Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دیروز ، ما نقل قولی از هیو سیمونز داشت با این استدلال که شرکتها در هنگام جذب و حفظ شرکای خود فراتر از حقوق نگاه نمی کنند ، به خود صدمه زده اند. به همین دلیل ، او می گوید هزینه “عدم افزایش ارزش پیشنهادی برای همکاران” یک کاهش مداوم در PPP است که با انتقال سود به حقوق همکاران حاصل می شود. در آن قاب گرفته شده است قطعه Law.com که در آن ذکر شده است به عنوان گربه برای شرکت هایی که امیدوارند از افزایش حقوق به جای مزایای سطحی کمتر ملموس – و ارزان تر جلوگیری کنند.

این کوکنار است.

اول از همه ، نوعی انتقال یک به یک سود به فیش حقوقی وجود ندارد. بررسی سریع ارقام مربوط به چند سال اخیر نشان می دهد که این شرکت ها پس از هر دوره افزایش کاردانی قبلی ، شاهد افزایش درآمد و سودآوری بوده اند. پس از این دور نیز مطمئناً سود افزایش خواهد یافت زیرا تقاضا بسیار ناخوشایند خواهد بود ، بهره وری بالاتر خواهد رفت و شرکت ها بی سر و صدا کمی نرخ را افزایش می دهند و مشتریان شکم می گیرند و به هر حال افزایش را پرداخت می کنند. زیرا آنها همیشه این کار را می کنند. به طور خلاصه ، شرکا مجبور نیستند تمام افزایش ها را جمع کنند و تصور کنند که امسال قایق دیگری برای آنها خریداری شده است.

اما مهمتر از همه ، یک دلیل وجود دارد که شرکت های حقوقی نمی توانند همکاران خوب با پرداخت غیر استاندارد اما سیاست تعطیلات بالر را جذب کنند. همکاران نیاز دارند پول، مرد.

بیست سال پیش ، همکاران ممکن است شغل خود را در مقیاس 125K دلار پرداخت کنند و قبل از اینکه فکر خود را برای مشاغلی بپردازند که در ازای بازاریابی برای سایر مزایا پرداخت می کنند ، به سه سال Biglaw متعهد شوند. این روزها مشخص نیست که یک وکیل جدید می تواند به همین سرعت از بدهی خارج شود. بین دانشجو و دانشکده حقوق ، فارغ التحصیلان این روزها با بدهی چند صد هزار دلاری از مدرسه خارج می شوند. مهم نیست که چقدر آنها ترجیح می دهند 180K دلار کسب کنند و هر شب ساعت 8 یا 9 از دفتر خارج شوند ، این یک چیز لوکس این روزها نیست.

این طور نیست که آنها حریص باشند ، آنها فقط دهان بیشتری برای تغذیه دارند. و همه آن دهان ها Navient است.

همکاران تا جایی که پول آنها تحت کنترل کافی برای تأمین آزادی باشد ، به جایی که پول در آن است سرازیر می شوند و متأسفانه این دامنه هر ساله کمی بیشتر می شود. درآمد 15 هزار دلار بیشتر در سال به اندازه کافی وابسته نیست که بتواند در این دوره از بدهی بدهی قابل توجهی کند ، اما هر بهبود حاشیه ای مهم است. پول ممکن است وفاداری را خریداری نکند ، اما برای چندین سال همه چیزهای دیگر را برنده خواهد کرد.

در حالت ایده آل ، ما می توانیم اصلاحات جامع آموزش و پرورش را دریافت کنیم که بار بدهی های همکاران را کاهش می دهد و به آنها اجازه می دهد در مورد مکانی که می خواهند کار کنند تبعیض بیشتری نشان دهند. تا آن زمان ، اگر شرکتی به دنبال استعدادهای برتر باشد … پول فاکتور شماره یک باقی خواهد ماند.

انصافاً نسبت به سیمونز ، من شک دارم که او قصد داشته این گونه را که در آن یک نقل قول است ، مطرح کند. به عنوان مثال ، او همچنین گفت:

سیمونز گفت: “شرکای مدرسه قدیمی تمایل به تعادل بهتر زندگی و زندگی را به معنای عدم تمایل به کار سخت یا عدم تعهد ترجمه می کنند.” “بررسی دقیقتر مسائل همکاران ، موضوعات ظریف تر و راحت تری را نشان می دهد.”

آنچه شرکت ها باید از آنچه در اینجا مشاوره سیمونز می گیرد ، این است که حقوق و شیوه زندگی یک بازی جمع صفر نیست. شرکت های حقوقی متناسب با بازار و بهبود محیط کار ، زنبورهای عسل بیشتری را شکار و نگه می دارد.

ما در حال حاضر شاهد یک خط بین شن و ماسه شرکت هایی هستیم که خواستار همکاری خود در دفتر و کسانی هستند که از انعطاف پذیری و هفته های 3 یا 4 روزه دفتر استقبال می کنند. این فرد بدبین خاطرنشان می کند که این سیاست ها احتمالاً بیشتر به احتمال کاهش پلان های گران قیمت مربوط می شود ، اما هنگامی که یک همکار در تلاش است بین دو شرکت با درآمد بالا تصمیم بگیرد ، به یک نیرو جذب نیرو تبدیل می شود.

بنابراین ، بله ، در مورد بهبود تجربه کاردانی طولانی مدت خلاقیت به خرج دهید ، اما فکر نکنید که این امر باعث می شود شرکت از صدور مجوزها جلوگیری کند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer