Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

من وقت ناخوشایندی را سپری می کنم نوشتن در مورد استفاده اساتید دانشکده حقوق از کلمه n. ممکن است فکر کنید که اینقدرها بروز نمی کند ، اما اشتباه می کنید ، بسیار اشتباه. چه چیزی در مورد هیجان بی ادبی است که باعث می شود استاد حقوق سفید جامه ای از “آزادی علمی” بپوشاند و فقط کلمه کلمه n را پرواز دهد؟

به هر حال ، بنابراین وقتی بالاتر از قانون در مورد “لفظی تاریک و رذیلانه در امتحان آیین دادرسی مدنی II” پروفسور حقوق جان مارشال جان UIC جان مارشال صحبت شد و این که سوال مورد بحث “حاوی یک اخطار نژادی است که به شرح زیر خلاصه می شود:” “n____” و ‘b____’ (عبارات فحاشی برای آفریقایی آمریکایی ها و زنان) “” من صفحه کلید خود را شلیک کردم و آماده شدم تا به دنبال پروفسور بروم. اما ، همانطور که موضوع را کاوش کردم ، مشخص شد که موارد خیلی بیشتری در جریان است.

دادخواست یک فراخوان برای “محتوای غیر حساس و نژادپرستانه” در امتحان است ، و هنگامی که من در ابتدا دادخواست را خواندم ، تصور من این بود که استاد از تمام حواشی در امتحان استفاده کرده است. (و من شرط می بندم بسیاری دیگر از افراد که این دادخواست را خوانده اند – و بالقوه امضا کرده اند) نیز چنین تصوری داشته است.) اما این دادخواست “خلاصه[]”این امتحان همانطور که تصور می شود انجام می دهد – یک نقل قول مستقیم را ارائه می دهد. منظور من از این کار این است که امتحان از کلمه n کلمه (یا کلمه b برای آن ماده) استفاده نکرده است ، درعوض تعبیر را انتخاب می کند. که … دقیقاً نوع سازگاری و آگاهی از موضوعات نژادی بالقوه آسیب زاست که مردم در طول تاریخ درخواست کرده اند وقتی اساتید ادعا می کنند حق حذف کل کلمه n را دارند فقط به دلیل اینکه این یک محیط دانشگاهی است.

هیچ کس نمی خواهد جایی باشد که بحث در مورد نحوه شکل گیری نظام حقوقی نژادپرستی از حد مجاز محدود باشد. اخبار را روشن کنید و کاملاً واضح است که برتری سفید با ما فاصله زیادی دارد و همچنان بر قانون تأثیر می گذارد. آموزش حقوقی نیاز به این بحثهای مسلماً دشوار دارد اما یافتن تعادل مناسب ضروری است.

کیلبورن زمینه زیر را برای تصمیم گیری برای استفاده از س providedال فراهم کرد (و او خاطرنشان می کند که 10 سال بدون هیچ حادثه ای از همان س theال با حسن تعبیر استفاده کرده است):

تبعیض شغلی از متداول ترین مباحث مربوط به دادخواهی مدنی فدرال است و نویسندگان کتاب های درسی ما به طور مکرر از این زمینه استفاده می کنند ، بنابراین مطمئناً از نظر متناسب متناسب است. من همچنین سعی داشتم به چالشهایی که زنان رنگین پوست هنوز در محل کار با آنها روبرو هستند و نقش مهم رویه های مدنی در کشف و رفع این اشتباهات اعتراف کنم. به نظر می رسد تنها س beال این است که آیا خاص بودن (به صورت مختصر برای جلوگیری از استفاده واقعی از این کلمات وحشتناک) در مورد آنچه مدیر از دیگران شنیده است مسئله خاصی برای من بود؟ من نمی خواهم کاری کنم که کسی در طول یک امتحان پرمخاطره بی جهت احساس پریشانی کند ، اما من فقط برای اولین بار در طی ده سال در اینجا واکنش نشان می دهم که این س questionال را به طور مداوم در کلاسهای مختلف به تناسب سوالی که برگزار می شود ، اداره می کنم. این ترم برای این امتحان شرکت کرد (اگرچه من نمی دانم دقیقاً چه کسی چنین عکس العملی نشان می دهد یا چرا ، زیرا هیچ کس از رهبران این کمپین علیه من سعی نکرده است به هیچ وجه با من ارتباط برقرار کند).

به عنوان یک سفیدپوست ، نمی توانم بدانم که خواندن یک فرم مختصر اسلحه در امتحان چگونه است. و طبق انجمن دانشجویان حقوق سیاه در دانشکده حقوق ، دانشجویانی که در این امتحان شرکت می کنند از این زبان ناراحت بودند:

و در اینجا بیانیه کامل BLSA در مورد این موضوع آمده است:

بر خلاف دیگر اساتیدی که با زبان نامناسبی روبرو شده اند ، کیلبورن از پا در نیامد گروه آزادی آکادمیک، یا اصرار دارد که او می داند چه چیزی است بهترین برای دانش آموزان یا از دانشکده حقوق شکایت کنید تبعیض معکوس (تمام واکنشهای واقعی استادان ، طبیعت). به نظر می رسد او نسبت به کل ماجرا کاملاً مضطرب است و به دلیل استفاده از فرم اختصاری کلمه در آزمون عذرخواهی کرده است (چیز دیگری معروف نیستند) کیلبورن به فراتر از قانون گفت:

من کاملاً آماده پذیرش مسئولیت استفاده از متن و مرجع کوتاه حرف اول هستم که باعث می شود هرکسی احساس پریشانی کند – من این را مطلقا نمی خواستم و نمی خواهم ، برای آن ابراز تأسف کردم و در اینجا چیز ارزشمندی آموخته ام . اما روش صحیح واکنش BLSA و دیگران ، چیزی غیر از آنچه آنها انجام داده اند ، است و امیدوارم که این حمله غیرضروری ، بی دلیل و غیرسازنده به من را ادامه ندهید. اگر کسی ناخواسته در خیابان به شما برخورد کند و به سرعت به شما بگوید “هی ، از این بابت متاسفم” ، امیدوارم هیچ یک از ما اعتقاد نداشته باشیم که پاسخ مناسب این است که بر روی آن شخص ضربه بزنید ، او را بی رحمانه مورد ضرب و شتم قرار دهید ، کارفرما و در سراسر اینترنت. BLSA با تماس با (1) اداره مرکزی UIC ، (2) رئیس من ، (3) اینستاگرام ، (4) LinkedIn ، (5) اخبار کانال 2 ، و شاید با سایر رسانه های خبری نیز ، بطور فعال یک کمپین علیه من را دنبال کرده است. (6) طرح شکایت به طور رسمی در دفتر دسترسی و حقوق صاحبان سهام. این دفتر در UIC است که به موارد تبعیض و آزار و اذیت گفته می شود. هنگامی که رئیس من به من گفت که مسئله ای در مورد سوال من وجود دارد ، من ایده ابراز تاسف خود را برای ناراحتی هر کسی پیشنهاد کردم ، و رئیس من را برای نظر آنها با OAE در تماس قرار داد. به نمایندگی از آن دفتر س questionال و زمینه ارائه شد و همان شب ما با زوم تماس گرفتیم که نماینده به من اطمینان داد که من هیچ کار اشتباهی نکرده ام ، اما او از ایده من حمایت کرد تا اگر تأیید کردم ابراز پشیمانی کند استفاده از این س anyoneال باعث شد کسی احساس ناراحتی کند. من این کار را کردم ، و اینجا ما هنوز هستیم …

من دانش آموزانم را دوست دارم – هر كدام از آنها ، و تلاش كرده ام تا از مشاغل زنان رنگارنگ و دیگران حمایت كنم. من تمام تلاش خود را کرده ام تا از همان حرف اول اشاره کنم به کلمه ای که در سراسر اینترنت می بینم ، از جمله در توضیحات افرادی که توضیح می دهند استفاده از کلمه کاملاً نامناسب است – و آنها از آن به عنوان “n -word ”- دوباره ، دقیقاً همان کاری است که من انجام دادم. برای من به عنوان نوعی تعصب بی احساس معرفی شوند زیرا من از همان حرف اول به کلمه وحشتناکی استفاده کردم که آیین دادرسی مدنی برای ریشه کن کردن و پرداختن به آن طراحی شده است … ضرری برای نقشی است که قانون در جامعه آشفته ما بازی می کند و نقشی که ما وکلا باید در ریشه یابی و ریشه کن کردن آن داشته باشیم.

دانشکده حقوق این بیانیه را در مورد حادثه ارائه داد:

دانشکده حقوق تأثیر این موضوع را تشخیص می دهد. قبل از تعطیلات زمستانی ، دین دیکرسون از دانش آموزانی که نسبت به س examinationال امتحان ابراز صدمه و ناراحتی کردند ، عذرخواهی کرد. دانشکده حقوق تصدیق می کند که ارجاعات نژادی و جنسیتی در امتحان عمیقا توهین آمیز بوده است. دانشکده باید از زبانی که باعث آزار و اذیت دانشجویان می شود خودداری کند. کسانی که دارای حق تصدی و آزادی علمی هستند باید همیشه موقعیت قدرت خود را در سیستم آموزش حقوقی ما بخاطر بسپارند.

دانشکده حقوق با دفتر دسترسی و برابری UIC در حال بررسی دقیق این موضوع است و دین دیکرسون و دیگر رهبران دانشکده حقوق و دانشگاه جلسه ای را با رهبران دانشجویی برنامه ریزی کرده اند. ما متعهد می مانیم اطمینان حاصل کنیم که همه دانشجویان ما از یک محیط امن و حمایت کننده برخوردار هستند و همه اعضای جامعه دانشکده حقوق با ارزش های مشترک ما مطابقت دارند.

به نظر می رسد یک گفتگوی آزاد صادقانه دقیقاً همان چیزی است که لازم است. اینکه شما فکر می کنید کیلبورن باید این جزئیات خاص را در امتحان قرار می داد یا خیر ، س fairال منصفانه ای است ، اما او حداقل سعی کرد از ماهیت حساس موضوع آگاه باشد و به نظر می رسد که برای انجام هرچه بهتر متعهد است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer