Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

من کاری را که این رئیس جمهور انجام می دهد انجام نمی دهم و از وزارت دادگستری به عنوان وسیله نقلیه خود برای اصرار بر وقوع اتفاقی استفاده می کنم. تعدادی از تحقیقات وجود دارد که درباره آنها خوانده ام و در سطح ایالتی است. هیچ کاری در این باره نمی توانم انجام دهم یا نمی توانم انجام دهم.

– رئیس جمهور منتخب جو بایدن، در اولین مصاحبه تلویزیونی خود از زمان انتخابات ، در پاسخ به س fromال NBC لستر هولت در مورد اینکه آیا او می خواهم حمایت از وزارت دادگستری برای تحقیق درباره دونالد ترامپ بعد از اینکه او دفتر را ترک کرد. قبل از انتخابات ، بایدن گفت که دوست دارد استقلال DOJ را بازیابی کنید. وی خاطرنشان كرد: “آنچه وزارت دادگستری بایدن انجام خواهد داد این است كه وزارت دادگستری وزارت دادگستری باشد.” “بگذارید آنها در مورد افرادی که باید تحت پیگرد قانونی قرار گیرند قضاوت کنند.”


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer