Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

! افزایش حقوق 2021 به ایالت Lone Star راه یافته است. امروز ، وینسون و الکینز به همکاران خود اعلام کردند که در حال افزایش حقوق به مقیاس جدید جبران خسارت دیویس پولک هستند.

این شرکت خبر خوش آمد گویی را در یک جلسه بزرگنمایی ، نه از طریق یادداشت ، رها کرد. اما tipsters گزارش می دهد که مطابقت با مقیاس دیویس پولک است که از 1 ژوئیه اجرا می شود. یک فرد داخلی اعلامیه را توصیف می کند:

امروز صبح رهبري شركت تازه انتخاب شده در Vinson & Elkins جلسه مقدماتي را براي همكاران برگزار كرد ، برنامه ريزي شده قبل از اعلام حقوق جديد در ساير شركت ها هفته گذشته. در طول جلسه ، آنها اعلام کردند که V&E با شماره های دیویس پولک مطابقت دارد … هنوز به صورت کتبی منتشر نشده است. اما اعلام شد ، حقوق جدید از اول ژوئیه قابل اجرا است.

جای تعجب نیست که V&E اقدام به حقوق کاردانی کرده است. این شرکت در سال گذشته 782،352،000 درآمد ناخالص کسب کرد و در رتبه بندی 59 قانون Am 100 قرار گرفت. خوشحالم که می توانیم آنها را با همکاران به اشتراک بگذارند.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer