Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جرالد مارتینو / واشنگتن پست / گتی ایماژ)

برای افرادی که دنیای حقوقی را دنبال می کنند (مانند بیشتر خوانندگان بالای قانون) ، جینی توماس سیاست چیز جدیدی نیست. مطمئناً ممکن است فکر کنید موضع گیری های گستاخانه سیاسی ممکن است برای همسر دادگستری دیوان عالی تعجب آور باشد – به هر حال ، کلارنس توماس مجبور است همه جنجال هایی را که با منافع همسرش تلاقی می کند ، قضاوت کند. به عنوان مثال ، او جنبشی مردمی را در حمایت از رهبری کرد ممنوعیت سفر ترامپ، برای کار کرد اندیشکده های راست ، و تلاش ها را به قانون مراقبت ارزان قیمت را شکست دهید و بدون هیچ قانون سختگیرانه ای در مورد استیضاح دادگاه عالی ، این فقط یک ظاهر ناشایست است که ما ، به عنوان یک کشور ، اجازه داده ایم آن را لغزش کنیم.

به هر حال جینی دوباره در کانون توجه بوده است، و این به این دلیل است که او فقط چند ساعت قبل از آغاز شورش خشونت آمیز در 6 ژانویه ، “عشق” خود را به تظاهرات کنندگان در شبکه های اجتماعی ابراز کرد. (چند روز بعد وی پست را اصلاح کرد تا اضافه کند “[Note: written before violence in US Capitol]. “) حالا طبق a گزارش واشنگتن پست، او برای افرادی که به خاطر تحمیل “احساسات زندگی” خود به شوهرش کار کرده اند ، در یک لیست خصوصی عذرخواهی کرد:

“من به همه شما عذرخواهی مدیون هستم. من به احتمال زیاد احساسات زندگی خود را به شما تحمیل کرده ام. ”توماس ، که در کنار جینی است ، اخیراً برای یک لیست ایمیل شخصی از کارمندان شوهرش در طول سه دهه نیمکت نشینی ، به یک ایمیل ایمیل شخصی توماس کلرک (World Clerk World) نوشت.

“احساسات و اعتقادات من به احتمال زیاد با بسیاری از شما مشترک است ، اما مطمئنا همه اینها نیست. و گاهی اوقات کوچکترین مسائل می تواند عزیزان را برای مدت طولانی تقسیم کند. بیایید تعهد کنیم که اجازه ندهیم سیاست این خانواده را تقسیم کند و یاد بگیریم که در این شکاف با ملایمت و آگاهی بیشتری صحبت کنیم. “

من را عفو کنید در حالی که کره چشمم را از پشت سر خود جدا می کنم – آنها از چرخاندن چشم های من گیر می افتند SO DAMN HARD. جینی توماس مدتهاست که ایدئولوژی راست افراطی را قاچاق می کند و به دلیل حمایت از افرادی که سعی کردند با خشونت دولت را سرنگون کنند یا افرادی که در اثر حوادث 6 ژانویه کشته ، زخمی یا آسیب دیده اند ، عذرخواهی نمی کند. او اکنون فقط ناراحت است زیرا ممکن است تلاش برای کودتا شکافی در جناح راست باشد.

تلاش جینی توماس برای واسطه گری در صلح پس از آن صورت گرفت که لیست ها درگیر شورش شدند:

پس از آنكه یك استاد حقوق مقاله ای از مسیحیان امروز در مورد چگونگی غصب آشوبگران نمادهای مذهبی در حمله به پایتخت نشر كرد ، وندی استون لانگ ، كارمند سابق ، آن را “سو استفاده توهین آمیز” خواند و تعجب كرد كه چرا به اشتراك گذاشته شده است؟

“من و بسیاری از دوستانم به زانو درآمده بودیم تا 6 ژانویه ببیند که نور و حقیقت در مورد آنچه که در قلب ما باور داریم احتمالاً یک انتخابات سرقت شده است ، ریخته شده است” ، و در نهایت “رئیس جمهور ترامپ مصمم خواهد بود که قانونی باشد لانگ ، دو بار نامزد سنای ایالات متحده از نیویورک ، نوشت.

وی افزود: “بسیاری از ما با آرامش راهپیمایی کردیم و بله ، بسیاری نیز دعا کردند و پیام مهم دیگری را به اشتراک گذاشتند ،” عیسی نجات می دهد “.

سپس جان ایستمن ، کارمند سابق توماس ، که دیگر حضور ندارد شغل او در آکادمی حقوقی پس از جمع کردن جمعیت در راهپیمایی 6 ژانویه که اقدام به خشونت کرد، درگیر بحث شد:

[Eastman] برای گروه دفتریاران نوشت: “مطمئن باشید که افرادی که در این امر مشارکت دارند ، برای پی بردن به حقیقت سخت تلاش می کنند.”
این پاسخ عصبانی استفان اف. اسمیت ، استاد حقوق در نوتردام را به همراه داشت.

اسمیت نوشت: “اگر منظور شما از” حقیقت “آن چیزی است كه واقعاً اتفاق افتاده است ، برخلاف یك روایت نادرست ، من موافقم. “من امیدوارم (و اعتماد دارم) که شما – و هر کس در این لیست – موافق باشید که جستجوی حقیقت به هیچ وجه توجیه قیام ، تلاش برای آدم ربایی و ترور مقامات منتخب ، حمله به افسران پلیس یا ایجاد هدف مشترک با نژادپرستان و ضد یهودیان متمایل به خشونت و قانون گریزی ناعادلانه هستند. “

اما مطمئناً ، فراخواندن حقایق و حقایق توسط برخی از راست گرایان تلقی می شود.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer