Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

پروردگار اما این جنگجویان خود خوانده ترسوها را خراب می کنند وقتی که برای دوربین استقبال نمی کنند. معلوم شد که این فقط سیدنی پاول نبود که در مورد استقبال از دادخواست توسط Dominion Voting Systems سخت صحبت کرد طفره رفتن از سرور فرآیند. شهردار آمریكا همچنین با ثبت نام كاركنان خود برای جلوگیری از رسیدگی به شكایت 1.3 میلیارد دلاری افترا در دامان خود ، بهترین اقدام پدر را انجام داد.

اخبار روز نیویورک گزارش داد که تعقیب وکیل ریاست جمهوری یک هفته طول کشید تا Dominion رنتر YouTube را جلب کند تا وی راجع به شکایت خود قبول کند:

در 7 فوریه ، یک جفت سرور پردازش و جولیانی در یک طوفان زمستانی ناخوشایند با وضعیت نامناسبی مواجه شدند. آن روز صبح ، دربان به سمت ساختمان به سمت یک SUV فورد اکسپلورر که در خیابان پارک شده بود دست تکان داد. جولیانی در حالی که سرور فرایند با کیسه ای پر از اسناد به جلو می نشست ، روی صندلی مسافر نشست و درب SUV را بست.

“این راهی نیست که قرار است انجام شود. شما باید به دفتر من می رفتید. “، طبق گزارش ، جولیانی گفت. این دادخواست بین درب SUV تشکیل شد.

دربان درگیر شد و چتر خود را به در SUV زد. راننده و دربان کیسه اسناد قانونی را کشیدند و به جولیانی اجازه دادند درب SUV را ببندد. سرور فرآیند کیف را جلوی ساختمان جولیانی گذاشت که دربان بار دیگر آن را قفل کرده بود.

کارکنان تعمیر و نگهداری اعلامیه لباس دومینیون را به سطل آشغال انداختند ، اما سرور فرآیند آن را از زیر آخرین بقایای حیثیت رودی جولیانی بیرون کشید و موفق شد دستیار پادکست را متقاعد کند که آن را در 10 فوریه بپذیرد.

توماس کلر ، وکیل مدافع Dominion ، این گزارش را تأیید می کند و می گوید دادستان سابق فدرال همه کارها را برای انداختن آچار در کت و شلواری که ظاهراً از آن استقبال کرده انجام داده است.

“آقای جولیانی پس از عدم پاسخگویی به درخواستهای معافیت از خدمت ، نزدیک به یک هفته از انجام خدمات حضوری طفره رفت. قبل از اینکه بتوانیم در تاریخ 10 فوریه با موفقیت به آقای جولیانی خدمت کنیم ، تلاشهای زیادی در خانه و محل کار وی انجام شد. ” “آقای. ادعاهای دروغین مکرر جولیانی درباره Dominion بی اندازه آسیب زننده بوده است. این خدمات فرایند یک قدم دیگر در جهت عدالت است. “

این یک تاکتیک آشنا برای مشتری معروف جولیانی است که هفته ها وقت صرف کرد امتناع از پذیرش خدمات در کاخ سفید یا در نیویورک توسط ای. ژان کارول در دادگاه افترا خود. و این دو هفته قبل از ادعای جولیانی که ادعا کرد از اقدام قضایی قریب الوقوع خوشحال است بسیار فاصله دارد.

وی گفت: “دادخواست توهین به دامنیون به مبلغ 1.3 میلیارد دلار به من امکان می دهد که به طور کامل و کامل تاریخچه ، امور مالی و روش های آنها را بررسی کنم.” گفت در بیانیه 25 ژانویه. “مبلغی که درخواست شده است ، کاملاً واضح است که برای ترساندن افراد ضعف قلب است.”

و هیچ چیز نمی گوید “شجاع” مانند انداختن بدن پشت یک مرد درب بزرگ.

“این اقدام دیگری برای ارعاب توسط چپ پر از نفرت است که باعث از بین بردن و سانسور اعمال آزادی بیان و همچنین توانایی وکلا در دفاع شدید از موکلان خود می شود. بدین ترتیب ، ما در مورد یک دادخواست متقابل علیه آنها به دلیل نقض این حقوق اساسی ، تحقیق خواهیم کرد. “وی ادامه داد ، بدون اینکه دقیقاً منظور از کدام حقوق اساسی باشد. (هشدار تخریب هواپیما: هیچ دادخواست قضایی تشکیل نشده است.)

جولیانی روی پادکست خودش اضافه کرد ، “ما یک مبارزه خوب ، یک مبارزه واقعی خواهیم داشت و منظور من از جنگ ، هیچ کلمه خشونت نیست. من در سالن دادگاه دعوا می کنم ، می دانی؟ منظور من همیشه این است که وقتی در مورد دعوا صحبت می کنم. ما در دادگاه دعوا می کنیم. ما در سالن مناظره می جنگیم. من در دادگاه سابقه بسیار خوبی داشتم. و من یک محقق خوب لعنتی هستم. “

گردش در آخرین جلسه دادگاه جولیانی چگونه گذشت؟

درسته.

خوب ، موفق باشید با آن یکی ، آقای شهردار!

رودی جولیانی سعی کرد با استفاده از سیستم رای گیری Dominion 1 میلیارد دلاری از خدمات طفره رود: منبع [NY Daily News]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer