Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

FinTech ، ترکیبی از “مالی” و “فناوری” یک کلمه داغ کنونی است. چه در رابطه با رویدادهای اخیر بازار سهام که دوستداران میانه و معامله گران داخلی را برای ایجاد موج هایی در وال استریت گردهم آورده است و چه برای شرکت هایی که فضای بانکی شخصی را متحول می کنند ، این کلمه یک صنعت متنوع و پویا را در بر می گیرد.

“فین تک” در ابتدا از فناوری استفاده شده توسط شرکت ها ، صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان برای بهبود مدیریت ، عملیات ، فرایندها و توسعه خود استفاده می کند. به تازگی ، با این حال ، تغییر از موسسات مالی بزرگ آجر و ملات به خدمات آنلاین بیشتر مشتری مداری ، تعریف را شامل چندین صنعت مختلف کرده است و FinTech اکنون انواع شرکت ها را در فضاهایی به ظاهر متفاوت از تحصیلات شامل می شود ، غذا ، بانکداری سرمایه گذاری ، خرده فروشی ، املاک و مستغلات ، بیمه و ارز رمزنگاری شده.

جمعه FinTech ، یک سری پرسش و پاسخ هفتگی و ابتکار جدید مدیران Cadence Counsel ملیسا کوهن و اشلی مک کال، به دنبال برجسته کردن وکلای برجسته در فضای FinTech ، نمایش تنوع و پویایی منطقه است. ترکیبی از علاقه شخصی در تقاطع خدمات مالی و فن آوری با تمایل به قرار گرفتن در معرض وکلای واجد شرایط در فضا و کمک به ایجاد مکالمات با وکلای مدافع در یک مسیر صعودی حرفه ای ، جمعه FinTech قبلاً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. مورد علاقه در بازار است. از طریق این تلاش ، ملیسا و اشلی با تمرکز بر بازنمایی استعدادهای زن و متنوع توانسته اند با وکلای برجسته تعدادی از شرکت های بزرگ و نوظهور فین تک صحبت کنند. فین تک یک فضای گسترده است و از یک استعداد خارق العاده استخراج می شود.

طی چند هفته گذشته ، ملیسا و اشلی مصاحبه هایی با وکلائی منتشر کرده اند که تجربه آنها شامل شرکتهای حقوقی Am است (تریسی دیویس) ، بانک های بزرگ ، شرکت های نوپا و تک شاخ (جولی لیکستاین) ، و شرکتهایی که به کاهش تلاش COVID برای برخی از مشاغل ضروری کمک می کنند (دامیر ژاندرین) با پیشرفت ، Cadence Counsel همچنان بر این سازمان های مشتری مدار و همچنین استعدادهایی که نقشی اساسی در رشد آنها دارند ، تمرکز خواهد کرد. اشلی و ملیسا خود را مفتخر می دانند که از رهبران قانونی در این فضا برای مخاطبان وکلا و رهبران شرکت های Cadence Counsel مشاوره و بینش می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکتهای فین تک و فین تک ، یا برای مرور این س &الات و پرسشهای قابل تأمل ، لطفاً با Cadence Counsel در ارتباط باشید LinkedIn و توییتر. از ویژگی هفتگی FinTech Friday Cadence – و برخی از پیشنهادات هیجان انگیز مرتبط که به زودی از روی پیک بیرون می آیند مراقب باشید. اگر می خواهید درباره جمعه جمعه FinTech و چگونگی معرفی شما بیشتر بدانید ، یا اگر علاقه مندید در غیر این صورت با Cadence Counsel همکاری کنید ، لطفاً با ملیسا کوهن (mcohen@cadencecounsel.com) و اشلی مک کال (amccall@cadencecounsel.com)

ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم. جمعه فین تک مبارک!

اد توجه داشته باشید: این پست توسط اشلی مک کال و ملیسا کوهن از مشاور کادنس است.

اشلی مک کال

اشلی استخدام Cadence Counsel در کالیفرنیا است. وی تمام دوران شغل جذب خود را صرف کار با وکلای داخلی و ادارات حقوقی کرده است. وی پیش از این با یک شرکت بزرگ استخدام حقوقی بین المللی ، وکلا را در سمت های رهبری با شرکت های بزرگ و کوچک ، از جمله همکاری با شرکت هایی در صنایع متفاوت از شاهدانه ، مواد غذایی و نوشیدنی و علوم زندگی قرار داده است. او به خاطر توانایی خود در تشخیص مهارت و تناسب فرهنگی و ایجاد روابط اعتماد مشاوره ای با مشتریان و نامزدها ، به خود می بالد.

ملیسا کوهن

ملیسا کارمند قانونی اجرایی مستقر در ساحل شرقی Cadence Counsel است. وی پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق و گذراندن بار فلوریدا ، در سراسر جهان به استرالیا نقل مکان کرد ، در آنجا به بزرگترین آژانس تخصصی استخدام حقوقی این کشور پیوست و به سرعت به یکی از انگشت شمار استخدام کنندگان حقوقی تبدیل شد که در سراسر APAC شهرت داشتند. پس از چند سال ، وی در شرکت استخدام حقوقی برتر صنعت برای عضویت در بخش داخلی آنها ، با تمرکز بر قرار دادن وکلای عالی رتبه در بخشهای حقوقی شرکت ، استخدام شد. در حال حاضر ، ملیسا ، بخشی از یک گروه داخلی بوتیک ، شفافیت ، ارتباطات و مشاوره بی نظیری را به مشتریان خود ارائه می دهد. موفقیت ملیسا در جایگزینی وکلا مدیون راهبرد استراتژیک و توانایی او در ایجاد روابط پایدار با مشتریان و نامزدهای خود است.


مشاور کادنس یک شرکت جستجوی بوتیک است که منحصراً در زمینه مشاوره در خانه تمرکز دارد. ما در جستجوی اجرایی حفظ شده ، قرار دادن مشاوران موقت و مشاوره در زمینه تنوع و توسعه تخصص داریم. Cadence Counsel که به عنوان یک شرکت تجاری معتبر برای زنان شناخته شده ، پیشگام در زمینه ارائه تنوع متخصصین حقوقی داخلی در Fortune 500 است.

logo-footer