Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روز جونز (عکس از دیوید لات)

می دانید ، ما در اینجا به جونز روز زیادی گله می دهیم. و گوش کنید ، دلایل زیادی برای این امر وجود دارد مراجعه به یک شرکت حقوقی برای دولت ترامپ و آنها مات ، سیستم جبران خسارت همراه جعبه سیاه، خوب ، علوفه زیادی وجود دارد. اما حقیقت این است که ، در پشت شرکت Biglaw تعداد زیادی وکالت وجود دارد و تعداد زیادی از آنها وکالت ندارند دم از سیاست ترامپ (اگرچه در طول تاریخ با درآمدزایی از دفاع از آنها خوب بوده است) ، و بسیار ناراحت از مزخرفات غرامت. اکنون برخی از وکلای جونز دی داریم که سرانجام مایل به صحبت هستند – خوب ، ناشناس.

در یک مقاله جدید در نیویورک تایمز ، آنها با 9 وکیل ارشد – هم شرکا و همکاران – در شرکت که “نگرانند [Jones Day] استدلال هایی را ارائه می دهد که فاقد شواهد هستند و ممکن است به آقای ترامپ و متحدانش کمک کنند تا صحت انتخابات آمریکا را تضعیف کنند. ” خوب ، هیچ گهی به مهمانی خوش آمدید.

ما می دانیم که مجموعه ای از پرونده های قضایی توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ و متحدانش در جریان است … زمینه های قانونی به چالش کشیدن. و بیایید صادق باشیم آنها برای تسکین منافع شخصی و دریافت پول از طرفداران جناح راست برای تأمین هزینه های مبارزات انتخاباتی. اگرچه احتمال دادگاه ها برای نجات ریاست جمهوری ترامپ بسیار اندک است ، اما در اینجا وجود دارد هنوز آسیب دیده است.

این ایمان به دموکراسی آمریکایی است که از بین می رود. و دخالت جونز دی در دادخواهی مشکوک پنسیلوانیا (به یاد دارید ، آنها مجبور بودند آراots دریافت شده را پس از 3 نوامبر تفکیک کنند ، کاری که قبلاً انجام داده بودند و به هر حال حتی تعداد آرا کافی وجود ندارد) که در نهایت به نظر می رسد برخی از وکلای روز جونز مکث می کنند:

شش وکلای روز جونز گفتند که با توجه به تعداد کمی از آرا late دیرهنگام درگیر در دعوا ، و این واقعیت که آنها قبلاً تفکیک شده بودند ، به نظر می رسید که هدف اصلی دادرسی از بین بردن اعتماد عمومی به نتایج انتخابات است.

جونز دی به درخواست نظر پاسخ نداد.

در روزهای اخیر ، دو وکیل دادگستری روز جونز گفتند که در مورد کار در شرکتی که از تلاش های آقای ترامپ حمایت می کند ، با هكله دوستان و دیگران در رسانه های اجتماعی روبرو شده اند.

یک وکیل در دفتر جونز دی در واشنگتن احساس کرد که این شرکت با شروع کارهایی که حاکمیت قانون را تضعیف می کند ، به خود آسیب می رساند. وكیل گفت: “به نظر من كوتاه بینانه به نظر می رسد.”

و می دانید ، اگر دانشجوی حقوق یا کاندیدای جانبی هستید و انتخاب دیگری برای رفتن دارید … به هرجای دیگر ، به نظر می رسد بهترین و درخشان ترین گزینه را انتخاب می کند.

تایمز همچنین جزئیات “ناراحتی” در یک شرکت Biglaw – شرکت صد و دوم Am Porter Wright – و مشارکت آنها در پرونده های قضایی انتخابات را شرح می دهد.

مهمترین نگرانی آنها: وکلا ، که حرفه آنها مبتنی بر حاکمیت قانون است ، چگونه می توانند نماینده کسی باشند که احساس می کردند مکرراً تلاش کرده اند آن را رد کنند؟ یک وکیل گفت که او نگران این است که از این شرکت بخواهند تلاش کند تا انتخابات را به تأخیر بیندازد. دیگری گفت در پاسخ به تصمیم نمایندگی آقای ترامپ در پنسیلوانیا از کار خود کناره گیری کرد.

در دو جلسه ، همکاران در Porter Wright به شرکای شرکت گفتند که آنها با توجه به گفته های سه کارمند فعلی و سابق ، به کار برای مبارزات انتخاباتی ترامپ اعتراض دارند. به آنها گفته شد که این انتصاب محدود به انتخابات پنسیلوانیا است. این اطمینان برخی از حاضران را پوچ دانست ، زیرا ایالت ممکن است در مورد انتخابات تصمیم بگیرد.

رابرت جی تانوس ، شریک مدیر شرکت ، از توضیح جزئیات درباره کار برای آقای ترامپ خودداری کرد. وی گفت ، “پورتر رایت سابقه طولانی در نمایندگی از نامزدها ، احزاب سیاسی ، گروه های ذینفع و افراد در سطح محلی ، ایالتی و فدرال در دو طرف راهرو را دارد و به عنوان یک شرکت حقوقی به این کار ادامه خواهد داد.”

اما همانطور که می دانید ، خوشبختانه تعداد دیگری از ایالت ها به غیر از پنسیلوانیا به جو بایدن رأی دادند و استراتژی دادرسی ترامپ برای تغییر نتایج انتخابات باید به ویژگی بسیار بعید باطل کردن نتایج انتخابات در چندین ایالت تسلط یابد.

حداقل خوب است که ببینیم برخی از وکلا حرمت انتخابات را بر ارزش ساعات قابل پرداخت مقدم می دانند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer