Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از دیوید لات)

چاد میزل اخیراً سرپرست مشاور عمومی وزارت امنیت داخلی بود. اما همانطور که باید درهای گردان باشد ، او نیاز به یافتن محل کار جدیدی در دولت ترامپ و از دست دادن همسر خود برای دستیابی به قاضی فدرال همسرش داشت. در مورد اعتراض های ABA و هر کسی که فکر می کند قضاوت فدرال است باید به سراغ افرادی که تجربه می کنند برود. ممکن است تصور شود که یک مقام ترامپ بسیار منصب و وابسته به بخشی است توانست صدها کودک مهاجر را از دست بدهد پس از همکاری با DOJ برای ربودن آنها در وهله اول برای یافتن شغل در بخش خصوصی تلاش می کند. بخشی را که در آن قرار دارد قرار دهید DHS شروع به ناپدید شدن مردم در خیابان های پورتلند به ون های بدون مارک کرد.

اما این تنها در صورتی است که شما روز جونز را نمی دانید.

کاملاً جای تعجب نیست که ، میزل وارد شرکتی شد که همسرش تازه از آنجا خالی کرده بود با عنوان مشاوره و فرصتی برای وانمود کردن اینکه هر لکه شغلی در دولت گذشته هرگز اتفاق نیفتاده است. آیکون فعلی روز جونز و مشاور سابق کاخ سفید دون مک گان در مورد میزل گفت:

“او یک وکیل عالیقدر است و سابقه اثبات شده ای در زمینه گشتن در پیچیده ترین مسائل حقوقی ، سیاسی ، امنیت ملی و نظارتی که مشتریان ما با آن روبرو هستند دارد. من مشتاقانه منتظر مشارکت های او هستم و از او به روز جونز استقبال می کنم. “

برخی از “مسائل حقوقی پیچیده” ای که وی نتوانست با موفقیت در آنها جابجا شود ، شامل روسای سابق خود چاد ولف و کن کوچینلی ، “مقامات” وزارت امور خارجه است که ترامپ با وجود یک چارچوب قانونی مشخص که مانع این امر شد ، به عنوان رئیس سازمان منصوب شد. وظیفه میزل این بود که ترامپ بتواند آژانس را با هر کسی که می خواهد کار کند و GAO پس از تحقیق در مورد آن ، ادعا را به محدود کرد. این باعث شد که میزل به روشی که هر وکیل حرفه ای پاسخ می دهد … با سرزنش و اهانت شخصی به وکلای GAO.

“به نظر می رسد این کارمند دارای تجربه محدود وکالت است – فقط سه سال پیش از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده است. وی همچنین قبلاً در یک کارزار انتخاباتی دموکراتیک و کمیته حزب دموکراتیک و ارگانهای حزبی سنا کار می کرد. ” وی گفت: “مطمئناً موارد کمی از انتصاب رئیس یک آژانس در سطح کابینه می توانند مهمتر باشند. یافتن وكیل باسابقه تری (كه كار سیاسی گذشته وی حتی ظاهر نامناسبی را ایجاد نمی كرد) در میان 3000 كارمند GAO باید آسان باشد. “

خنده دار شما باید تجربه را از زمانی که همسرتان مادام العمر قرار ملاقات گذاشته ذکر کنید منشی سال قبل. یا ، برای همین موضوع ، شاید چاد و JD 2013 او باید قبل از تماس با کسی بی تجربه ، جت ها را خنک کنند:

در نهایت ، قضات واقعی جانب وکیل GAO را گرفتند. شاید آن وکیل باید در شغل مشاوره باشد؟

یک بار دیگر ، هیچ پیامد دائمی وجود ندارد. کرکلند و الیس ممکن است در کودتاهای تلاش شده خط بکشید اما برخی از شرکت های دیگر در نهایت نیش می زنند فقط برای اضافه کردن یک وکیل سابق ارشد دولت به کتاب. و مثل همیشه ، روز جونز در صف مقدم شرکتهایی است که آماده و مایل به چرخش پاشنه هستند و جرات مشتری را دارند که عذاب وجدان لازم را برای قطع روابط با یک شرکت آماده حافظه در هر بحث و جدال چهار سال گذشته داشته باشد.

یا همانطور که ما اینجا در بالای قانون می نامیم ، “چه انتظاری کاملاً انتظار برای روز جونز است.”

جونز دی ، GC Mizelle ، اقدام میهن امنیتی ترامپ را استخدام می کند

زودتر: تکان دهنده هیچ کس ، ABA فکر می کند Biglaw ASSOCIATE آماده نیست برای Federal Bench
با عرض پوزش که جمعه شما را قطع کردم ، اما امنیت داخلی در حال از بین رفتن شهروندان آمریکایی در خیابان است


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer