Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه چیز بسیار بی گناه شروع شد. فقط یک دسته ساده از دوازده و نیم پرونده نقض حق اختراع ثبت شده در شرق تگزاس. همه ادعای یک حق ثبت اختراع واحد ، با هدف ارائه دهندگان محتوای پورنو برای ارائه محتوا به یک وب سایت که قابلیت خاص برچسب گذاری ویدیو را فعال می کند. در یک ستون در ماه آگوست ، من در مورد تفکر استراتژیک انتخاب متهمان و محل برگزاری بحث کردم ، در حالی که اشاره کردم که هدف واقعی ، مگالیت پورنو اینترنتی ، Pornhub ، خود از یک رویکرد دفاع فعال برای ادعاهای صاحب اختراع استقبال می کند ، که با تشکیل پرونده دلاور نشان داده می شود دادخواست قضاوت اعلامی خود. پیش بینی می کردم که طرح شکایت دی جی فقط یکی از عناصری است که من انتظار داشتم رویکرد دفاعی Pornhub را در بر داشته باشد ، پیش بینی می کنم که “من نمی بینم که Pornhub با کوتاه مدت IPR ثبت کند” به عنوان بخشی از مزیت Pornhub از “panoply” گزینه های موجود برای یک متهم متخلف مصمم ، حتی آنچه در ابتدا به طور غیرمستقیم به آن طرف حمله می شود. “

پیش بینی اینکه دفاع فعال Pornhub شامل پرونده IPR شود ، برقراری تماس سختی نبود. بنابراین من تعجب نکردم که در اواخر ماه سپتامبر توسط شرکت مادر Pornhub IPR (علیه حق ثبت اختراع اولیه در پرونده های شرق تگزاس) ثبت شد. سرانجام IPR ها خط دفاعی خط اول متخلفین در دادخواست های ثبت اختراع مدرن هستند. اما نبرد بین Pornhub ، شرکای محتوای آن و صاحب حق ثبت اختراعات Haulstars حتی بیشتر شده است و به ما فرصتی عالی می دهد تا بررسی کنیم که چگونه صاحبان حق ثبت اختراع و متخلفان متهم در داشتن مزایای حقوقی نسبت به یکدیگر در فضای دادرسی امروز حق ثبت اختراع تلاش می کنند. در حال حاضر ، به نظر می رسد که تجاوز متقابل دستور روز است ، و هیچ یک از دو طرف موفق به استفاده از فرصتی برای گسترش نقشه نبرد نمی شوند.

ما می توانیم فرض کنیم که نتیجه نهایی درگیری قانونی نوعی حل و فصل باشد ، زیرا در اکثر اختلافات مربوط به ثبت اختراع وجود دارد. با این حال ، برای رسیدن به آنجا ، مخالفان قاطعی مانند Pornhub و Haulstars بیشتر درگیر یکدیگر می شوند که درگیر یک سری از درگیری های حقوقی سریع هستند ، دادگاه های مختلف و USPTO را در بر می گیرد. که دقیقاً وضعیت امور در جنگ منافع ثبت اختراع ما است. علاوه بر پرونده های اصلی حق ثبت اختراع در شرق تگزاس و دلاور ، در عرض چند ماه ما ادعای هشت حق اختراع اضافی علیه Pornhub توسط Haulstars را در پرونده تشکیل شده در غرب تگزاس اضافه کردیم – پرونده ای که در همان روز IPR خود Pornhub تشکیل شده است تشکیل پرونده. چهار مکان قانونی ، نه کل حق ثبت اختراع مورد بحث ، همگی قبل از یک تصمیم واحد درباره صلاحیت است. به ادعای حق ثبت اختراع در سال 2020 خوش آمدید.

یک نتیجه گیری آسان این است که هیچ یک از رزمندگان نمی ترسند در مقابل دیگری افزایش پیدا کنند ، و هر یک از این عقیده را پشتیبانی می کنند که نشان دادن قدرت مسیر پیروزی است. تصمیم Haulstars برای افزودن هشت حق ثبت اختراع را به عنوان مثال ، در حالی که یک جبهه دوم تگزاس را باز می کنید ، به عنوان مثال در نظر بگیرید. پیام واضح است – Haulstars این اختلاف را ارزش کاوش در نمونه کارهای خود و قرار دادن دارایی های حق ثبت اختراع خود را به منظور دستیابی به نتایج مورد نظر می داند. به همین منظور ، شکایت آن داستان مفصلی از اختراع را توضیح می دهد که توضیح می دهد چگونه فناوری اختراع شده در هسته اصلی موفقیت خود Haulstars در ارائه “استاندارد صنعت واقعی برای فیلم های تعاملی” است. علاوه بر این ، شکایت به جزئیات گسترده ای در مورد چگونگی استفاده از فناوری ویدیویی تعاملی توسط Pornhub برای کسب درآمد ، و احتمالاً بسیاری از آن ، پرداخته شده است. سیگنال یک سیگنال واضح است. Haulstars به ​​دنبال “پول واقعی” از Pornhub است و تمام تلاش خود را برای دریافت آن انجام خواهد داد. درست همانطور که Pornhub با تشکیل پرونده شکایت IPR و DJ تمام تلاش خود را برای نفی تهدیدات Haulstars انجام می دهد.

در این راستا ، تعجب آور نبود که ببینیم Haulstars خودش تصمیم به اتخاذ رویکردی فعال در زمینه تلاش برای حفظ انتخاب خود از تگزاس به عنوان محل ارجح خود برای قضاوت ادعاهای خود گرفته است. به همین منظور ، این دادخواست (تاکنون در انتظار) برای رد در دادگاه اعلامیه دادرسی دلاور ، با این استدلال که دعاوی تگزاس علیه شرکای محتوای پورنهاب منجر به صلاحیت قضاوت اعلامی نمی شود. در همان زمان ، آن شرکای محتوا برای ممانعت از شکایت اصلی شرق تگزاس ، تا زمان حل پرونده تشکیل پرونده IPR Pornhub ، پیشنهادی را ارائه داده اند. بله ، این یک سرعت گیج کننده از پرونده ها و پرونده های ضد پرونده است ، برای مجموعه ای از موارد که در مراحل ابتدایی هستند. اما اینگونه است که اکنون حداقل در مواردی که برای طرفین مهم است ، بازی دعوی حق ثبت اختراع انجام می شود.

سرانجام ، بدون تسویه حساب ، اینها فقط نجات دهنده مخالفان جنگهای چند ساله این شرکتها در چندین جبهه هستند. در این میان ، ما می توانیم امیدوار باشیم که کاربران Pornhub (خوشبختانه؟) از معضلات ثبت اختراع بی خبر باشند. برای طرفین دعوای IP که می خواهند ببینند چگونه طرفداران پیچیده در برابر یکدیگر محاکمه می کنند ، با این حال تماشای این پرونده ها بسیار جالب است. خواهیم دید که با شروع این جنگ پورنو اختراع ، اوضاع چگونه رقم می خورد.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران ماركمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مربوطه با تمرکز شدید بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer