند من یا همکاران من ، الیزابت سودربرگ یا اندرو کلین.

استرالیا

مانند کانادا ، ما استرالیایی ها را عمدتا در ایالات متحده یا لندن قرار می دهیم. ما همچنین با انتقال به بازارهای آسیایی مانند هنگ کنگ و سنگاپور به استرالیایی ها کمک می کنیم. نامزدهای استرالیایی باید تماس بگیرند من یا زک سندبرگ.

لندن

در بازار لندن ، ما به طور عمده به همکاران واجد شرایط ایالات متحده در انتقال به لندن و همکاران واجد شرایط انگلیس با انتقال به آسیا کمک می کنیم. ما بعضی اوقات شهروندان انگلستان را وارد ایالات متحده می کنیم ، اما این به دلیل نیاز به حمایت مالی ویزا چالش برانگیزتر است. کارشناسان ما در بازار لندن هستند ابی گوردون و اندرو کلین.

آسیا

اکثر کارهای ما در آسیا شامل استقرار آمریکایی ها در هنگ کنگ یا سنگاپور است. یکی از ویژگی های قابل توجه بازارهای آسیا این است که فرصت های جانبی برای دادخواهانی که مهارت های زبان محلی دارند در دسترس است. برای همکاران معاملات ، مهارت های زبان بسیار ارزشمند است ، اما یک نیاز مطلق نیست. مانند لندن ، به دلیل شرایط ویزا ، اعزام اتباع آسیایی به ایالات متحده معمول نیست. داوطلبان علاقه مند به حرکت در آسیا باید تماس بگیرند گلهای جاستین یا اندرو نانگ.


اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص مت روزنبرگ یک مدیر اصلی در نیویورک است و منطقه DC را مدیریت می کند. مت در قرار دادن کاردانی در موسسات حقوقی و مشاغل مشاور داخلی در نیویورک ، دی سی ، استرالیا و کانادا تخصص دارد.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در زمینه قرار دادن وکلا در معتبرترین شرکت ها و شرکت های حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از دانشکده های عالی حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer