Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ری دل ریو / گتی ایماژ)

“تعداد مواردی که مدعی مرتکب یک عمل جبران ناپذیر و فاحش شده بود در مقایسه با کل پرونده هایی که رسیدگی کرد قابل توجه نبود.” نوشت افسر شنوا در ادعای بیکاری جنا الیس در سال 2013. واقعاً ستایش زیاد.

“دکتر” الیس، خود توصیف شده وکیل قانون اساسی که نماینده رئیس جمهور خود است Elite Strike Force، کار حقوقی خود را در دفتر دادستان منطقه ای ولد کلرادو در آگوست سال 2012 آغاز کرد. فارغ التحصیل سال 2011 دانشکده حقوق دانشگاه ریچموند وقت خود را صرف پیگرد قانونی برای تخلفات سطح پایین کرد تا اینکه فقط پس از شش ماه از کار اخراج شد “زیرا وی از آوردن پرونده خودداری کرد مورد به دادگاه که او معتقد بود پیگرد قانونی غیراخلاقی است ، “با توجه به مجله ی وال استریت.

اما کلرادو سان به جستجو پرداخت و نسخه کمی متفاوت از داستان را در داستان الیس یافت ادعای بیکاری. از آنجا که نمی توانید گزارشگر محلی را سر و صدا کنید ، بنابراین حتی سعی نکنید.

در کلرادو ، کارمندان دولت نمی توانند بیمه بیکاری را جمع کنند در صورتی که به دلایل اخراج شده اند. ظاهراً روسای الیس ، که او را به جرم “عملکرد نامناسب” فسخ کردند ، رفتار او را به اندازه کافی شنیع ارزیابی کردند که باید او را از جمع آوری بیکاری رد کند. و آنها به اندازه کافی احساس می کردند که دو بار قبل از وزارت کار و استخدام کلرادو بحث کنند.

اما جنا الیس در پایان پیروز شد زیرا او خیلی بیش از حد بی کفایت بود و نمی توان او را مقصر دانست. Elite Strike Force ، FTW!

افسر رسیدگی ضمن تأیید “ظهور در اسناد موردی ، مدعی پروتکل مناسب برخی از پرونده هایی را که رسیدگی نکرده است” ، از جمله عدم رعایت قانون حقوق بزه دیده ، احساس کرد که “مدعی با آموزش خود بهترین کار را انجام داده است و آموزش برای پاسخگویی به انتظارات کارفرما. “

افسر رسیدگی به این نتیجه رسید كه “حقایق كافی وجود ندارد كه مدعی در حد توان خود وظایف خود را انجام نمی داد. برخی از کمبودها در زمینه تحصیلات و تجربیات وی وجود دارد که دلیل اصلی برخی خطاهایی است که وی هنگام یادگیری در شغل در شرایط بسیار زیاد مرتکب شده است. “

او بهترین کاری را که می توانست انجام داد. و حتی اگر بهترین او تلخه بود، او مزایای بیکاری کامل دریافت کرد زیرا ، واقعاً چه کسی می تواند انتظار بیشتری از او داشته باشد؟

به طور تصادفی شگفت انگیز ، Elite Strike Force همچنین با آموزش و آموزش خود بهترین عملکرد را انجام داده اما نتوانسته انتظارات کارفرمای خود را برآورده کند. و وقتی این کار تمام شد ، احتمالاً آنها نیز مزایای کامل هیئت بیکاری بال راست را بر اساس “شما سعی کردید” دریافت خواهند کرد.

آیه سوم ، همانند آیه اول.

جنا الیس ، وکیل رئیس جمهور ترامپ ، به دلیل “اشتباهات” از دفتر Weld County DA اخراج شد ، سوابق نشان می دهد [Colorado Sun]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer