Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از راب کیم / گتی)

یکی را برای تیم آقایان فوق العاده Elite Strike Force بریزید. از آنجا که رودی جولیانی کنفرانس خبری فاش شده در روز پنجشنبه ، وكیل Sidney Powell به عنوان شلاق توطئه مستقل تنزل پیدا كرد و با استفاده از هشتگ “KrakenOnSteroids” به كمك گسترده مردم برای مبارزات انتخاباتی خود برای عدالت تبدیل شد.

در تلاش مبارزات انتخاباتی ترامپ برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری در پنسیلوانیا در 48 ساعت گذشته اتفاقات زیادی افتاده است – و همه اینها کاملاً احمقانه است.

روز شنبه ، قاضی منطقه ایالات متحده ، متیو بران ، خلاصه ای از الگوی قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ را در یک سفارش رد پیشنهاد اصلاح شکایت خود و رد پرونده با تعصب به دلیل عدم ایستادن و عدم بیان علت قانونی قابل تشخیص اقدام.

وی نوشت: “این ادعا ، مانند هیولای فرانكشتاین ، به طور تصادفی از دو نظریه متمایز در هم آمیخته شده است تا از كنترل سابقه جلوگیری شود ،” و وی چند پاراگراف بعد اضافه كرد ، “اینكه شاكیان سعی در ادغام و همخوانی ادعاها دارند تا خلاف سابقه در دادگاه گم نشده است. بنابراین دادگاه ادعاهای شاکیان را به گونه ای تجزیه و تحلیل می کند که گویی آنها به درستی مطرح شده و به عنوان اهداف کلی برای اهداف و شایستگی مطرح شده اند. “

که به سختی می تواند کیفیت تبلیغات قانونی توسط تیم ترامپ را تایید کند.

دادگاه به مدار سوم استناد كرد سابقه به دلیل نداشتن جایگاه شاکیان بر اساس نظریه رقیق کردن آرا ، ادعاهای مبارزات انتخاباتی در مورد رقابت یا رقابت اجتماعی ، به ویژه بر اساس Marks v. Stinson در مواردی که گویلیانی مرتباً دست به دست می چرخد ​​، گویا همان مگنا کارتا است ، این راه حل را مغایر قانون اساسی توصیف کرد ، ادعای حمایت برابر را رد کرد ، زیرا کمپین های ترامپ و بایدن از دسترسی برابر به بوم برخوردار بودند و تأخیر درخواست شده برای اصلاح شکایت را چیزی نزدیک به گشاد کننده

به طور طبیعی ، مبارزات انتخاباتی ترامپ با نشاط واکنش نشان داد و خود را برای فارغ التحصیلی در مدار سوم در زمان رکورد تبریک گفت.

آنها گفتند: “تصمیم امروز به ما کمک می کند تا در استراتژی خود سریعاً به دادگاه عالی ایالات متحده مراجعه کنیم.” اعلام کرد، توصیف تصمیم قاضی بران ، یک آلوم انجمن جمهوری خواه و فدرالیست که مدتهاست به عنوان “فقط گسترش سانسور Big Tech ، Big Media ، Demokrat فاسد در مورد حقایق لعنتی که مردم آمریکا باید بدانند” است.

سپس جنا الیس ، وکیل تبلیغات انتخاباتی ترامپ ، آلت تناسلی مرد فرانک لونتز را در توییتر مسخره کرد.

خیلی جاذبه! بسیار افسر دادگاه!

در واقع ، Trump Brain Trust پرونده درخواست برای بررسی سریع عصر یکشنبه. در حقیقت ، آنها پس از چندین ساعت چکش زدن بی رحمانه در توییتر توسط هر وکیل صالح تجدیدنظر به دلیل عدم درخواست تجدیدنظر در مورد دادرسی اساسی دادگاه منطقه و استناد به آنها ، دو پرونده را تشکیل دادندفقط به دلیل تأخیر ناروا پس از رد شکایت اصلاحی استیناف با تعصب. “

در یک مولیگان نیمه شب ، کارزار انتخاباتی ترامپ روشن شده به محض اتمام تعجب قاضی دادگاه با دومین شکایت اصلاحی خود ، ممکن است همچنان از این موضوعات تجدیدنظر کند.

بعلاوه ، شاکیان معتقدند که شکایت اصلاحی دوم ، هرگونه نقصی را که دادگاه منطقه در مورد ، از دیگر موارد ، ایستادن ، محافظت برابر و جبران توجه می کند ، درمان می کند زیرا ادعاهای آن بسیار متفاوت از شکایت اصلاح شده است. شاکیان ادعاهای خود را براساس تصمیم این دادگاه در Marks v. Stinson متعهد شده اند. با این حال ، برای روشن شدن ، شاکیان قصد ندارند از هرگونه ادعا مبنی بر اینکه ممکن است در مورد هر قسمت از تصمیم دادگاه منطقه ای به اشتباه تصمیم گرفته شود ، از جمله ، از جمله ، رد دادگاه منطقه از ادعای تجدیدنظر خواهان برای ایستادن و حمایت برابر ، صرف نظر کنند و می توانند ارائه دهند در صورت درخواست دادگاه ، جلسات توجیهی تکمیلی در مورد هرگونه این موارد.

Marks v. Stinson، بنوش

همچنین برخی از زبانهای عجیب و غریب در مورد عدم وجود “پرونده یا جنجال” در مورد حکم برکناری دادگاه منطقه وجود دارد.

با توجه به حلقه رمزگشای محرمانه رودی که در جعبه Froot Loops یافتیم ، این بدان معناست که کل اخراج فاقد اعتبار است زیرا قاضی نتوانست شکایت دوم جادویی آنها را در نظر بگیرد که توضیح می دهد چگونه ترامپ واقعاً در انتخابات پنسیلوانیا علی رغم باخت توسط 80000 رای. مهم نیست که شکایت اصلاح شده دوم وجود ندارد از آنجا که قاضی بران از اجازه اصلاحات بیشتر امتناع کرد ، به منظور جیب فدرال. این در ذهن رودی وجود دارد و بنابراین دادگاه باید از درخشش آن توجه لازم را داشته باشد.

و صحبت از مواردی که فقط در تخیل شخص کسی وجود دارد ، ظاهر سیدنی پاول را در اخبار آخر هفته در Newsmax بررسی کنید که وی فرماندار جمهوری خواه گرجستان را متهم کرد که برای دزدیدن انتخابات از دونالد ترامپ ، شاید با همدستی CIA ، پول دریافت کرده است.

باشه.

اندکی پس از این عملکرد شجاعانه ، کمپین ترامپ Kraken… را از همکاری وی با کارزار انتخاباتی ترامپ آزاد کرد.

“سیدنی پاول به تنهایی وکالت می کند. او عضو تیم حقوقی ترامپ نیست. او همچنین در مقام شخصی خود وکیل رئیس جمهور نیست ، “جولیانی و الیس نوشت از یار سابق آنها

در خودش بیانیه، پاول موافقت كرد كه “هرگز توافق نامه نگهدارنده را امضا نكرده يا ليست هزينه ها و هزينه هاي من را براي رئيس جمهور يا مبارزات انتخابي ارسال نكرده است” ، اما قول داد كه در اين مورد بجنگد.

“ما در حال آماده سازی دادخواست خود هستیم و قصد داریم این هفته را تشکیل دهیم. این حماسه خواهد بود ، “وعده داد ، بدون اینکه دقیقاً مشخص کند که چگونه ایستاده است تا از” کمونیست های از بیرون و داخل “یا” بازیگران خارجی در هنگ کنگ ، ایران ، ونزوئلا یا صربستان “شکایت کند ، نه به زندگی بشر و نه به افرادی که موتور این کشور استثنایی هستند.

“شما می توانید با مشارکت غیر کسر کننده مالیات به www.DefendingTheRepublic.org به این تلاش کمک کنید. #KrakenOnSteroids ”وی در پایان گفت.

و حتی وقتی تایپ می کنیم ، کارمند مدار سوم برنامه توجیهی پیشنهادی تجدیدنظر خواهان را به درستی پذیرفته است ، بنابراین امروز بعد از ظهر پرونده قانونی دیگری را برای مبارزات انتخاباتی ترامپ برای ما به ارمغان می آورد. بسیار مهربان رئیس جمهور برای حمایت از ساعت شاد مجازی # AppellateTwitter. از نو.

تاریخ مختصر ساعت 4 است ، بنابراین کوکتل های خود را آماده کنید.

[All case documents courtesy of Democracy Docket]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer