Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

امروز کمیته نظارت بر سنا در میشیگان منتشر کرد گزارش به این نتیجه رسیدند که هیچ تقلب یا خطای سیستمی وجود نداشته است که نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را تغییر دهد. خوب ، خدا را شکر که همه حل شد ، درست است؟ حدس بزنید ما هرگز نباید در مورد Dominion یا Smartmatic یا Italygate یا PCAP یا مایک لیندل یا سیدنی پاول یا رودی جولیانی چیزی بشنویم هرگز دوباره.

هاها

این واقعیت که یک کمیسیون دو حزبی به رهبری جمهوری خواهان کاملاً هر تئوری توطئه مطرح شده توسط افرادی را که قصد لغو انتخابات را داشتند ، نقض می کند ، هیچ تأثیری در نظریه پردازان توطئه نخواهد داشت که اصرار دارند روح هوگو چاوز رای را هک کرده است. و قطعاً مانع قانونگذاران جمهوری خواه این ایالت از طریق شناسه غیر ضروری رای دهندگان و قوانین رای گیری غایب نخواهد شد که دسترسی به نظرسنجی ها را محدود می کند – آنها همین کار را با تایپ ما انجام می دهند.

و با این حال ، هنوز مهم است که هر دو طرف شروع به عقب راندن جنون دروغ بزرگ کنند که شش ماه است کشور را درگیر کرده و شمارش می کند. مهم این است که مقامات منتخب به رای دهندگان خود می گویند که هیچ انبوهی از افراد کشته شده وجود ندارد. هیچ دستگاهی رای گیری را از طریق الگوریتم درب پشت تغییر نمی دهد. هیچ دسته ای از آرا جعلی به مرکز TCF در دیترویت تحویل داده نشده تا انتخابات را به بایدن منتقل کند. این بسیار مهم است که مقامات منتخب توصیف کارگران نظرسنجی را به عنوان حزب گرایان ایالت عمیق متوقف کنند و تصدیق کنند که این افراد کارمندان دولت و داوطلبانی هستند که در حالی که جمعیت دیوانه ای از درب منزجر شده اند کار خود را انجام می دهند ، جیغ زدن برای جلوگیری از شمارش.

و اینکه اگر سرانجام غیرقابل بخشش باشد ، سرانجام استقبال می شود که سرانجام مقامات جمهوری خواه کسانی را که در ردیف خودشان هستند و این دروغهای ناپسند را به نفع خود شلاق زده اند ، صدا می کنند.

این گزارش با توصیف نظریه مربوط به دستکاری آرا در آنتریم به عنوان “بلاترسکیت” ، این گزارش دقیقاً نشان می دهد که چگونه کارکنان تحریر عمداً یک اشتباه جدول بندی سریعاً خطاب شده را به عنوان مدرکی از تقلب ، و اینکه این دروغ به عنوان یک قانون در سمت راست شناخته می شود ، در چندین پرونده قضایی بدرستی توصیف کردند.

آنها نوشتند: “بعلاوه ، کمیته از آنچه فقط می تواند نادانی عمدی یا اجتناب از این اثبات باشد که توسط برخی از پیشگامان چنین گمانه زنی هایی استنباط می شود ، وحشت زده است” ، آنها اضافه کردند که این دروغ “توسط مقامات کاخ سفید ، در رسانه ها ، در تجمعات و در چندین مستند آنلاین قابل توجه. “

و در حقیقت کمیته فراتر از سرک کشیدن دروغ ها ، توصیه کرد که دادستان کل ایالت “در مورد کسانی که از اطلاعات غلط و نادرست در مورد شهرستان آنتریم استفاده کرده اند برای جمع آوری پول یا تبلیغات برای اهداف خود تحقیق کند.”

کاری که آنها انجام نداده اند ، زیرا دادستان کل دموکرات ها دانا نسل در حال حاضر است در مورد، از دادگاه خواستار تحریم وکلای کراکن به دلیل گرفتگی جیب فدرال با جعل دعاوی انتخاباتی جعلی ، زائد و بی کفایت شد.

بیرون آمدن و گفتن “یافته واضح ما این است که شهروندان باید اطمینان داشته باشند که نتایج نشان دهنده نتایج واقعی آرا cast مردم میشیگان است” حداقل اقدامی است که قانونگذاران جمهوری خواه میشیگان می توانند انجام دهند.

اما حداقل آنها سرانجام این کار را کردند.

تحقیقات GOP هیچ تقلبی در رای میشیگان را پیدا نکرد ، بسیاری از ادعاها را “مضحک” دانست [Bridge Michigan]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer