Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این موضع ظاهراً پوچ است: شما می توانید پول کافی را برای قرار گرفتن در یک گروه مالیاتی با درآمد بسیار بالا به دست آورید ، اما مالکیت خانه کاملاً دور از دسترس است. من این را به عنوان فردی که احساس می کند بسیار خوش شانس است می گویم.

مارسلا جین، یکی از همکاران دادخواهی سال سوم در Foley & Lardner که اکنون بیش از 215،000 دلار درآمد دارد ، بدهی قابل توجه وام دانشجویی به دنبال کالج و دانشکده حقوق جین ، مادر مجرد دو فرزند ، قبل از توقف پرداخت وام دانشجویی فدرال ، ماهانه 2200 دلار از موجودی 180،000 دلار خود پرداخت می کرد. او در مورد ارائه خدمات مراقبت از کودکان با نیازهای ویژه همراه با پرداخت ماهانه وام خود ، که بیشتر از اجاره ماهانه او در منهتن بود ، گفت: “ما به سمت صخره حرکت کردیم.” در حالی که جین از این معافیت سپاسگزار است ، می گوید به دنبال چیز دیگری است. “من احساس می کنم این یک کمک گروهی است. من تغییر سیاست می خواهم. ”


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدینبه

logo-footer